Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer:D

Soovitatud postitused

tyra taun mõtle peaga.

moded oleks ta ammu ära banninud kui ta oleks scämmer. sinuarust on aga teiste jaoks mitte.

ja mix sina siin teemas kired kui i ko you vms tegi teema ?

munniauk

 

 

Imelik aka TOBE

Mine pane teisele tobedale taha tra mis sul siis teemas ajas on see on tehtud I KO U mitte sinule sinust pole siin r22gitud nii et kao minema tobeda panija:D:D:D:D:D:DMina postitan kuna mervy on scammer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik aka TOBE

Mine pane teisele tobedale taha tra mis sul siis teemas ajas on see on tehtud I KO U mitte sinule sinust pole siin r22gitud nii et kao minema tobeda panija:D:D:D:D:D:DMina postitan kuna mervy on scammer

ise ka aru said mis kirjutasid ? No ma olen mervy m8 ja mine perse nyyd. TOBE

Saa aru et mervy ei saa banni. kuna sina oled kõrvik. ja sul pole ka siia asja kuna i K0 Y0u tegi teema pilusilm


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise ka aru said mis kirjutasid ? No ma olen mervy m8 ja mine perse nyyd. TOBE

Saa aru et mervy ei saa banni. kuna sina oled kõrvik. ja sul pole ka siia asja kuna i K0 Y0u tegi teema pilusilm

 

 

Tra sa oled ikka nii lammas,kirjutad yhte sama ajas 2korda,TrA PEDED SINU sõnad "ma olen mervyni" ped*d suht mis siis ikka kumb naine on et kaitseb või mees???:D:D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mervy sul siis vist praegu vedas:D:Daga kyll tuleb kunagi keegi,tygev kes paljstab sinu scammimised:D:DTEEMA KINNI MA ARVAN:ty

Ilus failer oled.

kasutasid viie lehe peale 43 korda smaili :D

Fail ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.