Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Dubstep 2008

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Jahm..õige dnb on ikka palju parem, just avastasin, eriti regge vms..

Üldiselt, ma kuulan mõlemat. Niimoodi kordamööda. Vahepeal on tuju dnb'd kuulata, teinekord jälle dub'i. Dubstep meeldib tsipa rohkem. :)

 

// Tegelt sellest teemast võiks teha üldise Dubstep & Drum'n'Bass teema.

Mis arvate? Jagaks lugusid jms. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt, ma kuulan mõlemat. Niimoodi kordamööda. Vahepeal on tuju dnb'd kuulata, teinekord jälle dub'i. Dubstep meeldib tsipa rohkem. :)

 

// Tegelt sellest teemast võiks teha üldise Dubstep & Drum'n'Bass teema.

Mis arvate? Jagaks lugusid jms. (H)

 

Ma võiks jagada küll, aga ei tea kuhu neid üles laadida, ja mul on enamus setid kah ainult...aga selle eest head setid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juhtub.

 

Sain ise just oma kolmanda looga valmis (dubstep muidugi)

Loo leiab siit: http://www.speedyshare.com/698779654.html

 

Tagasisidet! :ty

 

Okei, eks ma siis ei tõmba seda.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Usu mind, on hea. ;)

 

Tõmbasin kah, kuulaisn kõiki laule umb 2 korda läbi, ja minumeelest ei ole see vägahea, kiirem teema poole parem, aga noh maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse, ma kakelda eriti ei viitsi nii et las mu arvamus jääb nagu on? :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõmbasin kah, kuulaisn kõiki laule umb 2 korda läbi, ja minumeelest ei ole see vägahea, kiirem teema poole parem, aga noh maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse, ma kakelda eriti ei viitsi nii et las mu arvamus jääb nagu on? :D

Igalühel oma maitse, minule just selline meeldib. :P Vahest kiiremat dnb'd ka sekka. ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.