Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TorqServers.com |Mänguserverite rent

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

+0 EEK/kuus

1) Meilt saab e-maili ja msni kaudu abi. Aitame ja õpetame klientidel plugineid ja modi peale panema(ja seda täiesti eesti keeles:P). Meil on ka mõned videod.

Pingi kohta siis niipalju:

cf-i ping:cf.bmp

TorqServers.com-i ping:torq.bmp

 

 

Kui tahate ise pingi niimodi testida siis just ping - Online ping - Online web-based ping: remote ping a server or web site using our network with 37 checkpoints worldwide

:ty

 

CF sorry, et reklaami tegin:-(


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw, miks peaksid välismaalased eesti serveris mängima? lol :D

 

EDIT: ja ega ma ei väitnud, et torq serveritel oleks kehv ping..

vb sama, lihtsalt cf.ee pingi yle pol mul veel nuriseda olnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

See asi millega sa pingid asub siit suht kaugel.

Meid huvitab Eesti mitte välismaa.

 

Wavecom kust Torq enda Internetti võtab maksab see ligikaudu 1000.- kuus 100mbps pealt. Juhtmed lähevad Eestist Soome ja seejärel tulevad Eestisse tagasi. Piltlikult öeldes saadavad kõik Torqi serverites mängijad korraks enda failid oma arvutist Soome ja sealt tulevad nad tagasi Eestisse Serverisse. Vastupidi sama teema.

 

Kui aretad koju oma Digi TV-le 200 meetrise juhtme pilt nõksutab. kui see on aga näiteks 20 meetrit on ta täiesti okei.

 

Siinkohal ma tahangi välja tuua LAG-i mis selle tagajärjel tekib aga ei pruugi tunda anda väiksemate failivahetuste korral.

 

Elioni otseühendus Eestisse, kust CF võtab Internetti, maksab 4-5 korda rohkem. Vaadake Wavecomi kodulehele. Nad soovivad tulevikus saada otseühendust Elioni võrku, et oleks ühendus parem. Kui ma tõesti peaks heaks Wavecomi siis milleks maksta rohkem eksju? Kahjuks aga Elion jääb minu silmis peale.

 

Näiteks toon siinkohal pingi mida saavad kõik oma arvutist järele proovida (mina asusin siinkohal Tallinnas olevatest serveritest ligikaudu 25km kaugusel.)

 

Start - Run - cmd - ping 80.79.118.180 (torq)

t2.jpg

 

Start - Run - cmd - ping 90.190.106.149 (cf)

cf.jpg

Nüüd mängu sees see ping mida inimesed näevad ei tee eriti teist nägugi.

Vahel läheb suureks pikema vahemaa korral.

 

torq:

t.jpg

 

cf:

cemty.jpg

 

Mina aga tahaks isiklikult näha kas Revo suudab ka oma lubadust täita ja võla järgmiseks kuuks ära kaotada, mis on krediidiinfos üleval.

 

torqservers.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rando , ma vaatan, et sa püüad siin iga hinna eest tarka mängida aga meil on wavecomist eraldi kapp.

 

 

Tänan tähelepanu eest:ty^,

 

 

EDIT: Steam testile pole ligi kuu aega restarti tehtud:P

 

MORE EDIT: Võla maksmine pole probleem;)

 

AND more edit: Pingitakse 1 ja samast kohast mõlemal puhul nii et kõik on õiglane. vb on cf tõesti orienteeritud ainult eesti turule, ega kavatse laieneda.

 

TO RANDO: Võta msn-ist ban maha :P tahaks rääkida.


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaksite tegema uue teema CF vs Torqservers, debatt. Ning seal oma faktid välja laduma, et kumb on parem/halvem. Ausalt öeldes on mõlemates serverites suhteliselt sitt tabavus, pole õrna aimugi mis seda põhjustab, aga ping on normaalne. Odavatest (headest) hostidest soovitan Gameframe.net (serverid 220 eeku 12 sloti kuu), kood.ee (umbes 250-260 eeku kuu 12 sloti). Üldiselt soovitan Gameframe rohkem kuna neil EAC võimalus mis CWdl väga kasulik. Kallimatest hostidest on Game-hosting (12 sloti 450 eeku), aga see eest mängid nagu lanis. :D

 

Aga erapooletuna kui mulle antaks valida kas tasuta Torq või CF server, siis võtaksin Torq serveri ;)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peaksite tegema uue teema CF vs Torqservers, debatt. Ning seal oma faktid välja laduma, et kumb on parem/halvem. Ausalt öeldes on mõlemates serverites suhteliselt sitt tabavus, pole õrna aimugi mis seda põhjustab, aga ping on normaalne. Odavatest (headest) hostidest soovitan Gameframe.net (serverid 220 eeku 12 sloti kuu), kood.ee (umbes 250-260 eeku kuu 12 sloti). Üldiselt soovitan Gameframe rohkem kuna neil EAC võimalus mis CWdl väga kasulik. Kallimatest hostidest on Game-hosting (12 sloti 450 eeku), aga see eest mängid nagu lanis. :D

 

Aga erapooletuna kui mulle antaks valida kas tasuta Torq või CF server, siis võtaksin Torq serveri ;)

haha, ei tea miks ma olen seda mingi 2-3 aastat tagasi kuulnud paljude käest? :D

steamerid on kuidagi ära tõusnud ja vihkavad nonsteamereid..

See on puhas pask mis sa suust välja ajad..

