Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Live For Speed [LFS]

Soovitatud postitused

VIP

Demo mängimise jaoks pole mingit faking kasutajat vaja. o_O

 

Ja kui sa õigeid hamachi servereid teaks, .. oleks elu nagu lillepidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nagu on ikka küll vaja kasutajat. Sa pead ennem demo endal lahti tegema kui ta serverite nimekirja näitab.

 

No igatahes S2 unlockeriga on mõttetu.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa mängid kõige uuemat versiooni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jah.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige uuemaga ma pole kursis... ma lasen X' ja Y' ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mnjaa...tegin siis paar tiiru autodega, seda treeningut tegin suht pikalt, kuni muda sõitudeni.

Siis lambist hakkas pidevalt auto välja surema, see selleks, mul oli pandud käivitamis nupp "I" tähe alla, vajutan seda läheb käima aga siis kaob gaas ära...siis mõtlesin et olen tark ja lähen näpin veits seadistust, mõeldud ja tehtud, läksin sõitma tagasi ja mida ma näen...gaasi polnud endiselt ja rool töötab vastupidi, kui keeran paremale siis auto läheb vasakule jne. See gaasi jama tüütab ära..algul oli ka paar korda kui kurvis välja suri aga siis jamasin veits ja sain tööle aga nüüd vahetasin raisk nupud ära ja läks puhta persse see asi omadega, kui ärkan siis tõmban arvatavasti uuesti selle, uurin palju mul pangakontol raha on vb saab ka hakata siis inimese moodi mängima, rooliga suht vinge :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei see pol emängu viga, see on see seadistamise jamamine. Ma endal ka esimest korda tund aega jutti timmisin, enne kui ilusti tööle sain. Sul on gaas ja pidur erinevate telgede peal?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

hommiku otsa pealanud. Sain rooli ka korralikult tööle.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hommiku otsa pealanud. Sain rooli ka korralikult tööle.

 

Mul on nüüd kõikkorras aga ma ei tea kas üle äärekivide sõitmine muudab siis niipalju formeli käitumist et ka hakkab kiskuma?

Isegi terve autoga on suht võimatu sirgelt sõita :S no ega imestada eriti pole mul on mingi 600 kroonine rool kah ainult, see on vähemalt hea et käiguvahetus on labadega rooli all.

hetkel vääringuid pole nii et pean sõitma tavalist sõitu edasi, eile mängisin kella viieni, 400 ringi vms ajasin selle tagasilla veolise autoga võidu, aga siis jäi mahajääja ette ja panin rämedalt tagant sisse, pöörded olid aga kiirust polnud ja nii mu sõit perse jälle läkski...ühesõnaga VINGE MÄNG! :eat:(H):-):h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pöörded on ja kiirst pole siis on sidur läbi. Kui käike vahetad ei tohi gaasi all hoida. Sul valesti kalibreeritud rool. Sellepärast kakub, mul ka mingi odav rool, aga käitub normaalselt.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pöörded on ja kiirst pole siis on sidur läbi. Kui käike vahetad ei tohi gaasi all hoida. Sul valesti kalibreeritud rool. Sellepärast kakub, mul ka mingi odav rool, aga käitub normaalselt.

 

Tra need sidurid lähevad sel juhul ikka päris ruttu katki.

Kuradi...Kui ma teen S2-eks enda oma kust ma siis tõmbama pean vms?

Ja kas seal saab juppe laiali kah kiskuda? nagu täiesti juppideks mootorit jne?

Ma parem ei näpi midagi ja sõidan oma kiskuva rooliga edasi, hea mäng minumeelest ja tuleb vaikselt rooliga sõit välja kah juba, varem ei saanud eriti üldse hakkama, satud paanikasse ja paned hunnikusse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei saa, Mine sinna kuradi juthimise alla, ssiis sealt see rooli teema kust saab gaasi telgi ja asju timmida, siis vajuta kalibreeri ja keera rool täiesti lõppu välja, siis teiselepoole lõppu ja siis jäta keskele ja vajuta lukusta.

 

See mis sul ongi on su S2, sa pead litsentsi oma kasutajale ostama ja logid uuesti sisse oma kasutajaga kui litsents olemas ja ta avab sul S2 osa.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saa, Mine sinna kuradi juthimise alla, ssiis sealt see rooli teema kust saab gaasi telgi ja asju timmida, siis vajuta kalibreeri ja keera rool täiesti lõppu välja, siis teiselepoole lõppu ja siis jäta keskele ja vajuta lukusta.

 

See mis sul ongi on su S2, sa pead litsentsi oma kasutajale ostama ja logid uuesti sisse oma kasutajaga kui litsents olemas ja ta avab sul S2 osa.

