Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ma olen scammer !!!

Kas arvate et olen scammer?  

118 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas arvate et olen scammer?



Soovitatud postitused

War euro varem ka scamminud.

 

Lubage naerda, Tean et aus tüüp on war.euro, üks vahvli tuntumaid ärikaid, vaevalt et ta scammib, ta teenib pappi siit ikkagi ju:P, Muidu hoia pea püsti war.euro, Kui keegi su "Scammeriks" tembeldab ei tähenda et sa seda oled.:)

 

Hääletaks Slayer.'ile banni, Niisama lahmib negatiivseid? Kui keegi scammib sind siis pannakse nega, Taunar, Ja detsembris registreerind, Ära üppa siin,


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lubage naerda, Tean et aus tüüp on war.euro, üks vahvli tuntumaid ärikaid, vaevalt et ta scammib, ta teenib pappi siit ikkagi ju:P, Muidu hoia pea püsti war.euro, Kui keegi su "Scammeriks" tembeldab ei tähenda et sa seda oled.:)

 

Hääletaks Slayer.'ile banni, Niisama lahmib negatiivseid? Kui keegi scammib sind siis pannakse nega, Taunar, Ja detsembris registreerind, Ära üppa siin,

 

tglt ka see tõesti tõstis tuju naq tanstud tähtede võitja kangi ! :P

:ty:ty:ty[/b][/b][/size][/color]


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ka war.euro.-ga äri teinud ja kõik on kenasti sujunud aga..

Kui sa müüd kasutajat ja kindel ei ole et tagasi ei võeta siis võivad asjad halvasti minna jah..

Sina võid olla kui aus ja usaldsuväärne tahes, aga kui keegi teine selle tagasi võtab pole sul suurt midagi teha..ja muidugi ajab ostja sinu peale asja..

Sellepärast ei tohigi müüa acci milles kindel pole. Valus õppetund ütleks ma selle peale :(


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igatahes war.euro , kui sa raha tagasi ei maksa siis oled scämmer :)

War.euro pole scämmer. ja ta maksab selle raha tagasi :uni:

kui ta oleks selline m*nn naq siin pool foorumit on : 6500+ kasutajat et ei maksa raha siis tal ei oleks 40 positiivset tehingut,*

Ja sina omgmidanuub. sa oled alles liitunud sa eitea sittagi sellest foorumist. Varem kui oli foorum rs2eesti nime all oli hull rep kui m6nel accl oli 25+ tehingut


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw. Kus sai naerda. See nagu Kas tapame war.euro ära või ei? Kõik sõimavad ja tõestavad midagi siin.. Big diil. Pange teema lukku. Maksab siimule raha ära. Lubas maksta siis miks ta ei maksa? Eelmises teemas oli pilt kus sa ütlesid siimule ,et maksad tagasi kui acc scämmitakse. Noh milles probleem? maksad ära ja asi korras. seal polnud juttu ,et kui sina scämmid siis maksad. seal oli üldiselt. kui scämmitakse siis maksad. ja sa olid nõus nii ,et miks sa ei maksa ja halad siin? No tõesti kui sul on raha kulutatud saame aru. Aga ürita mingi ajaga kokku saada see summa.

 

Ja kui tõesti pole scämmer. mina ei tea ja mind ei koti. siis miks sa lubasid maksta?:) pildi pealt luges välja mis siim pani enda teemasse:) Poleks pidanud lubama. NB: Arvan nüüd ,et hullud tegijad lubavad mind maha lüüa ,et julgesin suu lahti teha? Siis soovin edu teile:)

 

Ja sa lubasid foorumist lahkuda? 75%: ma võin kihla vedada ,et nii või naa tuled tagasi foorumi:) see nagu peale wildi kaotamist lubati ka paljusi asju aga mängitakse ikka edasi ...