99% steameritest ütleb, et nonsteam serverid on puhas pask, ei aita kuhugi.. (kuna tegu on hostiga, mis pakub nonsteam ver)

aga see ei ole nii..

ma pakun kui rentida cf.ee/torq ükskõik kummast mingi 12 slotine server. nonsteam/steam serveriga mõlemaga saab sisse.

serverilt võtta amxx maha ja kõik võimalikud pluginid vms.

Lisada sinna mingi "hüper tweak steam conf" ja siis võrrelda mingi kood.ee v6i gfameframe.ee vms serveriga siis ma olen 100% kindel, et need serverid on täpselt samahead, mis sest et ühel on ainult steameritel ligip22s + maksad mingi pool tunni servu eest..

teisel saab mõlemaga steam/nonsteamiga mängida ja maksad mingi 120...

 

nii et ära aja paska.. kui ping hea ja ei sa laskmisega hakkama, siis peaksid ennast vaatama, mitte serverit alahindama..

 

Kui hakkad praegu mu teksti ümber lükkama siis see on asjatu vaev..

ma pole alles eile sündinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha, ei tea miks ma olen seda mingi 2-3 aastat tagasi kuulnud paljude käest? :D

steamerid on kuidagi ära tõusnud ja vihkavad nonsteamereid..

See on puhas pask mis sa suust välja ajad..

99% steameritest ütleb, et nonsteam serverid on puhas pask, ei aita kuhugi.. (kuna tegu on hostiga, mis pakub nonsteam ver)

aga see ei ole nii..

ma pakun kui rentida cf.ee/torq ükskõik kummast mingi 12 slotine server. nonsteam/steam serveriga mõlemaga saab sisse.

serverilt võtta amxx maha ja kõik võimalikud pluginid vms.

Lisada sinna mingi "hüper tweak steam conf" ja siis võrrelda mingi kood.ee v6i gfameframe.ee vms serveriga siis ma olen 100% kindel, et need serverid on täpselt samahead, mis sest et ühel on ainult steameritel ligip22s + maksad mingi pool tunni servu eest..

teisel saab mõlemaga steam/nonsteamiga mängida ja maksad mingi 120...

 

nii et ära aja paska.. kui ping hea ja ei sa laskmisega hakkama, siis peaksid ennast vaatama, mitte serverit alahindama..

 

Kui hakkad praegu mu teksti ümber lükkama siis see on asjatu vaev..

ma pole alles eile sündinud.

 

Kas ma ütlesin, et räägin Nonsteam serverist ? Me rentisime steam serveri (24h), ei tabanud. Järgmine kord võtame Gameframe. No muidugi nii võtta, siis see on palju odavam ... nii, et neile kes kavatsevad rentida, siis selle raha eest serverit küll. Mainiks ära, et ma rääkisin CW serverist, aga kui tahaksin omale pubi siis arvatavasti rendiks siit ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väikesed uuendused siis torqi poolt.

 

1)Meil on nyyd foorum : torqSERVERS • Pealeht

2)Varsti tuleb välja uus paneel

3)EasyAntiCheat

4)Sügisel suurendame serverite välisühendust

5)Meid on võimalik kätte saada ka IRC-us

#Torqservers@Quakenet


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

4)Sügisel suurendame serverite välisühendust

Mitte torq ei uuenda vaid wavecom uuendab.

 

tlubadus.jpg

t2.jpg

 

Et siis Torqi lubadusi ei maksa uskuda? ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sorry aga kui ta on 15 aastat politseis töödanud siis ausõna müts maha kui mingi 5 aastaselt selliseid politseisse võetakse.

Müts maha Rando ees:music:

 

Rando äärmisel juhul 20, kusagil oli sellest juttu ka.


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Parandan siinkohal väikese arusaamatuse.

 

Politsei: "Olen töötanud politseis 15a varsti kauem kui sina vana oled."

Mina: "Ma saan ka vanemaks."

Politsei: "Ära targuta siin."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Parandan siinkohal väikese arusaamatuse.

 

Politsei: "Olen töötanud politseis 15a varsti kauem kui sina vana oled."

Mina: "Ma saan ka vanemaks."

Politsei: "Ära targuta siin."

(H)


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa siis piraat tarkvaraga tegeled, kui peaksid olema seadusesilm?

 

Kas sa oled puudega? Ta EI ole politseinik!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kle kollanokk, pole mõtet hakkata mõlisema oma lugemisvea põhjal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Firma jaoks on oluline hetkel investeerida, et teenuse saaksid kätte , mida nad on oodanud. Ülemus ütles, et kui ta tervet võlga see kuu ei saa maksta , siis ta vähendab seda.

Nimelt peab firma ostma UPSI(22k)

UPSI on vaja uuele kapile.

 

 

WaveCom'ist öeldi, et neil on omad UPSid ja voolu generaatorid.

Torqi võlg hoopis suurenes 12k juurest 13 700.- kroonini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
WaveCom'ist öeldi, et neil on omad UPSid ja voolu generaatorid.

Torqi võlg hoopis suurenes 12k juurest 13 700.- kroonini.

 

Türa tõmba nahhui juba

mida sa torgid torqserverist? nagu see sinu perset puudutaks? see pole vapsjee sinu asi.

vaata et sa oma nonsteam serveritega hakkama saad ja ära tõmble teiste hostidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna süsteemis esines viga , teavitan ka siinseid kasutajaid.

Kui teile tuli arve, siis vaadake , kas arve on veel aktiivne meie kliendikeskusest

TorqServers - Kliendikeskus

 

Vabandame ebameeldivuste pärast.


2.gif

#Torqservers@Quakenet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Torqi serverid tabavad ning support on ka hea ning kiire. :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.