Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sõnasõjad

Soovitatud postitused

VIP

Sõnasõjad on siis huvitav nn film eesti räpparitest.

Soovitan inimestele kellele meeldib Mc battle,räpp jne.

 

Trailer:

 

 

[align=center]Filmi saab ise vaadata siit: (kvaliteet pask aga ajab asja ära)

 

1. Osa

2.Osa

3. Osa[/align]

 

Režissöör Mihkel Ulk, produtsent Nikolai Mihailishin, operaatorid Mart Ratassepp ja Mihkel Soe, helikujundus Tarvo Schmeimann ja tegelased Tommyboy, Mardikas ning BigN.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
nähtud enne. ma pakun ka et abraham kirjutab ette.

 

Ma ei usu et tal ette kirjutatud...

ma pakun et hirmul on selles asjas käpp sees.

 

2006 siis kui hirmu ei olnud, tuli kohe järsku kuskilt abraham, keegi polnud temast varem kuulnud.

 

2006 aasta bättelil käisin ise kohal ja nägin seda abrahami,

vend pani täpselt samat teemat laval nagu hirm,

Ma ei viitsi seletada mida täpselt aga jah...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin ära, hästi tehtud. !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatan ka later ja kui Paul Oja muusikat seal teeb siis hakkan koheee vaatamaa:D:D:D:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Deem! Ma vaatan mingi 5ndat korda seda trailerit juba.. Väga meeldib! :P

 

Kui uus film see on? (a)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Deem! Ma vaatan mingi 5ndat korda seda trailerit juba.. Väga meeldib! :P

 

Kui uus film see on? (a)

 

Film on allpool.

 

1. osa

2. osa

3. osa


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin 2x eile ära, aabraham omas rahulikult kõik ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea, kui mulle öeldi et vaata ma ehmatasin ära et mingi faking abraham seal.

Minuarust suht ette kirjutatud, kuna tavaliselt, kui teine alustab ja sina vastad, ütled talle vastu selle kohta, mida ta sulle ütles. Tema pani hoopis mai tea kuidas. Aga noh mul taipohh, abraham mulle ei istu.

Muidu see iseenesesest lahe värk , meeldib :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oot...et siin on siis arvamused teretulnud jah?

Seljuhul mul on ka oma arvamus sellest asjast.

Üldiselt Eesti Hip-Hopi ja "räppi" üritan vältida, sest nagu seal üks tüüp ütles et tartu "räpparid" on kuradi fucking pussy'd.

Minujaoks on see liiga hull lällutamine, sõnadega oled räme gängster aga kui tegudeks läheb siis tunned ainult sitahaisu õhus ja kui veab siis näed rida ka maas...

Ja mis see Karvane rääkis seal emodest? See TommyBoy vms...olen paari laulu kuulnud ja kujutasin ette et ta näeb välja nagu õige vend ikka, aga mida ma näen, mingi ehtne Karvane nohh...ebaõnn. See tüüp ei tea emodest küll sittagi, kuigi emod mulle ei meeldi, kakkuge veeni ja peace!

Võite mu lauset tsiteerida kui kellelgi minu arvamuse kohta midagi öelda on...?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TommyBoyd ei respekteeri ma küll mitte kuidagi, ega BigNi ka mitte, kuigi Bättlil saab poiss hästi hakkama. Aga seal on jah nii, et vingutakse üksteise kallal. Ega kui keegi Pärnust on, laulab vend siis öeldakse kohe, Näe Pärnu on platsis vms.

Aga mul poh, ma tegelen oma asjadega :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oot...et siin on siis arvamused teretulnud jah?

Seljuhul mul on ka oma arvamus sellest asjast.

Üldiselt Eesti Hip-Hopi ja "räppi" üritan vältida, sest nagu seal üks tüüp ütles et tartu "räpparid" on kuradi fucking pussy'd.

Minujaoks on see liiga hull lällutamine, sõnadega oled räme gängster aga kui tegudeks läheb siis tunned ainult sitahaisu õhus ja kui veab siis näed rida ka maas...

Ja mis see Karvane rääkis seal emodest? See TommyBoy vms...olen paari laulu kuulnud ja kujutasin ette et ta näeb välja nagu õige vend ikka, aga mida ma näen, mingi ehtne Karvane nohh...ebaõnn. See tüüp ei tea emodest küll sittagi, kuigi emod mulle ei meeldi, kakkuge veeni ja peace!

Võite mu lauset tsiteerida kui kellelgi minu arvamuse kohta midagi öelda on...?!