 

Ma ei süüdista sind vaid see minu arvamus. Pole kõikke komme läbi lugenud kuna mõttetu lugeda seda paska. Ja teiseks. Paljud võivad olla detsembri kuus liitunud. Aga ega see ei tähenda et nad pole varem foorumis olnud? VÕivad väga vabalt. vanad accid bännitud/ununenud jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
War.euro pole scämmer. ja ta maksab selle raha tagasi :uni:

kui ta oleks selline m*nn naq siin pool foorumit on : 6500+ kasutajat et ei maksa raha siis tal ei oleks 40 positiivset tehingut,*

Ja sina omgmidanuub. sa oled alles liitunud sa eitea sittagi sellest foorumist. Varem kui oli foorum rs2eesti nime all oli hull rep kui m6nel accl oli 25+ tehingut

 

Hehh , ta ju on scämmer siis kui ta raha tagasi ei maksa , ja ta on niguniii scämmer kuna ta andis ju vale parooli ! MIda sa ültse siia pkkima tuled ma ei saa aru mul on ju õigus kui ta raha tagasi ei maksa siis ta on scämmer , omg ole kušš juba kui sa midagi ei tea, aga kui ta maksab raha tagasi ja asi korras siis ta on ju ikkagi scämmer kuna andis vale passi , Või tegi scämmi katse vms . :nose:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
War.euro pole scämmer. ja ta maksab selle raha tagasi :uni:

kui ta oleks selline m*nn naq siin pool foorumit on : 6500+ kasutajat et ei maksa raha siis tal ei oleks 40 positiivset tehingut,*

Ja sina omgmidanuub. sa oled alles liitunud sa eitea sittagi sellest foorumist. Varem kui oli foorum rs2eesti nime all oli hull rep kui m6nel accl oli 25+ tehingut

 

 

 

see liitumine ei koti kedagit. Ma olen ka uustulnuk. Aga sa tead üldse minust midagi? ei .. Ma olen vahvlis olnud hetke liitumise järgi paar kuud. Aga sa ei tea minust midagi. kaua ma siin olnud olen või mida iganes:) Nii ,et hoia oma suu selle koha pealt kes on millal liitunud ja kes uustulnuk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hehh , ta ju on scämmer siis kui ta raha tagasi ei maksa , ja ta on niguniii scämmer kuna ta andis ju vale parooli ! MIda sa ültse siia pkkima tuled ma ei saa aru mul on ju õigus kui ta raha tagasi ei maksa siis ta on scämmer , omg ole kušš juba kui sa midagi ei tea, aga kui ta maksab raha tagasi ja asi korras siis ta on ju ikkagi scämmer kuna andis vale passi , Või tegi scämmi katse vms . :nose:

Irw loe teemat jobu. Mingi siimupepuvend oled we et uurid tema raha taga ?

Sanderolen võttis selle acc tagasi mitte war.euro aga ikkagi war.euro vastutab

Ja ta ytles et maksab. ja kandis juba.

niiiet pange omale pomm alla ja olge õnnelikud


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw loe teemat jobu. Mingi siimupepuvend oled we et uurid tema raha taga ?

Sanderolen võttis selle acc tagasi mitte war.euro aga ikkagi war.euro vastutab

Ja ta ytles et maksab. ja kandis juba.

niiiet pange omale pomm alla ja olge õnnelikud

 

Ise oled siimupepuvend :D , ok kui raha tagasi makstud siis ju korras , TEEMA LUKKU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hah , ei viitsi seda kogu spammigi ära lugeda ....

War on puhas poiss .

Soovitaksin soojalt modedel neile spammeritele 2p warni panna ....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hah , ei viitsi seda kogu spammigi ära lugeda ....

War on puhas poiss .

Soovitaksin soojalt modedel neile spammeritele 2p warni panna ....

 

+ sulle ka:) sinu post sama hea spämm:)

 

Sina avaldasid arvamust ,et war on puhas poiss. Ma avaldasin arvamust mis seisukoht mul on:) Nii ,et sa peaks samamoodi saama kui mina vms?:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

War peaks jah puhas poiss olema, :D

N6me, et mingid uued tulevad lampi syydistama, ise mingi 2008 vms liitunud, pooled ei teagi vist, et see rs2eesti.com jne oli, sad.

Loodaks , et lugu laheneb. :P


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw. Kus sai naerda. See nagu Kas tapame war.euro ära või ei? Kõik sõimavad ja tõestavad midagi siin.. Big diil. Pange teema lukku. Maksab siimule raha ära. Lubas maksta siis miks ta ei maksa? Eelmises teemas oli pilt kus sa ütlesid siimule ,et maksad tagasi kui acc scämmitakse. Noh milles probleem? maksad ära ja asi korras. seal polnud juttu ,et kui sina scämmid siis maksad. seal oli üldiselt. kui scämmitakse siis maksad. ja sa olid nõus nii ,et miks sa ei maksa ja halad siin? No tõesti kui sul on raha kulutatud saame aru. Aga ürita mingi ajaga kokku saada see summa.

