Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Poker ? !

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Nagu kui selle quizi ära teeb eks, selle eest saab 50+100$ ja siis kuidas?

 

Teed ära , kustutad cookied ära ja tõmbad sealt valikust endale ühe pokkeriprogrammi ( peab tõmbama nende oma ,et nad sind trackida saaks )

Siis kasutad regamisel PS150 koodi ja teed kasutaja pokkeriprogrammi ja paned selle kasutajanime sinna alla lehele . :cool:

 

vast saite aru midagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahest triobetis

Texas hold em

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ID check minu arust täitsa õige asi nende poolt. Sest asi on ikka mõeldud 18+ a. mängiatele.

 

4-le kasutajale olen saanud kätte 50 taala , 2 andsin ära sõpradele mängimiseks ja 60$ on hetkel pendingus Refferalide eest :eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandan ette juba duble posti eest aga ,neist kes tegid PS-i kasutaja on peale minu keegi raha ka kätte saanud w :D?

 

Seda kas keegi on raha kätte saanud, kui pead silmas oma ( REFFERALLE ), siis kui ma õieti mäletan sai seda vaadata sealt kuskilt.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatan et siin foorumis on enamus (k.a mina) alaealised. Nagu te teate ei lubata mängida alaealistel pokerit mängida. Soovitan sellist lehekülge: http://www.freepoker.com/ seal saab atsuta pokerit mängida. Turnad on seal ka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan et siin foorumis on enamus (k.a mina) alaealised. Nagu te teate ei lubata mängida alaealistel pokerit mängida. Soovitan sellist lehekülge: http://www.freepoker.com/ seal saab atsuta pokerit mängida. Turnad on seal ka...

 

Ära hala, alati saab reeglitest mööda hiilida, kui vaid tahtmist ja huvi on.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei soovita freeplayd kuna see erineb cashplayst oluliselt . Kui liiga palju mängida seda siis pärast ei saa enam cashplays hakkama ja pelad GTD j MTT-sid nagu freerolle ;D .

 

Võite teha ju ema / isa nimele kasutaja ;)

 

 

Mis otsast see erineb. Seal on samad reeglid ja saab ka panuseid teha...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vanasti sai mängitud T6Pokeris , see kahjuks suleti .. free rollides võidetud rahade eest sai ikka siis rahalisi mänge tehtud .

 

Vahepeal sõpradega ka , kõik 25.- sisse ja siis 1 sõber märgib paberi peale palju kellegil on , jäi ja juurde sai ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.