Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis on saanud Zezimast?

Soovitatud postitused

Tõlikige Hästi lühidalt plz :D

 

Kolledzh.

 

kõik see info on vale....

tegelt tõsi on see et zezima oli test program ja see on nüüd ajutiselt maas aga seda ma kahjuks ei oska öelda mis zezimast edasi sai või kes selle kasutaja sai, arvatavasi mõni rune mod

 

Sa oled idioot.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik see info on vale....

tegelt tõsi on see et zezima oli test program ja see on nüüd ajutiselt maas aga seda ma kahjuks ei oska öelda mis zezimast edasi sai või kes selle kasutaja sai, arvatavasi mõni rune mod

 

lmfao tegelt on Swoosh vahvel.net test programm, ja see on modede katsetamiseks, kui hullu spammi suudavad nad kannatada.

 

 

 

Zezima mingi 27 ka pole, aga ta vanemaks ikka jah saanud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lmfao tegelt on Swoosh vahvel.net test programm, ja see on modede katsetamiseks, kui hullu spammi suudavad nad kannatada.

 

 

 

Zezima mingi 27 ka pole, aga ta vanemaks ikka jah saanud. :D

 

Tra ma ta interviud lugenud.

 

Vend rääkis kuidas ta quitis kooli rsi pärast jne.

 

see oli mingi 2 aastat tagasi , siis oli ta 25


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik see info on vale....

tegelt tõsi on see et zezima oli test program ja see on nüüd ajutiselt maas aga seda ma kahjuks ei oska öelda mis zezimast edasi sai või kes selle kasutaja sai, arvatavasi mõni rune mod

 

kõrgelt kukkusid? mine kuku veel vb mõistus tuleb tagasi siis:) Sa täpselt samasugune nagu kunagi dices oli mingi tüüp kes ajas ,et zezima on jagexiga riius ,et zezima lasi ennast maha sellepärast-,- levitad paska mõni iidol pärast laseb maha ennast veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No kunagi kui ma low lvl new player olin siis ikka tahtsin tema moodi on, imelik mõelda et teda ruunis enam pole :D Ei tea kaua ta enam teistel meeles püsib?

Kasutaja eest nimega Zezima ja 6 skill lvlit veel siis total maxed.

Sellise eest võib päris mõnusalt raha saada :D


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina arvan, et tal sai villand sellest mängust, müüs kasutaja maha suure summa eest,

Ja nüüd siis laristab seda:D

 

Tra geenius ?

 

ÜTLE KUIDAS TA SAAB OMA KASUTAJA MAHA MÜÜA ?

 

aegade kuulsaim kasutaja ja + ta on veel MODERAATOR.

Ta oli jagexi töötaja, ei usu et ta oma acci saab maha müüa.

 

Võimatu müüa. , keegi näeks seda kuskil müügis siis tuhanded inimesed ütleksid jagexile.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MIS KURADI TEEMA SEE ON!?

TEHKE JUBA KÕIGIST 5m kasutajatest selline teema! Ta oli tavaline mängija nagu meie , TA EI OLE ERILINE! TA EI OLE SUPERHUMAN , TA EI OLE RIKKAM INIMENE MAAILMAS , SO WHAT KUI TA ON TUNTUIM!? SAMA KÄIB VANADE PKERITE KOHTA NING MOMEYDRAGON (vms) AGA TEMA KOHTA EI KÜSI!

 

OT: Ta läks Edasi õppima ning ei olnud rsiks aega


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MIS KURADI TEEMA SEE ON!?

TEHKE JUBA KÕIGIST 5m kasutajatest selline teema! Ta oli tavaline mängija nagu meie , TA EI OLE ERILINE! TA EI OLE SUPERHUMAN , TA EI OLE RIKKAM INIMENE MAAILMAS , SO WHAT KUI TA ON TUNTUIM!? SAMA KÄIB VANADE PKERITE KOHTA NING MOMEYDRAGON (vms) AGA TEMA KOHTA EI KÜSI!

 

OT: Ta läks Edasi õppime ning ei olnud rsiks aega

 

See on siis meie eeskujulik kasutaja ?????

 

See on see kuradi teema kus ühel inimesel oli küsimus.

Ta tahtis teada kuhu kadus zezima...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MIS KURADI TEEMA SEE ON!?

TEHKE JUBA KÕIGIST 5m kasutajatest selline teema! Ta oli tavaline mängija nagu meie , TA EI OLE ERILINE! TA EI OLE SUPERHUMAN , TA EI OLE RIKKAM INIMENE MAAILMAS , SO WHAT KUI TA ON TUNTUIM!? SAMA KÄIB VANADE PKERITE KOHTA NING MOMEYDRAGON (vms) AGA TEMA KOHTA EI KÜSI!

 

OT: Ta läks Edasi õppime ning ei olnud rsiks aega

 

Kohe n2ha et mees on kade ! , et temast ei r22gita , HA-HA , HA-HA !

Kes keelab temast r22kida , rsi tuntuim oli ta kah vahepeal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MIS KURADI TEEMA SEE ON!?

TEHKE JUBA KÕIGIST 5m kasutajatest selline teema! Ta oli tavaline mängija nagu meie , TA EI OLE ERILINE! TA EI OLE SUPERHUMAN , TA EI OLE RIKKAM INIMENE MAAILMAS , SO WHAT KUI TA ON TUNTUIM!? SAMA KÄIB VANADE PKERITE KOHTA NING MOMEYDRAGON (vms) AGA TEMA KOHTA EI KÜSI!

