Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer:D

Soovitatud postitused

Irw??? Kui tema oleks mulle paska keerata tahtnud, siis miks sa ei reageerinud, vaid ajasid nö minuga juttu???

Ja sealt ei ole näha, et mina üldse oleksin teie convosse tulnud vms, niiet see Mervyn sealt olid sina.

Loe oma juttu sealt.

 

Mervy m2leta kui egod palus sul mulle foorumis kirja saata juba siis tahtis ta sulle sitta,sind polnud convos.:DMiks sa egod kaitsed kes on scammer aka sina

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast, et SELLEST CONVOST ON KOHE NÄHA, et sina oled see nime muutja.

Sa ei reageerinud VABZEE üldse sellele, vaid rääkisid nö Mervyniga edasi.

 

Merv kui vaadata vid seal yleval kus ulvar oli see n2itab seda kellega r22gid, aga vid ei muutunud see mitte uhtegi korda,nii et egod muutis kuna vid pole n2ha tema nime siis tema muutis

Tahtsin n2ha mida ta r22gib:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mh???

 

 

Kui sa milleski süüdi ei ole, miks sa nii pabistad ja ennast kaitsed koguaeg ja koguaeg postitad siia midagi, kui sa ei ole scamminud siis pole ju nagu mõtet ennast siin õigustada ja pabistada vms...

 

Las keegi admin uurib seda ja otsustab kas sa ikka oled scammer nende ütluste ja copy paste msn tekstide üle?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult julgen väita, et mervyn on scammer juba rs2eesti aegadest. Ise temaga ei tee kunagi äri, ei tea kas ta nüüd on juba sellest üle saanud, tunnistas isegi, et scammis mind ükskord .

Aga noh tõestust seeaeg polnud, aasta vana ka juba .


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hui ongi mervyn scammer. ma tegin temaga diili ja ei olnud midagi viga... ma võin väita et sina oled scammer


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dadec - sind ma ei mäleta.

Kes oled ja mida ma sult üle lasin?

 

Seda ma võin öelda, et ma olen jah siit inimesi üle lasknud, KUID MA EI LASE PÄRIS RAHA ÜLE!

Siin on VÄGA VÄGA VÄGA suur hulk inimesi, kes lasevad niisama külmalt teisi üle ning ka päris raha.

 

See, mida ulvar ja 1 k0 y0u vms väidavad, on vale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dadec - sind ma ei mäleta.

Kes oled ja mida ma sult üle lasin?

 

Seda ma võin öelda, et ma olen jah siit inimesi üle lasknud, KUID MA EI LASE PÄRIS RAHA ÜLE!

Siin on VÄGA VÄGA VÄGA suur hulk inimesi, kes lasevad niisama külmalt teisi üle ning ka päris raha.

 

See, mida ulvar ja 1 k0 y0u vms väidavad, on vale.

 

IRW, sa ei lase pärisraha üle , aga äkki lasid p2p pine üle? See on samahea kui raha, kuna need lähevad nagu soojad saiad, ehk kui scammisid pine siis on samahea kui raha... Iga asi on väärt midagi, kui scammisid, siis see kellelt scammisid sai ikkagi kahjumit ju, ehk raha ta kaotas... See ei õigusta sind kui sa ütled et "KUID MA EI LASE PÄRIS RAHA ÜLE!". Suht leim...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Taun sa blockisid mind ära.

 

 

 

Teed mingi teksti kokku?

Lol ma olin eemal ja teises arvutis ja sa ise off kui saan teise arvutisse siis saadan milline see tgl oli:dead::DMingi palun et palun ara postita ja v2rki et ma ei taha ban saada sest ma praegu tundun suht aus tyyp ja muidu ma ei saaks scammida teisi raha ja acc ja ei saaks syya osta:D:d::D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HAHAH!!!

Vaadake pilti!!! Tal on Vapu convo tekst lahti ju!

Ou kui hale bust!!!!!!!!!!

 

Btw, mul on teine font:

Mervyn | Müüa lvl 81 GUARDIAN BattleOn kasutaja! says:

BUST HAHHA!!!!!!!!

 

Miks sul Vapu convo tekst lahti on (All startbaril näha), kuid minu nö msni tekst lahti on? Rofl!!!!!! Hale bust!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ah mine putsi ulvar.

oih oopis älvar.

Merv pole mitte mingit moodi syydi.

btw reportige k6ik empty rsis. ta bot

 

irwed fail


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

64545.JPG

Lollid mul kui hiirega peale l2hed siis muutub see kus scanne peaks vahvli leht olema

 

hahah!!!

Vaadake pilti!!! Tal on vapu convo tekst lahti ju!

Ou kui hale bust!!!!!!!!!!

 

Btw, mul on teine font:

 

 

Miks sul vapu convo tekst lahti on (all startbaril näha), kuid minu nö msni tekst lahti on? Rofl!!!!!! Hale bust!

 

sa muutsid alles nyyd seda v2rvi

 

ah mine putsi ulvar.

oih oopis älvar.

Merv pole mitte mingit moodi syydi.

btw reportige k6ik empty rsis. ta bot

 

irwed fail

 

tRA IMELIK SELLIST ACC POLE NAGU EMPTY LOLLAKAS :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul suuremal ajal selline font.

 

Mis mõttega sa nussid niimoodi???

Lepi sellega, et SEE EI OLNUD MINA, KES SULT SELLE ORCUTI ÜLE LASI!

 

VEEL 1 VIGA SU MSNI CONVOS!!!

 

Kui sa kirjutad kellegiga, siis peab all olema kirjas:

Last message received at ...

Kthxbye owned ja busted...

 

Btw ma ei kirjuta "bb".

 

64545.JPG

 

Rofl!!!!!

See on ju PAINTWORK!

 

Lähen nüüd ise eemale. Kui peaks tekkima mingi uus msni pilt siia, pole see minuga rääkitud.

Hiljem tulen vb tagasi.

 

Ulvar, see on hale!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mervy Oled Scammer mida sa p6ed???alati postitad mingi jura siis teemas je v2rki oled scammer

tyra taun mõtle peaga.

moded oleks ta ammu ära banninud kui ta oleks scämmer. sinuarust on aga teiste jaoks mitte.

ja mix sina siin teemas kired kui i ko you vms tegi teema ?

munniauk


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.