Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

joy on scammer

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
avaldan proofi.

Kevin isakannu (minult teie seda proofi ei kuulnud aight ?

 

no pic no proof

 

Ma kunagi kuulsin kuskilt et ta nimi pidi mingi Kevin vist olema.

 

seletad siin et se ei ole tema ja nyyd ytled KUNAGI , VIST OLI


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MORAAL!

 

Tra ühesõnga, see eliit peaks ka banaani saama, sai siin nii owni et kuku või perse. Hakkab siin sõimama tehingute kohta, kuigi endal tohujaa kasutajaid, et tehinguid saada ja pääseb ikka puhtalt. WTF.

Ja Joy on puhas, oleks see tema msn, räägiks edasi. Mina olen temaga äri teinud, ei sobi, sõitke putsi.

Ja niisama ärge vinguge ta kallal. Keegi lasi üle teid, oma mure et nii loll olid, sebi ennem korralik proof tra siis räägi edasi. Siuksed kõõrdsilmad ajavad sita keema lihtsalt.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära tule mölisema? Enne vaata msne eksju musi, ja siis hakka vinguma. Teiseks, eliit vingub siin ja kaitseb sind elu eest, aga tra ise rohkem süüdi. Ja kui said valelt Joylt üle, tra see su oma mure, mitte et tema peab nüüd sulle raha andma, kuna said fakerilt üle. Sebi prillid, pärdik, ja siis hakka tarka panema. Obama rsk.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kes sinuga r22kis mine minema siit ma ei saanud fakerilt yle ... ja kui sain on se tema viga sest siis teamb keegi ta vahvli passi sest mulle saadeti enne tehingu tegemist pm... textis olemas ta ytles valmis ja mul on tollel p2eval ainult 1 pm saadetud niiet kuidas se on siis v6imalik seletage mulle asi 2ra siis ... ja miks teie temaeest r22gite? miks tema ei r22gi?

 

Tra mida sa vingud oled kõva vend W?

Mida sa isegi teeksid kui sa saaksid ta nime teada peksaksid maa alla w?

Tahaks näha!

Veame kihla sa ei teeks mitte midagi ainult vinguks ''Pange bänni, Pange bänni!''

Olen temaga diili teinud ei scamminud oli tubli poiss mulle meeldis nii et sina wannabe Kõva vend OLE VAIT!

KUKK RSK

 

kas ma ytlesin et tahan peksa anda? ta peale mind yhte veel scamminud oli mingi teema... r6ve lihtsalt kui teised tahavad ausalt siin myya / osta ja mingi vend lihtsalt tuleb siia teisi yle laska ...

ei scamminud sest ei saanud ette? v6i siis tahtis endal kuulsust juurde et rohkem scammida v6i midagi sellist


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule 2 või kes sa oeld ,sa pane enda suu kinni ,

mille jaoks sa siia ültse tulid , ja mida sa must räägid ja mu tehingutest , on mul mingi 0 tehinguid elu palju ? .. Ja see kes neid tegi see sai juba banned , ja ära haugu nii palju kui sa sittagi ei tea , ja sa sõida ise sinna kus sa tahad said aru ? Ja ära kaitse enda sõpra , ta on scammer , ja scammer saab enda karistuse . . Banaani saab tema . Ja milel eest ma peaks saama ? Et kaitsen ohvrit ? Ja sina kaitsed scammerit .

ja 2 teema see juba Joyst , niiet loodan et ta saab banni.

 

kuule sa multi pane oma suu kinni .

ise oled vana prill aruvti taga . Ja siis äkki annabki tappa talle?

mis see sind puudutab , see on nende kahe vaheline asi . Ja ära õigusta umbes , et ta võibki scammida , ja ta on tubli poiss ja mida veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lols, kust sellised tulevad?


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa mitte essugi aru palun vormistada korralik teema kus proof ja kõik on ilusti kokku võetud piltidega see teema lukku ja siit sirvin lehtedelt mõned saavad warni ebasündsate sõnade kasutamise pärast.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.