Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa: süüdi jäid hoopis ajaloo ümberkirjutajad!

Soovitatud postitused

VIP

Kes vaatasid seitsmeseid uudiseid või kuulsid kuskilt mujalt siis teavad millega on tegu. Mis teie sellest arvate?

 

http://uudised.err.ee/index.php?06149992

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=20796831

 

Minu arvates tuleks kõik märatsejad venemaale tagasi saata...

Aga lihtsalt lastakse vennad lahti ja riik maksab neile veel kahjutasu ka iga tunni pealt 50.- eek. :huh:


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind nagu tõsiselt huvitab, mis kuradi aprillirahutuste "organiseerimine"?

See mis toimus, oleks toimunud olenemata, kas oli mingi dmitri või mitte.

Isegi minu vanemad olid suht pahased selle sõduri äraviimise pärast, aga nad on rahulikud.

Samas paljud ei ole, need läksidki välja.

Suur pahane rahva mass + politseid kes üritab neid takistada. Seal polnud mingit dmitrit vaja.

 

Minu arvates tuleks kõik märatsejad venemaale tagasi saata...

 

Ära ütle nii.

Neljapäevane rahutus oli see, et rahvas läks oma pahameelt avaldama. Siis kui politsei hakkas neid tagasi lükkama, siis asi läks kontrolli alt välja, kivid hakkasid lendama. Loogiline.

 

Reedel aga läksid välja juba konkreetselt vennad, kellel on poliitikast ja sõdurist pohhui, kes lihtsalt tahtsid probleeme tekitada ja kakelda. Usu mind, kui ma ütlen, et nende seas oli vähemalt pooled eestlased. Isegi mina oma (eestlaste) seltskonnaga käisime väljas.

Tagasiteel tuli juba mingi kolonn eestlasi, eesti lippuga, kutsusid meid kaasa, et lähme anname venkudele peksa.

Samas, alkohol, liigne julgus ja "kamba vaim" on ideaalne eeldus, et kivid hakkaks lendama ka politsei suunas.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mind nagu tõsiselt huvitab, mis kuradi aprillirahutuste "organiseerimine"?

See mis toimus, oleks toimunud olenemata, kas oli mingi dmitri või mitte.

Isegi minu vanemad olid suht pahased selle sõduri äraviimise pärast, aga nad on rahulikud.

Samas paljud ei ole, need läksidki välja.

Suur pahane rahva mass + politseid kes üritab neid takistada. Seal polnud mingit dmitrit vaja.

 

 

 

Ära ütle nii.

Neljapäevane rahutus oli see, et rahvas läks oma pahameelt avaldama. Siis kui politsei hakkas neid tagasi lükkama, siis asi läks kontrolli alt välja, kivid hakkasid lendama. Loogiline.

 

Reedel aga läksid välja juba konkreetselt vennad, kellel on poliitikast ja sõdurist pohhui, kes lihtsalt tahtsid probleeme tekitada ja kakelda. Usu mind, kui ma ütlen, et nende seas oli vähemalt pooled eestlased. Isegi mina oma (eestlaste) seltskonnaga käisime väljas.

Tagasiteel tuli juba mingi kolonn eestlasi, eesti lippuga, kutsusid meid kaasa, et lähme anname venkudele peksa.

Samas, alkohol, liigne julgus ja "kamba vaim" on ideaalne eeldus, et kivid hakkaks lendama ka politsei suunas.

 

Ma vaatan hetkel vene kanaleid, vene uudiseid, kuidas venelased alandavad eestit...

ETV2 pealt ka hetkel mingi saade...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan hetkel vene kanaleid, vene uudiseid, kuidas venelased alandavad eestit...

ETV2 pealt ka hetkel mingi saade...

 

noh, las ahistavad, mul pohhui.

arvad, et eestlased ei ahista venelasi? mis riigis sa elanud oled? vaata kas või oma esimest postitust.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.