Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xumnie. Lihtsalt Xumnie..Mage 94 ^^

Soovitatud postitused

VIP

Ammu oleks võinud ära teha.

Loodan et korralik berserker pure tuleb.

 

10p. minu poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma loodan ka ikka, et tasub ära. Aga jah, minu goalid siis, mida nüüd tegema peab:

shitload of rune defenders

torso (fire cape olemas)

b gloves (ehk queste kõriauguni)

lunar diplomacy ja dream mentor (all lunar goodies)

full void koos melee + range helmiga

 

Kui need tehtud, siis saab proovida näiteks bandost, saab treenida paremini (laseks 99 str) ja üldsegi, maailm rohkem avatud mu jaoks :D

Vähemalt nüüd on midagi teha, wild tüütas ära (droppidega ei saanud kaugeltki isegi tagasi raha, kahjum räigelt, ~10-15m olen down).

 

Proovin siis raha ka teenida ning usun isegi, et kaotan pkdes vähem raha, sisse tuleb aga rohkem (sest ma pkiks ilmselt nüüd meleega rohkem, lunar+ dscim + vesta long = bueno!)

 

Aga jah, homme hommikul eksam, ei viitsi enam RSi praegu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lolliteo tegid ;S , aga edu siis zerkeriga sulle .


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu muz .

Varsti saadan sulle postkaardi kus peale on kirjutatud : gratz your defence level is now 99!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kahju, et hea pure ära nussisid:S

2p

Alati annab paremaks teha. Kui ta barrows gloved ära teeb, torso, defenderid, fcape, voidid siis võib isegi õelda et Maxed zerk on 9+9+5+8=31leveli kaugusel ...

10p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tehes ranged 99 ja strength 99 niisama treenides, saaksin 98 hp. Siis magega poleks jah midagi rasket teha enam.

Ranget on voidiga ka tuhat korda kergem teha kui def 1-ga ning rune itemitega n shit saab ilusasti ka paljudes kohtades ilma foodita hakkama :)

 

Ma ei näe tegelikult midagi negatiivset selle 45 defi kohta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Poolt. Miks sa üldse alguses def 1 pure tegid? Raiskasid aega, kohe algusest zerkeriks. Mõttetu. Aga, sinu oma aeg, sina teed valikuid. EDU! NB! Ära siis zerkerit per**e keera.

 

Kust see raisatud aeg oli? Sain kõvasti PKda, rõõmu oli küll, aga koguaeg ka ei viitsi seal edges passida, tahaks midagi muud ka teha (ja niisama skillimine mõttetu tegelikult).

Et jah, kellele raisatud, kellele mitte.

 

Ja btw, pank on alla 2M, ma ei viitsi enam raha teenida tagasi pineapple pizzasid tehes, tahaks, et oleks valik ka väikene.

 

Öelge mulle üks asi, mis algul def 1-ga arendatud purest def 45 pureks tegemisel halba on ja siis ma vaatan. Ja see pole halb, et XP oli veidi sitem, mage oleks ikka alchinud, str sain VÄGA kiirelt teha bandits prayga ning ranged on chinnides ikka suhteliselt kiire.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Plaanid alguses skillida ka?

 

Lase noncb stats kõik50+ alguses


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei usu, et skillima väga hakkan, teen lihtsalt quest reqe. Vaja 55 wc, 60 mining, 50 fishing jne jne teha vms :D

 

Ma usun, et juuni lõpuks on mul b gloves kindlalt käes,lunar jne tehtud, defendereid ka, võib-olla ka torso ning void setid. Vaatab, kuidas läheb :D

 

090528105643.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.