Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti ost..

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

 

Anna raha mulle. :h:

 

osta se masin ära , ainult kui sa selle kätte saad teee vistale tsau , tsau ja viska xp pro või home premium;)

 

Jep. Tellisin paar päeva tagasi ära, kui kätte saan siis asendangi Vista XP'ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nvidia EliteGamer

 

• Protsessor: Intel Core i7 920 2.66GHz

• Emaplaat: GIGABYTE GA-X58-UD5

• Videokaart: NVIDIA GTX280 1GB GDDR3

• Mälu: A- DATA DDR3 1600G 3x2GB

• Kõvaketas: 640GB SATAII 7200rpm

• Kirjutaja: DVDRW DVD-/ +RW

• Helikaart: int.

• Võrgukaart: 10/ 100 int.

• Toiteplokk: Chieftec ATX1000W

• Lisajahutused

Haige tuuma jaam , aga sellise arvutiga veaks kõik mängud välja .


33158.jpgvrfuvp.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sain täna siis kasti ja muu kätte, aga üks väga kole probleem on... , seda ikka annab seletada ka..

 

Nagu kui mõnda akent scrollida või lihtsalt hiirega tirida, siis pilt liigub väga aeglaselt, mingi triip jookseb üle ekraani. nagu väga kaader haaval jookseb see pilt jms... et jah kes aru sai, see sai, ei oska öelda ka milles viga... damn. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sain täna siis kasti ja muu kätte, aga üks väga kole probleem on... , seda ikka annab seletada ka..

 

Nagu kui mõnda akent scrollida või lihtsalt hiirega tirida, siis pilt liigub väga aeglaselt, mingi triip jookseb üle ekraani. nagu väga kaader haaval jookseb see pilt jms... et jah kes aru sai, see sai, ei oska öelda ka milles viga... damn. :S

 

DRIVERID.

Sa pole vist kunagi windowsi maha lasnud ega?:D

Pmst seal peaks mõned plaadid kaasas olema, installi ära kõik driverid mis vähegi võimalik. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hmm mul kaks DELLi device driverite plaati, proovisin nendega juba, ei funganud eriti. :S

 

Eks ma proovin veel...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Gr. Iga draiveri installiga on mingi erinev probleem, ei funka see süsteem...

 

Lähiajal peab ühe tuttava itimehe kutsuma. :-( :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
1) Millise kasti ostsid?

2) Millised draiverid peal?

3) Mis opsys on?

4) Videokaart?

5) Mis kuradi pärast sa Delli draivereid installid, läpakas?

 

1) Selle, mis esimeses postis on.

2) Idk. Kuidas vaadata saab? :S

3) WinXP professional

4) Nvidia GeForce 9600 512mb

5) Idk, see liigutus vist läks nihu veidi... igatahes, leidsin kuskilt sahtlist mingid DELLi CDd ja proovisin järg. Ei ole läpakas, lol. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mai tea, kuid minuarust peaks AK arvutitel juba draiverid peal olema, või vähemalt karbid koos draiveritega. Kui pole siis saab neid internetist.

 

Tegutse nii:

1) Hetke draiverid, lase maha kasutades DriverCleanerit , seda ma nüüd täpselt ei tea, kas peab enne draiverid unistallima. Proovi enne nii, et draiverid peal ja kasuta DriverCleanerit.

Põhimõtteliselt võid esimest korda lihtsalt unistallida, kui see ei aita siis kasuta DriverCleanerit

2) Kui draiverid maas siis restart ja kontrollides üle, Desktop->Properties->Rippmenüüst Settings , seal peaks näha olema Videokaardi nimi, kui draiverid peal.

3) Lähed siia ja tõmbad kõige uuemad draiverid, installid ära, teed restardi ja vaatad, kas läks peale või ei.

Vaadata saad nagu ma enne ütlesin Settingutest. Või EVEREST programmiga.

4) Kui minu "õpetusest" polnud kasu ja sul on karpides olev draiverite cd siis installid sealt. Lõppedes restart, vanad draiverid maha loomulikult, kas unistalliga või DriverCleaneriga.

 

Kui tööle ei saanud siis vaatame edasi


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mai tea, kuid minuarust peaks AK arvutitel juba draiverid peal olema, või vähemalt karbid koos draiveritega. Kui pole siis saab neid internetist.

 

Tegutse nii:

1) Hetke draiverid, lase maha kasutades DriverCleanerit , seda ma nüüd täpselt ei tea, kas peab enne draiverid unistallima. Proovi enne nii, et draiverid peal ja kasuta DriverCleanerit.

Põhimõtteliselt võid esimest korda lihtsalt unistallida, kui see ei aita siis kasuta DriverCleanerit

2) Kui draiverid maas siis restart ja kontrollides üle, Desktop->Properties->Rippmenüüst Settings , seal peaks näha olema Videokaardi nimi, kui draiverid peal.

3) Lähed siia ja tõmbad kõige uuemad draiverid, installid ära, teed restardi ja vaatad, kas läks peale või ei.

Vaadata saad nagu ma enne ütlesin Settingutest. Või EVEREST programmiga.

4) Kui minu "õpetusest" polnud kasu ja sul on karpides olev draiverite cd siis installid sealt. Lõppedes restart, vanad draiverid maha loomulikult, kas unistalliga või DriverCleaneriga.

 

Kui tööle ei saanud siis vaatame edasi

 

OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

LÕPUKS OMETI KORRAS!

 

Tänud mees, hea et sa olemas oled! :) :) :-)

 

Ma ei jõua sind lihtsalt ära tänada!

 

!!!!!!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.