 

Ja kui tõesti pole scämmer. mina ei tea ja mind ei koti. siis miks sa lubasid maksta?:) pildi pealt luges välja mis siim pani enda teemasse:) Poleks pidanud lubama. NB: Arvan nüüd ,et hullud tegijad lubavad mind maha lüüa ,et julgesin suu lahti teha? Siis soovin edu teile:)

 

Ja sa lubasid foorumist lahkuda? 75%: ma võin kihla vedada ,et nii või naa tuled tagasi foorumi:) see nagu peale wildi kaotamist lubati ka paljusi asju aga mängitakse ikka edasi ...

 

Ma ei süüdista sind vaid see minu arvamus. Pole kõikke komme läbi lugenud kuna mõttetu lugeda seda paska. Ja teiseks. Paljud võivad olla detsembri kuus liitunud. Aga ega see ei tähenda et nad pole varem foorumis olnud? Võivad väga vabalt. vanad accid bännitud/ununenud jne.

Tore et sai lugeda mõistliku juttu kuid, meie jaoks see tähendab küll seda, Liitumis kuupäevast hakkame foorumi aega lugema ikka,

 

Hehh , ta ju on scämmer siis kui ta raha tagasi ei maksa , ja ta on niguniii scämmer kuna ta andis ju vale parooli ! MIda sa ültse siia pkkima tuled ma ei saa aru mul on ju õigus kui ta raha tagasi ei maksa siis ta on scämmer , omg ole kušš juba kui sa midagi ei tea, aga kui ta maksab raha tagasi ja asi korras siis ta on ju ikkagi scämmer kuna andis vale passi , Või tegi scämmi katse vms . :nose:
Ta ei andnud vale parooli, minuteada sai siim sisselogida ja siis mingi päeva paari pärast võttis keegi tagasi...

 

see liitumine ei koti kedagit. Ma olen ka uustulnuk. Aga sa tead üldse minust midagi? ei .. Ma olen vahvlis olnud hetke liitumise järgi paar kuud. Aga sa ei tea minust midagi. kaua ma siin olnud olen või mida iganes:) Nii ,et hoia oma suu selle koha pealt kes on millal liitunud ja kes uustulnuk.
Miks me sellepealt suu peaks kinni hoidma?, Tõsi jutt ju...Vahvlis arvestame ikkagi liitumis kuupäeva...Sellest ennast välja ei räägita...

 

 

Ise oled siimupepuvend :D , ok kui raha tagasi makstud siis ju korras , TEEMA LUKKU

 

omgmidanoob, liitunud 2008 dec....vähem kui kuu aega tagasi...Vaevalt et sa siin hüppata võid juba et käsutada teema lukku capsiga ja, K cobainile sama, Kõik võivad ajada et nad mitu aastat siin olnud kuigi kasutaja uus alles, Aga Meie siin vahvlis arvestame liitumis kuupäeva ikkagi, Nii et tee tattnokad tutvuge siinsete korraldustega, Ma saaks aru kui tee mingi annetajad või eeskujulikud või midagi sellist oleks aga ei, Tee uustulnukad kes siin arvavad et mingi niisama hüppata kohe,

 

 

NB!: Ma tean et kuradima pikk post on a tõsi jutt sees ju...War.Euro maksis ära minu andmetel, nii et teema on lahenenud, Ei käsutaks lukku panna aga siiski midagi pole arutada siin enam vist, Vähemalt oli tal julgust seda tunnistada, mitte vaikselt scammida ja siis eitada, Pea püsti, Saad ka vahvlis eeskujulikuks veel nagu Myss'ki.!

 

Aga ausaltöeldes mis ähvarduskirju sa saadad siin kukk?

