Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

keegi rune acce tahad shareda??

Soovitatud postitused

kui keegi tahab rune acci shareda siis utle!

kui ise tahad shareda siis kysi!

vb saan anda!

mu msn on:lendur12@hotmail.com:D

 

MINA TAHAN!

Mul on vaata see, combat 138, ja vaata, mul on rune battelaxe kah, eile wildyst sain, julm teema oli, mina köster ja tõnisson kolmekesi, räigelt nagu lüpsime vendasid seal, tahad siis? võta ühendust t6mbaennastoksa@hotmail.com!

:P:?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Et vaata ma eile võtsin neid mungarõvasid sealt kloostrist ja müüsin seal wildi tuka all nuubidele neid jumala jõhker! Siis ma kalastan neid krevette ka seal ja siis põletan neid, aga kui sa tahad siis liitu mu klanniga kalapaat12.

mu msn on [email:1tm8rejb]parimrunescapem2ngija@jagex.com[/email:1tm8rejb]


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Et vaata ma eile võtsin neid mungarõvasid sealt kloostrist ja müüsin seal wildi tuka all nuubidele neid jumala jõhker! Siis ma kalastan neid krevette ka seal ja siis põletan neid, aga kui sa tahad siis liitu mu klanniga kalapaat12.

mu msn on [email:30a70dgt]parimrunescapem2ngija@jagex.com[/email:30a70dgt]

 

Sinu signat vaadates on see täiesti usutav.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.