 

Sa räägid siis et sõnadega on nad rämedad gängsterid, aga tegudega mitte?

 

TÄPSELT NAGU SINA PRÄEGU JU ? , mine ütle tboyle näkku et ta on karvane...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oot...et siin on siis arvamused teretulnud jah?

Seljuhul mul on ka oma arvamus sellest asjast.

Üldiselt Eesti Hip-Hopi ja "räppi" üritan vältida, sest nagu seal üks tüüp ütles et tartu "räpparid" on kuradi fucking pussy'd.

Minujaoks on see liiga hull lällutamine, sõnadega oled räme gängster aga kui tegudeks läheb siis tunned ainult sitahaisu õhus ja kui veab siis näed rida ka maas...

Ja mis see Karvane rääkis seal emodest? See TommyBoy vms...olen paari laulu kuulnud ja kujutasin ette et ta näeb välja nagu õige vend ikka, aga mida ma näen, mingi ehtne Karvane nohh...ebaõnn. See tüüp ei tea emodest küll sittagi, kuigi emod mulle ei meeldi, kakkuge veeni ja peace!

Võite mu lauset tsiteerida kui kellelgi minu arvamuse kohta midagi öelda on...?!

 

Kas sa ei arva, et muusikas (antud juhul Hip-hopis, räpis) ongi tähtis see muusika mitte mingi muu asi?

Laulu sisu, mõte ja noh loomulikult ka muusika, biit jms.

On sel tähtsust milline näeb mõni räppar välja, kui ta teeb head muusikat?

No minuteada ei ole Eestis asi päris selline kah, et "oh sa bättelil solvasid mind ma tulen teen drive-by-d vms..(ei ole õigekirjas kindel)

Et tähtis on ikka muusika..See on minu arvamus.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas sa ei arva, et muusikas (antud juhul Hip-hopis, räpis) ongi tähtis see muusika mitte mingi muu asi?

Laulu sisu, mõte ja noh loomulikult ka muusika, biit jms.

On sel tähtsust milline näeb mõni räppar välja, kui ta teeb head muusikat?

No minuteada ei ole Eestis asi päris selline kah, et "oh sa bättelil solvasid mind ma tulen teen drive-by-d vms..(ei ole õigekirjas kindel)

Et tähtis on ikka muusika..See on minu arvamus.

 

Täpselt,


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kahjuks su lingid ei tööta.

 

töötavad D:

 

EDIT: tra videod on kinni pandud D:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta üldse oldschool, Tommyboy oli üks esimesi eesti räppareid. Aga jah, ega eestis on ka et kui mingit ütlemist on, siis võib asi kurvalt lõppeda. Mingit tapmist ja Drive-By'd jah ei ole, kuid tagumisi ikka on.

Kuid seda harva. Nagu BigN ütles, et Eestis asi leebem, mitte nagu Ameerikas et antakse kuuli kohe.

Aga välimus ei koti kedagi, kritiseeritakse ikka muusika kallal, mitte välimuse. Välimuse pärast saadab ikka üks putsi sind, kui solvad. Nii et jah, Eestis ka ikka elu käib :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta üldse oldschool, Tommyboy oli üks esimesi eesti räppareid. Aga jah, ega eestis on ka et kui mingit ütlemist on, siis võib asi kurvalt lõppeda. Mingit tapmist ja Drive-By'd jah ei ole, kuid tagumisi ikka on.

Kuid seda harva. Nagu BigN ütles, et Eestis asi leebem, mitte nagu Ameerikas et antakse kuuli kohe.

Aga välimus ei koti kedagi, kritiseeritakse ikka muusika kallal, mitte välimuse. Välimuse pärast saadab ikka üks putsi sind, kui solvad. Nii et jah, Eestis ka ikka elu käib :D

 

Ma saan aru mida te kõik mõtlete ja miks mind kritiseerite.

Bong : Mina ei ole oma sõnadega veel midagi suurt öelnud?

Ja mingid Eesti nn "räpparid" ei ole ega hakka ka kedagi kunagi tulistama, ja see on kindel, me elame väikeses Eestis nagu te näete isegi, majanduslangus surub persega näkku ja puha...

Okei välimusega läksin vb tõesti veits liiale, aga mulle lihtsalt oleks sobinud kui ta oleks veits "Getolikum" nagu ta oma laulusõnades ennast ette pidevalt kujutab?

Seda olen ka kuulnud et TommyBoy pidi vana kala olema, olgu ja tehku oma muusikat nagunii se mulle korda ei lähe, ja PUNKT. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.