 

Sa kindlast ka kirjutaks selliseid kirju vihaga kui keegi sind süüdistab millegis mida sa teind ei ole...Ja nõuab sinukäest selle kahjutasu ka, Aga jällegi märgiks et MultiC0py on liitunid meiega 2008 Dec:D,

 

 

Ma ei ürita pugeda war.eurole, Aga lihtsalt mind ka scammeriks tembeldatud kui ma sittagi pole teind, See imeb...Lihtsalt sitt vaadata kuidas kaas foorumlastele lihtsalt no otseselt taha keeratakse:D


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heiks sa paned 100% tõsi juttu., Acckoha pealt oli siimukäes see vähem kui 24h. Aga väga hea kui teema lahenenud.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
War peaks jah puhas poiss olema, :D

N6me, et mingid uued tulevad lampi syydistama, ise mingi 2008 vms liitunud, pooled ei teagi vist, et see rs2eesti.com jne oli, sad.

Loodaks , et lugu laheneb. :P

 

 

:D:D mai teadnudki, et see rs2eesti oli:D ma arvasin lihtsalt, et mingi uus foorum tehtud:P

 

 

aga igatahes war.euro on väga puhas poiss/tüdruk:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Irw. Kus sai naerda. See nagu Kas tapame war.euro ära või ei? Kõik sõimavad ja tõestavad midagi siin.. Big diil. Pange teema lukku. Maksab siimule raha ära. Lubas maksta siis miks ta ei maksa? Eelmises teemas oli pilt kus sa ütlesid siimule ,et maksad tagasi kui acc scämmitakse. Noh milles probleem? maksad ära ja asi korras. seal polnud juttu ,et kui sina scämmid siis maksad. seal oli üldiselt. kui scämmitakse siis maksad. ja sa olid nõus nii ,et miks sa ei maksa ja halad siin? No tõesti kui sul on raha kulutatud saame aru. Aga ürita mingi ajaga kokku saada see summa.

 

Ja kui tõesti pole scämmer. mina ei tea ja mind ei koti. siis miks sa lubasid maksta?:) pildi pealt luges välja mis siim pani enda teemasse:) Poleks pidanud lubama. NB: Arvan nüüd ,et hullud tegijad lubavad mind maha lüüa ,et julgesin suu lahti teha? Siis soovin edu teile:)

 

Ja sa lubasid foorumist lahkuda? 75%: ma võin kihla vedada ,et nii või naa tuled tagasi foorumi:) see nagu peale wildi kaotamist lubati ka paljusi asju aga mängitakse ikka edasi ...

 

Ma ei süüdista sind vaid see minu arvamus. Pole kõikke komme läbi lugenud kuna mõttetu lugeda seda paska. Ja teiseks. Paljud võivad olla detsembri kuus liitunud. Aga ega see ei tähenda et nad pole varem foorumis olnud? VÕivad väga vabalt. vanad accid bännitud/ununenud jne.

 

Nonäed, mõni inimene ikka veits rohkem kogenud ka. (Y)

Ja kusjuures ma ei saa tulla tagasi, sest ei ole ära läinud, kuid lahkun siis ainult kasutajate müügist ning ostust. Aitab, on teenitud kasumit, on jäänud veits kahjumisse vahel ( viimased tehingud ), EI ole hullu, üldine kogemus hea, meeldivad ka inimeste arvamused, vb oligi just seda mulle vaja, me keegi ei tea.

Igastahes panen accide ostu ja müügi äri lukku, edaspidi ostan ainlt pinne( oma purele) ja kui vaja siis vb mille, proovin saavutada midagi esimest korda ruuni kasutajaga.

Minu Big eeskuju: Skill To Sky

Bigger eeskuju: ShadowCat

Biggest eeskuju: Tanel

Nad kõik on väga lõbusad inimesed( kõik mis olen vahvlis näind ) ning nende kasutajad, ise tehtud ja palju vaeva nähtud, kuid tulemus on kuradi hea (Y)

Eks ma ka proovin siis oma väikse skilleriga edasi liikuda ja arendada seda kuni suudan.

Eile: mul oli vist lihtsalt halb päev, kaotasin kuutsemäel pileti ära(pidin uue ostma), kukkusin mitu korda, trikid ei tulnud välja, õhtul avastasin vahvlist sellise teema, loodan, et saate aru ja pikka viha ei pea!

 

Kantud on ka raha Siim-ule ning tahaks veel öelda et vabandan Siimu ees, et temaga selline jama juhtus!!!

Ülekanne siis:

2vbaj50.jpg

 

Ma arvan et nüüd võib teema lukku panna, kuna hääletuse järgi otsustasin et jään enamuselt vahvlisse ning kõik peax õnnelikud olema.


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.