Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Töötav RsBot 13.01.2009 andmetel, JÄLLE :d

Soovitatud postitused

VIP

ei tea, kas on asi uuendustes,või on PC ja agility botil elu aeg pange pannud :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga ma ei saa aru mul selline probleem,et proovisin juba 3 willow cutter scripti ,kuid kui ta hakkab cuttima siis on kõik ok aga kui hakkab bankima ta ei saa vajutada bank nupule vms ja ma pean koguage seda aitama bankida,siis jookseb jälle cuttima.

 

Kuidas ma teen nii et ta ise cutiks ja bankiks,muidu script ongi bankeriga aga veelkrod krodan et ta vjautab bankerile aga vaöesti ja ei vajuta use quicli bank booth vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma ei saa aru mul selline probleem,et proovisin juba 3 willow cutter scripti ,kuid kui ta hakkab cuttima siis on kõik ok aga kui hakkab bankima ta ei saa vajutada bank nupule vms ja ma pean koguage seda aitama bankida,siis jookseb jälle cuttima.

 

Kuidas ma teen nii et ta ise cutiks ja bankiks,muidu script ongi bankeriga aga veelkrod krodan et ta vjautab bankerile aga vaöesti ja ei vajuta use quicli bank booth vms..

 

mul oli kah eiel nii aga mul oli mining scriptidega nii , täna koolist tulin tegin update ja nyyd kõik töötab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul oli kah eiel nii aga mul oli mining scriptidega nii , täna koolist tulin tegin update ja nyyd kõik töötab

 

 

mkm,ei tea milles viga,proovisin veel ühe scripti ikka sama lugu,,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegid svn checkouti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma ei saa aru mul selline probleem,et proovisin juba 3 willow cutter scripti ,kuid kui ta hakkab cuttima siis on kõik ok aga kui hakkab bankima ta ei saa vajutada bank nupule vms ja ma pean koguage seda aitama bankida,siis jookseb jälle cuttima.

 

Kuidas ma teen nii et ta ise cutiks ja bankiks,muidu script ongi bankeriga aga veelkrod krodan et ta vjautab bankerile aga vaöesti ja ei vajuta use quicli bank booth vms..

 

faqex vahetas bank boothidel värve ja bot enam ei tea kuhu klõpsata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänan rensl,kõik töötab hästi nüüd,kuid mul nii low lvl acc et need maged lvl 7 käivad pinda,muideks kellegil antiban scripti on või kus saab seda leida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänan rensl,kõik töötab hästi nüüd,kuid mul nii low lvl acc et need maged lvl 7 käivad pinda,muideks kellegil antiban scripti on või kus saab seda leida?

 

Raiu parem port sarimis, mingeid homosi pole, pikem tee, aga "Who cares? It's a bot anyway".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ise mõtlen alati sama moodi :D(H)

 

mul ongi prot sarimis kuid vajaksin antiban scripti ,vb tulevikus teeks sellest accist midagi :D

 

üks ütles rsbot foorumis et tegi selle scriptiga wc 30-95 ja sai ainult 1 korra banned kuid sai juba suure black marki numbri,aga ma seda ei soovi lolz..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

 

kle ,

Oleks väga tänulik kui aitaksid sollegi saaksid kui sooviksid .

Mis ma tegema pean , tõmbasin serlle fixitud selle 2ra , extractisin 2ra .

Kuid ei avane ?

kas pean ta vana rsboti kausta extractima?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sama siin wc sai just 81 ...yks acc sai teist korda 10 days minging 30-84 sai tehtud :) 84-85 teen ise :)

 

Kuidas miningu nii kiiresti up said? :O

 

Ma küll mingi suht kaua bottinud ja mining 52 alles. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sama siin wc sai just 81 ...yks acc sai teist korda 10 days minging 30-84 sai tehtud :) 84-85 teen ise :)

 

ei saa aru kuidas te aint siin 10-e päevaseid banne saate, ma sain kohe permly :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen kah max 10 päevased saand:D

 

Deem see uus paneb pange juu.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas miningu nii kiiresti up said? :O

 

Ma küll mingi suht kaua bottinud ja mining 52 alles. :(

 

mingi kuu aeg bottinud :D pole midagi kiiret 30-70 oli rimingot miner ...mõtettu koht 70-75 ironeast miner see juba normal xp ning 75-83 mingi quild 30 k xp till 84 suht

 

ma olen kah max 10 päevased saand:D

 

Deem see uus paneb pange juu.

 

sa pead update tegema õpetuste all on õpetus olemas kuidas see käib

 

ei saa aru kuidas te aint siin 10-e päevaseid banne saate, ma sain kohe permly :D

 

mul on yks acc 15 nest saanud kohe perm :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi saaks selles asjas aidata ,et ma panin täna ööseks meest cuttima kuid alati kui tuleb mingi random RSbot jookseb kokku jms,ning mõnikrod kui see kass võtab mind sinna kus peab õhupalle plahvatama seal ta jääb niisama seisma ja töötab seal see Dwuwillows kuid seal neid pole lihtsalt mässis,antirandoms on kõik sees.Pean midagi vahetama? Lihtsalt ööseks ei saa jätta ,töötab normaalselt tunni aja ja järsku juhtub nii... terve öö putsi läind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.