Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Orjan tasuta:) .

Soovitatud postitused

davaiks , teen phmt f2p skille ; ) . ja teen seda tasuta ppl kamoon xp-re tasuta oleks ikka päris hea saada:) .

 

Su k6nepruugist juba aru saada ,et sul plaanis scammida .

Vormistaksid sa v2hemalt teemagi paremini oleksid usutavam.

Aga vaevalt keegi sul laseb treenida :D

teed mul fishi 79-80 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lolz! rspood alguses tuled süüdistama ja nüüd ütled 5+vana.

mõtle ennem kui ütled!

tee mul def purel def 25-30 :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

palun kõik jätke siia oma msn-id , siis pärast msn-is lihtsam vaadata neid kes soovisid teenust:) .

 

Su k6nepruugist juba aru saada ,et sul plaanis scammida .

Vormistaksid sa v2hemalt teemagi paremini oleksid usutavam.

Aga vaevalt keegi sul laseb treenida :D

teed mul fishi 79-80 ?

 

Sebi autodropper , saab tehtud;) .

 

lolz! rspood alguses tuled süüdistama ja nüüd ütled 5+vana.

mõtle ennem kui ütled!

tee mul def purel def 25-30 :)

 

mis su messenger?


H3_Emotion-H_Landscapde.jpg]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule tont hoia oma hambad suus veel kui sa neid tahad.

mida sa haugud kas ma süüdistasin teda?Sa loe enne jah tont rsk.

Sa ajad juba närvi enda spammiga siin teisi.

 

rahune maha. Netigängster. Võid min dka ähvardada või öelda ,et kuule tont hoia oma hambad suus veel kui sa neid tahad. See lause sul nkn naljaga mõeldud. Tavaline netigängster kes lubab teisele vist vasta hambaid anda. lõpetage see späm. teeb siis teeb tasuta. näete ma teen ka queste ja leveleid tasuta. ja olen kedagi ülelasknud? ei. nii ,et stfu ja jas teeb oma äri. sorry spämmi pärast dude.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
rahune maha. Netigängster. Võid min dka ähvardada või öelda ,et kuule tont hoia oma hambad suus veel kui sa neid tahad. See lause sul nkn naljaga mõeldud. Tavaline netigängster kes lubab teisele vist vasta hambaid anda. lõpetage see späm. teeb siis teeb tasuta. näete ma teen ka queste ja leveleid tasuta. ja olen kedagi ülelasknud? ei. nii ,et stfu ja jas teeb oma äri. sorry spämmi pärast dude.

ou , palun ole natukene tasa , ma saaan temaga paremini läbi kui sinuga , saada talle postkasti kiri ja asi rahuneb niimoodi .

PLUR!


H3_Emotion-H_Landscapde.jpg]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõni mode võiks pilgu peale visata ... kui ma ei eksi siis mingi 10k. free xp tegemisest nüüd küll tehinguid ei panda :S


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja selle point on saada reppi ja tehinguid et kui mingi suurem mari tuleb siis sellega nahhuy t6mmata.

 

irw. kle sorry ei taha spämmida aga ma oleks võinud siis ammu scämmida. Olen teinud leveleid hetkel kellel pank +20m. + 10m jne. hetkelgi teen yhel tasuta fmi.. tal pank +10m kindlalt. pole ülelasknud aga tean parooli juba nädal aega:) Kui sa midagi ei tea siis hoia suu koos. Kuna ega kõik ei lase üle:) Mul nt on igav kuna pole rsi acci enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:O Rspood ütles mulle msnis et mul on selle vennaga sama IP.

Mismoodi ? ma isegi ei tunne seda tüüpi.

Silver2 on minul ainuke kasutaja vahvlis.

Mul on omalgi palju asju teha rsi pelan p2evas meibi 1 korra (pkin nimelt) kasutajaga mille ostsin rspood-ilt. Ning ma koodin p2ev otsa 508 rspv huvitav kust ma peaks aega leidma ja tegema tasuta skille kellegile ? :S

 

Miskit on siin väga valesti.

Keegi tark teab kas on v6imalik suvalistel inimestel äkki ip ühesugune olla või keegi siis seletaks kuidas meil sama ip ? :S


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw. kle sorry ei taha spämmida aga ma oleks võinud siis ammu scämmida. Olen teinud leveleid hetkel kellel pank +20m. + 10m jne. hetkelgi teen yhel tasuta fmi.. tal pank +10m kindlalt. pole ülelasknud aga tean parooli juba nädal aega:) Kui sa midagi ei tea siis hoia suu koos. Kuna ega kõik ei lase üle:) Mul nt on igav kuna pole rsi acci enam.

 

Kui ma midagi ei tea ? Ma olen varem n2inud kuidas tyybid nii teevad ja mitte ainult yks kord , aga ma ikka ei saa aru miks seda tasuta teha. Ja see 20 millised pangad jne , proof or it didn't happen.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma midagi ei tea ? Ma olen varem n2inud kuidas tyybid nii teevad ja mitte ainult yks kord , aga ma ikka ei saa aru miks seda tasuta teha. Ja see 20 millised pangad jne , proof or it didn't happen.

 

kõik pole ühesugused vms? tasuta teen mina sellepärast ,et mul pole endal rs acci. küsi rsist max_estilt combat +124. pank oli suht hea.. Tegin queste tasuta. Ei tule enam vahvli name meelde. Siis hetkel teen parmupoiss. tal +10m pank. küsi järgi kui ei usu. hetkel burnin sammuti logse tasuta tüübil.Ega kui sina vb ülelase dei tähenda ,et teised lasevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõik pole ühesugused vms? tasuta teen mina sellepärast ,et mul pole endal rs acci. küsi rsist max_estilt combat +124. pank oli suht hea.. Tegin queste tasuta. Ei tule enam vahvli name meelde. Siis hetkel teen parmupoiss. tal +10m pank. küsi järgi kui ei usu. hetkel burnin sammuti logse tasuta tüübil.Ega kui sina vb ülelase dei tähenda ,et teised lasevad?

 

Mis kuradi mina lasen yle ? Ma lihtsalt arutan teemat sa tuled mulle sitta n2kku loopima.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.