Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Epilepsia Haigus .

Soovitatud postitused

VIP
aa selle epilepsiaga ongi niiet kui näiteks kuskil peol vms strobo käib pikalt siis kukud kokku. ühel peol ma mäletan kuidas 1 eit kukkus kokku sellepärast, et strobot oli liiga palju vms :S

 

strobo?

 

Sa mõtled seda vilkuvat halogeenlampi?

 

Edit: sain vastuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa ei saa vist kunagi autojuhi lube ka teha ? :S


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean ühte tuttavat kellel epilepsia ,aga see lox eriti rohte ei viitsi võttaja sellest tingituna mittu korda kukkund kokku, eriti juues .Siis aitab mingi süst vms.Või noh teatud aja tagant läheb üle see kah.

 

päris ufo oled

 

 

lox oled we?

Näiteks mul koeral oli kah epilepsia (vb nimetatakse loomadel teisiti). miks kassil ei võiks see olla siis?


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovin sulle sydamest hea paranemist.Loodan et sul selliseid krampe ei tule :S Väga rõve haigus ikka :(


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õudne , LOODAME , ET KÕIK SAAB IKKA KORDA.


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju :( Parane siis kiirelt :(


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nalja teed?

Sa ei tohi talle suhu mitte midagi panna, sest et ta lõualuud on nii tugevalt kinni, et sa võid talle viga teha. Või siis ajab selle suhu topitud asja endale kurku ka veel.

 

Ainus, mida teha saab on, et tuleb vaadata, et pead kuhugi ära ei lööks ja kui kukkuma hakkab, siis üritad kinni püüda ja siis asetada maha edasi. Midagi muud teha ei saa.Edasi lihtsalt vaatad pealt.

 

Tohib, kuigi vaieldi vastu siis tulebki panna.

Mingi pehme ese, kasvõi riide jupp. Ta lööb hambad keelde suht kiiresti muidu ja keel läheb mega kiiresti katki. See hoog kestab mingi 10-15 minutit. Võib enne seda ka tekkida lühiajaline mälukaotus.

 

Mu vanaisal esines selline hoog.

Talle diagnoositi epilepsia küsimärgiga.

Kutsusime kiirabi ja siis nad pärast rääkisid.

Ja muidugi ka see, et kui näed sellist inimest tänaval siis tuleb ta kiiresti külili keerata. Muidu läheb veri kuhugi, seda osa ma eriti enam ei mäleta.

 

Ja see et sa kui sa rohte hakkad võtme, siis 10-14 päeva võid sa inimesi/asju topelt näha. Võib pead ringi panna käima jne.

 

Soovin sulle edu sellega. Ei taha küll hirmutada aga see on suhteliselt õudne asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No aga ma tean täpselt et ei tohi suhu toppida midagi:) SEst 112 See vastuvõtja ütles nii:)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No aga ma tean täpselt et ei tohi suhu toppida midagi:) SEst 112 See vastuvõtja ütles nii:)

 

Ta võib palju öelda aga ma usun kui öeldakse näost näkku.

Mingit metalli jublakat muidugi suhu toppida ei tohi, aga kui sa peaksid krampides selle vere kurku ajama mis sul keelest tuleb siis oled sa kutu ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
TumPz Ty .

 

Aga jah .

1 küsimus kas sutitsu ei või teha siis kui epilepsia on .

 

Kinglasti võib.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
TumPz Ty .

 

Aga jah .

1 küsimus kas sutitsu ei või teha siis kui epilepsia on .

 

Suits kahjustab niigi tervist.

Kui sul veel epilepsia on, siis ma arvan, et sa keerad suitsetades veel rohkem sitta endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pwn3d , SA PEAD WEEDI TEGEMA.

 

Kanep leevendab astmat, halba enesetunnet, iiveldust, epilepsiat, halba söögiisu, depressiooni, reumat. Samuti raskelt haigete inimeste üldist enesetunnet.

 

Kui arvad et ma ajan mingit sitta siis see kõik on tõestatud shit.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ka kuulnud et tuleb midagi suhu panna või hammase vahele, et keelt alla ei neelaks. Ei tea kuidas see võimalik on aga räägiti et inimesed võivad keele alla neelata, aga loomadel seda ei juhtu.

 

:D :D :D :D :D

 

Igatahes tunnen kaasa.

Edukat paranemist!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga mis sellel mingeid tunnuseid ei ole, nagu kuidas teada saaks kuidas see toimub.Ei julge videot vaadata, pärast ongi mul see, ma praegu üksinda ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.