Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Junki

Soovitatud postitused

Manar.. saatis pikkalt ei viitsinud seletad:) aga mõistan:P aga jh Rsorr ei läinud pikkalt nagu ma ütlesin... juba fixed ja ilma me jäimegi.. aga DS SPY miks blockisid mind?:S ma sellest aru ei saa....??? ma tahaks siiski mille osta kui uus võimalus tuleb..


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Irww dude? ma ütlesin et you ma tagasi siis tegin 1 nudge ja sa panid blocki? selle asemel öelnud, et kle asi fixed enam ei saa, kui tekkib uus võimalus siis müüks... ?????

 

Saa aru, sina ei olnud ainus ostja. Mul oli korraga 15 erinevat msn conversation lahti.

Kui uus meetod tuleb müün edasi jah.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Manar.. saatis pikkalt ei viitsinud seletad:) aga mõistan:P aga jh Rsorr ei läinud pikkalt nagu ma ütlesin... juba fixed ja ilma me jäimegi.. aga DS SPY miks blockisid mind?:S ma sellest aru ei saa....??? ma tahaks siiski mille osta kui uus võimalus tuleb..

 

Vabandust et saatsin pikkalt , aga ma tõsiselt ei viitsinud seletada seda ja ma ütlesin et see FiXed nii et poleks mõtet seletada. Mina ja ds spy suht uurime aina RWT võimalusi , kui mingi on Fix ja meie poolt kinnitatud siis see on Fixed.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

rfd meetod ei töötagi enam?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mõni meetod olemas , ostaks mingi paar milli kindlalt :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.