Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Junki

Soovitatud postitused

[email:25o4kv92]martin_007_8@hotmail.com[/email:25o4kv92] kas vaja on P2P ka? Hetkel tööl... vaatan seda teemat kui vastad siia siis äkki saab kudagi:) muidu õhtul alles kell 7 tulen koju. mingi 10 m ostaks kui müüd veel odavalt 20 ea? w no eks arutab:P


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahepeal jh keelati see D stone ära kuna dragon stone maksab mingi 72 või oli 76 000 tokkulit seega väga mõttetu täis miinus. Aga nüüd hetkel on olemas 3 erinevat viisi veel. Arvatavasti sulguvad 3-st 2 suhteliselt varsti nii, et soovitan rahval osta kes tahab kiirelt:)

 

Pakun, et max 1 nädal ja need 2 asja leitakse üles.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahepeal jh keelati see D stone ära kuna dragon stone maksab mingi 72 või oli 76 000 tokkulit seega väga mõttetu täis miinus. Aga nüüd hetkel on olemas 3 erinevat viisi veel. Arvatavasti sulguvad 3-st 2 suhteliselt varsti nii, et soovitan rahval osta kes tahab kiirelt:)

 

Pakun, et max 1 nädal ja need 2 asja leitakse üles.

 

Selge . kogun rulli kokku ja teen ära :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ds spy kas sa saad cb 3-le kah panna?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita osta õpetust -.-

Sõber ostis , sai keylogged ja saatis mulle sain keylogged kerge 30M läks -.-

 

See peab olema mingi kokkusattumus, sest mul endal on see siia maani arvutis. Accil on üle 50m peal ning bank pini pole.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks välja logisid?:S:S:S

 

Hmm , sa mingi ds spy007 vms , kes lasi jossult vms ei mäleta kellelt 100M pistuuri? :D??

 

Aga btw , ostaks 30M+ , aga tahaks ette , kuna jh siuke asi mis juba ütlesid sulle ja siis et mul 28 tehingut ja tuntud liige ;)

 

 

 

Hmm... kle äkki see scämmeri msn on [email:1jimv3tf]ool35@hotmail.com[/email:1jimv3tf]

 

 

Mul msn-is ds spy-all 2 msn-i .... ool34 ja ool35... äkki selgitad?:D


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks välja logisid?:S:S:S

 

 

 

 

 

Hmm... kle äkki see scämmeri msn on [email:2j5z8yuw]ool35@hotmail.com[/email:2j5z8yuw]

 

 

Mul msn-is ds spy-all 2 msn-i .... ool34 ja ool35... äkki selgitad?:D

 

Ool34 on õige. Räägin temaga MSNis.

 

Ning kinnitan ds spy juttu , PARTY ROOM ON FIXED!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.