Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Politsei uurib Lüganuse koolitüdruku enesetapu põhjuseid

Soovitatud postitused

Ma hetkel lugesin Joji. postitust, ma ei suudaks lihtsalt sellist asja kirjutada, lihtsalt kahju on, et nii tema elu lõppes, kas sa oled debiilik või mis ? Ise oled ju mingi 17 vms, mõistust peaks ju olema.


-

-

carlipaarti.png

MSN: [email:53fenv2s]carl.999@hotmail.com[/email:53fenv2s]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kahju


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vist oleks parem see teema kinni panna kui siin mingid sellised inimesed on kes ei hooli jne. Mõelge näiteks mida te ise tunneksite kui te olete täiskasvanud, teil on laps ja ta teeb enesetapu. Te ei hakka ju mingit sellist juttu ajama, et ongi üks emo vähem.... Väga haiged inimesed olete ikka kui te nii siin teete.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vist oleks parem see teema kinni panna kui siin mingid sellised inimesed on kes ei hooli jne. Mõelge näiteks mida te ise tunneksite kui te olete täiskasvanud, teil on laps ja ta teeb enesetapu. Te ei hakka ju mingit sellist juttu ajama, et ongi üks emo vähem.... Väga haiged inimesed olete ikka kui te nii siin teete.

 

Õige jutt , oleks nendel kuttidel kes ajavad kelbast siin mingi hea sõber v. keegi ära surnud ja siis ajaks keegi teine sellist juttu siis oleks küll pahandus majas juhhh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vot TÄPSELT ..

aga tema oli nii nõrk, ja ei suutnud isegi abi paluda vms ?

:huh:

 

Ta yritas abi paluda sellest lapsemure foorumist.

Ja see peakski olema see koht kust abi saab.

Aga selle asemel, et teda aidata hakkasid seal inimesed huvitav kyll kella moodi temast r22kima :torch:


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõikidele inimestele kes ei tunne kaasa ma ütlen sellise pikka juttu.

 

Kas teate et igal inimesel on Hing ja mõned hinged saavad rahu peale suuremist ja mõned jäävad siia maailma Lõksu igaveseks?

Inimesed kes teevad Enestapu on 99% kindel et nende hing jääb maailma Igaveseks lõksu. Ja mõelge sellele... Ta arvas et saab Rahu kui ennast ära tappab , nüüd on ta siin Maailmas Igavesti lõksus ilmselgelt. Ta ei saa terve Igaviku rahu ja teie ei tunne talle kaasa? Krt võtaks neid keda see ei koti , naervad vms. Ei ole inimesed! Vaid tundetud jobud kellel suht kindlalt hakkab kehtima see asi : Kui teil on mingi suur probleem siis näeb kes on teie TÕELISED sõbrad!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõikidele inimestele kes ei tunne kaasa ma ütlen sellise pikka juttu.

 

Kas teate et igal inimesel on Hing ja mõned hinged saavad rahu peale suuremist ja mõned jäävad siia maailma Lõksu igaveseks?

Inimesed kes teevad Enestapu on 99% kindel et nende hing jääb maailma Igaveseks lõksu. Ja mõelge sellele... Ta arvas et saab Rahu kui ennast ära tappab , nüüd on ta siin Maailmas Igavesti lõksus ilmselgelt. Ta ei saa terve Igaviku rahu ja teie ei tunne talle kaasa? Krt võtaks neid keda see ei koti , naervad vms. Ei ole inimesed! Vaid tundetud jobud kellel suht kindlalt hakkab kehtima see asi : Kui teil on mingi suur probleem siis näeb kes on teie TÕELISED sõbrad!

 

Sul on peaaegu 100% õigus ja pooldan su arvamust. Kuid see hinge teema, seda eriti ei usu. Mida pole näinud ja mis pole tõestatud, see ei ole eriti usutav. Ma pigem usun et inimesed on sellise asja nagu "hing" välja mõelnud nagu "jumal", et millegisse oleks uskuda. Küllap tekkisid sellised oletused juba paartuhat aastat tagasi kui shamaanid seenes või laksus peaga endaarvates "lahkusid oma kehast" ehk siis tegid hingerännakuid.

 

Veits offtopic :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.