 

Uuu...okei, ma parem ei hakka näppima minumeelest mul nii juhtimine valeks läkski, ma keerasin vist valele poole vms :Q

Mulle piisab sellest mis hetkel on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

vahetpole kummale poole keerad, ta lihtsalt keerab rooli nii mängus kui päriselt lõppu ja ta ei keera nii äkiliselt, tee korda parem.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist !

 

Esiteks tahaks küsida, miks just Eesti servereid ? Neid Sa ei leiagi, ainult 2 tükki on mu teada, mõlemad minu juhtimise all, üks on LFS Estonia by Gaming.ee (see on hetkel maas, pannakse püsti) ja c4Racing (tiimi server, mis kaob kui LFS EE püsti pannakse).

 

S2'es on kuhjaga huvitavaid servereid nagu CTRA , kus alustad XFG ja XRG'ga ning liigud tänu punktidele kõrgematesse serveritesse kus saad paremate autodega sõita.

 

 

Parimat, Kirill.D.

LFS Eesti kaas-liider.

http://www.lfsestonia.net

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei see m2ng on t2iega hea...soovitan


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No oleneb kes vastas on, eks ta suht raske on jah. Eesti servereid pole vaja ju, sõidad mujal seal palju huvitavam, seal kasutajaid üle maailma. Eile pelasin mingis drifti servus suht pikalt.

 

[ot]juhuu Kirilli esimene post[/ot]


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist !

 

Esiteks tahaks küsida, miks just Eesti servereid ? Neid Sa ei leiagi, ainult 2 tükki on mu teada, mõlemad minu juhtimise all, üks on LFS Estonia by Gaming.ee (see on hetkel maas, pannakse püsti) ja c4Racing (tiimi server, mis kaob kui LFS EE püsti pannakse).

 

S2'es on kuhjaga huvitavaid servereid nagu CTRA , kus alustad XFG ja XRG'ga ning liigud tänu punktidele kõrgematesse serveritesse kus saad paremate autodega sõita.

 

 

Parimat, Kirill.D.

LFS Eesti kaas-liider.

http://www.lfsestonia.net

 

Ää..okei, aga ma ei viitsiks päris nii mängima hakata eriti et mul eriti pole sõidukogemust ja lükatakse kohe mingite ässadega ühte serverisse, ei viitsi kindlalt viimasel kohal sõita, vaid võtaks alustuseks mingi 5-es vms...ei tea kui kõrge see tase seal on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

sa saad omaette harjutada üksikmängus ju. Seal servereid palju, kindlalt leiad mingi serveri kus saad ilusti sõita.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No see on rumal lootus, et 5. jne. LFS'is ei saa Sa ükskõik mis seltskonnas alguses viiendaks, sest üldjuhul on nad kõik kiiremad. Pead ikka alustama alt.

 

Ja saa sellest aru, et üksikmängus harjutamine ei anna Sulle suurt midagi - peab sõitma reaalsete vastastega. See annab Sulle kogemuse grupis sõitmise kohta.

 

Parimat, Kirill.D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see on rumal lootus, et 5. jne. LFS'is ei saa Sa ükskõik mis seltskonnas alguses viiendaks, sest üldjuhul on nad kõik kiiremad. Pead ikka alustama alt.

 

Ja saa sellest aru, et üksikmängus harjutamine ei anna Sulle suurt midagi - peab sõitma reaalsete vastastega. See annab Sulle kogemuse grupis sõitmise kohta.

 

Parimat, Kirill.D.

 

Sellest sain ma aru jah, kui seal midagi muud pole siis nad tulevad vähemalt trajektorilt eest ära et kokkupõrget vältida, mitte nagu üksikmängus et nagu tangid seisavad sul ees, mine neist mööda kus tahad...ma kogun raha ja annan sulle Kirill teada millal sa mind mänguga aidata saad? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Terv !

 

Kogu kogu, hoia ka silma peal http://www.lfsestonia.net lehel, vajame alati uusi liikmeid kes on huvitatud mängust. Sealt saad täpsemat infot ka kuidas osta.

 

Praegu on see kurss ka kõikuv, hetkel saab minu kaudu mängu 450 krooniga, mäng ise maksab 400-405 + PayPal ülekande maksud kokku tuli viimase litsentsi ostu puhul 433 krooni, aga et isaga oleks lihtsam arveldada ja vähem jama siis ümardan 450 peale. Take it or leave it ;)

 

Minu kontaktandmed on suht avalikud igal pool

 

Kirill Dremljuga

[email:15c5nxai]juhatus@lfsestonia.net[/email:15c5nxai] / [email:15c5nxai]kirill@c4racing.net[/email:15c5nxai]

[email:15c5nxai]kirilldremlj_24@hotmail.com[/email:15c5nxai]

Samuti kättesaadav mitmest IRC kanalist + PM.

 

 

Parimat, Kirill.D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

xoox lähme sõitma kuhugi. [email:1y2mjllv]Rolverts@hotmail.com[/email:1y2mjllv].


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.