Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

probleem modega

Soovitatud postitused

mul on probleem Gabriel.

tüüp algul tahtis osta mu kasutajat 130nest mis sai scammi siis hakkab ähvardama et sa ei saa eeskujulikuks kuna sa lasid endalt kasutaja rotti lasta.

mis ma oleksin siis pidanud tegema, panen küsimused peale pärast tuleb isu tagasi võtta.....

ja täna sain teise PMi:

Ma eemaldasin sinult tehingu kuna se oli rsBot abi eest pandud mees sinu lootused eeskujulikuks saamisel on tuhmunud kui isegi sind kanditeeritakse siis minu poolt sa oled teeninud negatiivse hääle ning ma jälgin kui sellise asja eest veel tehing siis saad 24h bann. VOT!

kas mina olen süüdi et nemad panid mulle tehingu.....

Tüüp mõtleb et on mod ja on kohe kõvamees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sht happens.

No comments.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juhtub...

 

Mõttetu värk

 

Pange lukku, kedagi ei koti see teema.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Hmm... ikka juhtub, tekib selline karistamatuse tunne.

Ma ei eita seda, see oli ka mul, kaotasin õigused, mida ma kahetsen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures saan Gabrielist täiesti aru..

 

Mis tunne sul oleks, kui keegi pakub sulle head kasutajat, oled võib-olla kindel ostja juba ning järsku scammitakse see ära.. Point on selge: Mis oleks juhtunud siis, kui Gabriel oleks selle ära ostnud ja siis oleks scammitud? Või veel hullem, kasutaja rotti pandud?

 

Ära müü kasutajat, mille turvalisuses sa 100% kindel pole..

 

Enne müümist pane raudselt uued recid, hoia viimased membership detailsid meeles ning kui ei ole, siis küsi 100 eeki rohkem ning anna talle ka pin, mille ta saab aktiveerida, teades nii ise viimaseid membership detailse, vaheta ära parool, panga pin jms.. :)

 

Cheers, matey!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii ma tahtsin kasutajat osta ja tema jahus mulle enem tükk aega kuidas ta eeskujulikuks ja tuntud liikmeks sai ja, et kasutaja scammiti ära aga ta ei viitsi tagasi võtta ma ütlesin talle, et see küll eeskujulik pole kui sa lased endalt kasutaja rotti lasta ja midagi ette ei võtta. Ja siis seal 100% RsBot abis ta küsis tehinguid nendelt kes teda aitasid.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aitamine ei ole äri tegemine!

 

Ning Eeskujulikuks saamine ... Sa pead olema VÄHEMALT aasta aega siin foorumis korralik et seda saada! Ning tehingute küsimine "Aitamise" eest on juba selline et .... Sama nagu et Turist küsib tänaval infot , aitad teda ja küsid siis raha.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru ka kus probleem nagu on.

Tehingu oleks iga moderaator eemaldanud. Mingi aitamise eest tehinguid ei panda.

Pmst kui ma ei aita sind, ega sa siis neg. tehingut ei pane ju..

Tehingus on tegemist ikka mingitviisi rahaga või vahetusega, ostu või müügiga.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.