Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem nimega Siim.

Soovitatud postitused

VIP

Probleem on järgmine, lihtsurelik Siim mõtleb, et ta võib mind mõnitada/solvata/ärritada jms, kusjuures selleks pole vähimatki põhjust.

Siim, mis ajendab sind sellist lollust tegema?

Ära nuusuta nii palju Vanishit, Hr. Koristaja.

Ma pole sul mingi väiksem vend/õde keda sa nii häirida võid oma nõmeda teguviisiga. Kui sul on probleeme suhtlemisega/käitumisega/niisama eksisteerimisega, siis kontaktueeru vastava spetsialistiga, kes aitab sul probleemist jagu saada. Aga palun ära saada mulle MSNi oma junki, sama jutt ka mu E-posti, foorumisisese postkasti ja profiilisõnumite kohta.

Minu jaoks oled sa koguaeg silma paistnud ainult oma labaste naljade ja imeliku käitumisega. Postitasid koguaeg oma ühesõnalisi postitusi, et postcounti tõsta jms.

Ja palun, ära hakka mind enda või kellegi teisega võrdlema, ka mina olen teinud vigu omajagu, aga tõesti Siim, igal asjal on piir. Minu karikas hakkab ka täis saama ühel momendil ja siis ma ei hoia ennast tagasi.

Võta vaiksemaks.

Palun eemalda ka järgnev: " JURA " minu profiilist, mina seda tegema ei hakka, kuna ma pole koristaja.

 

Aitäh!

 

Head lõppevat aastat Vahvel.net kasutajaskonnale.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lmfao

 

You made my day. :D

 

 

 

Tegelt, Jaanus, õige Eesti mees... olen sinuga samal meelel. :D

 

Siim on tõesti silma paistnud oma nõmedate 'jou-taoliste' postitustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Postcount is my style ,everywhere i go! Siim on noob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Probleem on järgmine, lihtsurelik Siim mõtleb, et ta võib mind mõnitada/solvata/ärritada jms, kusjuures selleks pole vähimatki põhjust.

Siim, mis ajendab sind sellist lollust tegema?

Ära nuusuta nii palju Vanishit, Hr. Koristaja.

Ma pole sul mingi väiksem vend/õde keda sa nii häirida võid oma nõmeda teguviisiga. Kui sul on probleeme suhtlemisega/käitumisega/niisama eksisteerimisega, siis kontaktueeru vastava spetsialistiga, kes aitab sul probleemist jagu saada. Aga palun ära saada mulle MSNi oma junki, sama jutt ka mu E-posti, foorumisisese postkasti ja profiilisõnumite kohta.

Minu jaoks oled sa koguaeg silma paistnud ainult oma labaste naljade ja imeliku käitumisega. Postitasid koguaeg oma ühesõnalisi postitusi, et postcounti tõsta jms.

Ja palun, ära hakka mind enda või kellegi teisega võrdlema, ka mina olen teinud vigu omajagu, aga tõesti Siim, igal asjal on piir. Minu karikas hakkab ka täis saama ühel momendil ja siis ma ei hoia ennast tagasi.

Võta vaiksemaks.

Palun eemalda ka järgnev: " JURA " minu profiilist, mina seda tegema ei hakka, kuna ma pole koristaja.

 

Aitäh!

 

Head lõppevat aastat Vahvel.net kasutajaskonnale.

 

 

I agree!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled nii naljakas :D

Kui sa ahv veidi ringi surfaksid, siis näed, et on olemas võimalus "Lisa kasutaja ignoorlisti"

 

Käitu korralikult. :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa oled nii naljakas :D

Kui sa ahv veidi ringi surfaksid, siis näed, et on olemas võimalus "Lisa kasutaja ignoorlisti"

 

Miks ma peaks lisama sind ignoor-listi, kui mul on võimalus jälgida sinu lolle tegemisi ja neist raporteerida?

Palun ole seekord ise vait, näed veidi targem välja siis.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Käitu korralikult. :h:

 

 

Sa mine tee oma ona teemasid.

 

Seniks jannusele:

 

Kasutaja profiil ---> Valikud ---> Blokeeri kasutaja.

 

Tee seda ja ära nuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma panen selle teema kinni,

Siim läheb endast väga välja kohe.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.