 

OT: Ta läks Edasi õppime ning ei olnud rsiks aega

 

maini ikka see ka ära, et sa usaldusväärseim kasutaja.

sa oleks kindlasti müüma hakanud sedainfot, et kus ta on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkab pihta ..............

 

Minu postituse mõte oli see : KASUTAGE NATUKE OMA AJUSID JA OTSIGE , INTERNET ON TEIE KÄSUTUSES!

Lihtne on alati valida lihtsaim tee , aga lihtsaim tee ei tule teile kasuks ... MITTE KUNAGI!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik see info on vale....

Tegelt tõsi on see et zezima oli test program ja see on nüüd ajutiselt maas aga seda ma kahjuks ei oska öelda mis zezimast edasi sai või kes selle kasutaja sai, arvatavasi mõni rune mod

 

hahahhahahahah hlmfaooo o!!! Lol irl


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HAHAHHAA :D:D:D:D:D Quitis, suht big deal . Nüüd tõmban oksa ennast vms .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
89 aastane :D hahaha :D

 

See text on vale ?

ta peaks 26-27 atm olema.

 

Ta quittis kooli rsi pärast... Nüüd võttis aru pähe vist.

 

 

 

Ta ei saa panna oma acci müügiks.

 

Jagex saaks sekunditega jälile.

 

Iga inimene saab vanemaks.... :-), kurat teab, millal see artikkel kirjutatud on.

 

Bandos tapis ta ära :D

 

Irl? :)

 

Kohe n2ha et mees on kade ! , et temast ei r22gita , HA-HA , HA-HA !

Kes keelab temast r22kida , rsi tuntuim oli ta kah vahepeal.

 

Olen ma ainus, kes tegelikult Manray postitusele pihta sai? Kurb.. :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MIS KURADI TEEMA SEE ON!?

TEHKE JUBA KÕIGIST 5m kasutajatest selline teema! Ta oli tavaline mängija nagu meie , TA EI OLE ERILINE! TA EI OLE SUPERHUMAN , TA EI OLE RIKKAM INIMENE MAAILMAS , SO WHAT KUI TA ON TUNTUIM!? SAMA KÄIB VANADE PKERITE KOHTA NING MOMEYDRAGON (vms) AGA TEMA KOHTA EI KÜSI!

 

OT: Ta läks Edasi õppima ning ei olnud rsiks aega

 

Kuule kutt mida sa närvitsed koguaeg?

Kui sa nii eeskujulik oled siis sa seletaks enda juttu rahulikult.

Ja mitte suurte tähtedega ja suurelt.

 

//Väga hea et Zezima rs-ist quitis viimaks jõudis mõistus pähegi talle.(H):cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MIS KURADI TEEMA SEE ON!?

TEHKE JUBA KÕIGIST 5m kasutajatest selline teema! Ta oli tavaline mängija nagu meie , TA EI OLE ERILINE! TA EI OLE SUPERHUMAN , TA EI OLE RIKKAM INIMENE MAAILMAS , SO WHAT KUI TA ON TUNTUIM!? SAMA KÄIB VANADE PKERITE KOHTA NING MOMEYDRAGON (vms) AGA TEMA KOHTA EI KÜSI!

 

OT: Ta läks Edasi õppima ning ei olnud rsiks aega

 

t*ra mida sa virised koguaeg ? Iga asja peale on sul midagi viriseda, see on vaba maailm, millejaoks see alafoorum on siis ? Samuti ka minujaoks on Zezima ikkagi runescape'i kuulsaim inimene, ka mind on huvitanud, mis tal teoksil, kus kadunud, kui inimene äkki ei oska otsida ja tahab siit seda küsida, siis ta ka küsib, sa ei pea hakkama kohe lõugama, sul peaks selle embleemi ka ära võtma, ei ole sa midagi nii eeskujulik.

 

 

OT: Ise kuulsin, et ta koolis, et tal on/olid kunagi eksamid ja pole aega rsi jaoks, õpib/õppis eksamiteks vms. Pmslt enamustel õigus, et koolist ei jää aega üle.


_

_

2r3idyd.jpg

 

Biatch (L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise teate , Elus tuleb teile raskeks kui te ise ei viitsi LILLEGI LIIGUTADA!

Ning kui sa ei saanud aru #1 ja #2 postitusest siis ära tule ütlema mulle midagi , ma olen suht palju kogenud elus .. Ja karmilt isegi kui ma ei ole veel Täisealine!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hakkab pihta ..............

 

Minu postituse mõte oli see : KASUTAGE NATUKE OMA AJUSID JA OTSIGE , INTERNET ON TEIE KÄSUTUSES!

Lihtne on alati valida lihtsaim tee , aga lihtsaim tee ei tule teile kasuks ... MITTE KUNAGI!

 

TEMA POOLT 100%.. Zezima tavaline rsi kasutaja. Ta võis otp 1 olla aga big diil? Paljud temast tegijamad. Kõvemad stakerid or pkerid. Rsk ja raske tal rahus olla. Ei mängi sisi ei mängi. Ja acci ka nkn maha ei müünud. Kuna see liiga ohtlik. + ta ei ole ju p mode. ma rsis teda näinud aga siis pole olnud seda märki ees vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõni sai vähemalt sellest mängust üle ;) . ega suht mark oleks küll mingi 25 ja tallad ruuni .

 

vaata paljud on invaliidid või mida iganes. Lihtsalt ei saa midagi muud tõesti teha. või paljudel vaba aega palju ja ega kõik ei pea jooma 24/7 või sõpradega kusagil olema. Paljud on tagasihoidlikumad ja mängivad rsi ja raiskavad vaba aega sinna..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.