Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

CS 1.6 Server- Barclays Public Server

Soovitatud postitused

VIP

mõtetu nonsteam , retarded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust tõmmata CS:S ning kas see maksab, mida vaja selleks?

Kuidas see CS 1.6 NS'ist erineb?

 

http://www.gaming.ee, maksab 0.-, vaja on arvutit ja internetti, cs 1.6 on nii ns kui ga steam.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitemat servu pole lihtsalt olemas , noob admin "barclay" or w/e kasutab wh ja ähvardab banniga kui sa rushid, mölised või ta maha lased :D

FAIL!!

 

//

 

Lmfao sinusugune jorss ei tajugi kes on kood ja kes mitte. MA POLE MITTE KUNAGI WH-D KASUTANUD! Tee demo, siis räägime edasi.

 

LOL? Niisama hakkan kedagi halvustama ? .. vaevalt kll :S


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

+ adminikohti ei müüda

-admin võiks vahel nati mõistlikum olla, nt täna awp mapi peal admin spammis suvalt suht palju ja vingus seal kõigi kallal


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sitemat servu pole lihtsalt olemas , noob admin "barclay" or w/e kasutab wh ja ähvardab banniga kui sa rushid, mölised või ta maha lased :D

FAIL!!

 

Lmfao sinusugune jorss ei tajugi kes on kood ja kes mitte. MA POLE MITTE KUNAGI WH-D KASUTANUD! Tee demo, siis räägime edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lmfao sinusugune jorss ei tajugi kes on kood ja kes mitte. MA POLE MITTE KUNAGI WH-D KASUTANUD! Tee demo, siis räägime edasi.

 

Mis see teine pool jutust on siis tõde we? (ähvardab banniga kui sa rushid, mölised või ta maha lased )

Suht lame.


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis see teine pool jutust on siis tõde we? (ähvardab banniga kui sa rushid, mölised või ta maha lased )

Suht lame.

 

 

Ei, aim_map_usp-s oli reegel, et ei rushi ning kui rushid siis esialgu piirdun slayga, kui juba mitu roundi järjest siis 60 minutiline ban. Ning ma ei ole kellelegi banni pannud kes mind on maha lasknud. Isegi ähvardanud pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.