Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Viimane asi mis pidin tegema.

Soovitatud postitused

Hakkan tegema arvatavasti nii et 7m on vaja MIINIMUM raha üldse. Endal oli maxed out ja tegin ~3h seda capei.

 

ksujuures ongi , 3h teeb puredele , olen teinud aga mitte nii lowile .

 

ja level ei mängi rolli , kui ikka pray switchida oskad ei ole jadi tapmine mingi probleem , lihtsalt hitid vähem , aga sisse ei tohi lasta hitti . muidu 1 hit ka :D

 

kena :)

 

uaex bser tegi ju ilma italy rockita ära . mingi 46 oli .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ksujuures ongi , 3h teeb puredele , olen teinud aga mitte nii lowile .

 

ja level ei mängi rolli , kui ikka pray switchida oskad ei ole jadi tapmine mingi probleem , lihtsalt hitid vähem , aga sisse ei tohi lasta hitti . muidu 1 hit ka :D

 

kena :)

 

uaex bser tegi ju ilma italy rockita ära . mingi 46 oli .

 

Peale Italy on ka Dragonmouth rock (ma nimetan), pmst tänu sellele ma tegingi selle üldse ära.

 

Uaex bser pmst tegi vana jad mis oli lihtsam (trappimine , healerid jne). Too mulle keegi kes on teinud UUE JADI Alla minu statside.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peale Italy on ka Dragonmouth rock (ma nimetan), pmst tänu sellele ma tegingi selle üldse ära.

 

Uaex bser pmst tegi vana jad mis oli lihtsam (trappimine , healerid jne). Too mulle keegi kes on teinud UUE JADI Alla minu statside.

 

kle.. Sorry kui ärritab aga vaatan ,et liiga ülbe oled. sorry tõesti sulle kui ka teistele keda see mõjutas. Väga paljud on võibolla done teinud samamoodi nagu sina. Lihtsalt ei eputa ja ei pane pilte. Ega siis ei tähenda ,et pole kohe done tehtud:) Kõik ei tee pilte f capest ja droppidest. tänu sellele ei saagi teada. Võid arvata ainult mis on ka 50-50

 

Kuid Gl et viitsid teha. 10p

Ise ma ei viitsiks selliste statsidega küll mitte teha:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vb ma ei pannud teiste postituste vahel su CMBd tähele aga mis su combat level oli kui sa selle ära tegid?

 

Üllatus! Esimesel postil on pildil combat kirjas! :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50 range 44 pray ja mingi hp 35 on kõige lowim vist , aga see oli italian rockiga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Isegi kui keegi on teinud peale italyt madalamal combatil ( 0,001% rs kasutajatest?) siis mina olen ikkagi vist ainuke kes EESTIS teinud nii low cmbiga ja statsidega


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks sa nii ego oled :D

 

Sest see on Fakt ja mulle ei ole näidatud kedagi kes minust on praegu parem selle koha pealt. Ning mul on õigus olla uhke enda üle.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest see on Fakt ja mulle ei ole näidatud kedagi kes minust on praegu parem selle koha pealt. Ning mul on õigus olla uhke enda üle.

 

uhke võid jah olla , aga väga eputama ei pea see on mäng :)

 

pro oled küll jah .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sest see on Fakt ja mulle ei ole näidatud kedagi kes minust on praegu parem selle koha pealt. Ning mul on õigus olla uhke enda üle.

 

See on tõsi , aga manraynor proovi veel lowimate statsidega teha..

Näiteks : 60 range 44 pray .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa nii ego oled :D

 

seda ma räägin. ma arvan ,et päris mitu eestlast vb veel teinud. asi selles ,et ega kõik ei kuuluta tervele eestile. omg olin combat 43 ja sain f cape.

mõni teeb valmis ja ongi kõik mitte ei eputa.sa võid uhkust tunda jah ,et said hakkama. Aga nagu ma mainisin. Vahepeal tegid uue posti ,et keegi pole sulle näidanud. Aga kes sa üldse oled ,et sulle peaks näitama? ega kõik ei taidle enda f capega ja ei eputa nii ,et jah:) aga jah nagu enne ütlesin gl. Laseks isegi sul teha kui ei oskaks teha:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See on tõsi , aga manraynor proovi veel lowimate statsidega teha..

Näiteks : 60 range 44 pray .

 

See tähendaks uue kasutaja tegemist mida ma niipea ei tee.

 

Ning kohe on video ka upitud youtubei ... Niipalju kui sain igatahes ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Video:

 


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.