Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xumnie. Lihtsalt Xumnie..Mage 94 ^^

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea veel, see oli ainult mõte. Kuna defiga suren harvemini, kaotan rohkem, teised kaotavad rohkem, k0 power suurem (veng lisaks). Kui teeks, siis oleks ilmselt valik 40, 42 ja 45 vahel :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

SW aeglane XP :( 88-90 hp ühe nädalaga ka kõva saavutus tglt + mingi 20 kill picci :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teed siis tee questidega defi.

Saad barrows gloves ennem def 45-te kätte.

 

Muidu 9p. minu poolt, midagi oleks nagu puudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lol, te tõesti arvate, et ma oleks deffi teinud ilma queste tegemata? Mul nii palju staaži küll, et mulle küll pole vaja seda öelda :D

Aga kurat, ma ikka ei tea seda värki, PK praegu on sitaks jura minu jaoks (loot on koguaeg crap ja knives/bolte läheb liiga räigelt). Tahaks küll deffi, aga kardan, et hakkan seda kahetsema.. ;(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Attack ma jätaks küll 60, sellepärast, et ma soovin rohkem ikka rangega pkda. Ma vaatasingi, et maxed 40 def oleks ma cmb 90, see oleks isegi suht hea. Et selle combati juures ei saaks ma omangut, ega ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea veel, see oli ainult mõte. Kuna defiga suren harvemini, kaotan rohkem, teised kaotavad rohkem, k0 power suurem (veng lisaks). Kui teeks, siis oleks ilmselt valik 40, 42 ja 45 vahel :D

Nõrkusehetk irw!

Gf u tried.

 

Defiga kaasnevad ka sellised riskid, et sa hakkad suurtemate lvlitega fighte tegema, kellel on arvatavasti kõva pk staaž ning gsidega laksivad ringi.

 

Eniveis - 6p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Praegu ma niikuinii fightin tegelikult ainult 82+ tüüpidega, nad tahavad, neil normal gear. Tapan küll väga kergelt ära. Mingi 86 or so on minu jaoks piir, lihtsalt peab liiga sügavale minema siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ja ma fightin nende def noobidega sellepärast, et neid on kerge tappa, mitte et nende armor nii kõva oleks. Parem fightin tankiga, kes kaotab 500k, kui purega, kes kaotab 200k

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja ma fightin nende def noobidega sellepärast, et neid on kerge tappa, mitte et nende armor nii kõva oleks. Parem fightin tankiga, kes kaotab 500k, kui purega, kes kaotab 200k

 

lmao , tee jah defi kahetsed hiljem sitaks , mis vahet on kas 500k või 200k , loot enamjaolt sama.


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
lmao , tee jah defi kahetsed hiljem sitaks , mis vahet on kas 500k või 200k , loot enamjaolt sama.

 

Loot on koguaeg sama, prayer pot(2) ja 5 herrings.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks see sinu teada,kas teed def või mitte.

10p.

 

1 küsimus.Kui tahad slayer tower minna,siis peab sealt maa alt läbi minema.Mis questi vaja on,et sealt läbi saada?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.