Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teed Sina magades?

Soovitatud postitused

VIP

pole õrna aimugi mis ma unes teen:)


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida sa teed magades ?

Ma magan magades.

Küsimus on suhteliselt arusaadav..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mhhh MAGAN (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma magama jään, siis ei juhtu mitte midagi, sest ma tavaliselt nii väsinud:d, et mõnikord magan nii sügavalt, et ei kuule äratuskella x>


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kui teema pealkiri kõrvale jätta...

 

Vahetevahel kõnnin unes (weird tegelikult..)

Harva näen unenägusid, aga kui näen, siis on need tavaliselt seksiga seotud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pelan arvutiga.

 

 

 

 

 

Magan.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle on vapsjee öeldud et ma vahest SONIN unes. :|

 

:D Pulli peab ka saama.!:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tavaliselt öösel ärkan ülesse siis räägin suht mingi ulmelisi jutte ja siis võttan näiteks tekki, viin teise tuppa ja ykskord tegin 5 võileiba siis panin need kraanikaussi ja lasin vett peale. ja siis hommikul ei mäleta essugi:D


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tavaliselt öösel ärkan ülesse siis räägin suht mingi ulmelisi jutte ja siis võttan näiteks tekki, viin teise tuppa ja ykskord tegin 5 võileiba siis panin need kraanikaussi ja lasin vett peale. ja siis hommikul ei mäleta essugi:D

 

Lmfao :D, see on ikka parim :D

 

 

Ise võtsin üks öö teki pealt ära, kõndisin tekiga toast välja ja viskasin trepist alla, hommikul ärkasin ülesse, wtf - kus tekk on :D

 

Soomes kõndisin sõbra tuppa keset ööd, sonisin seal midagi ja kõndisin tagasi magama, ise ei mäleta midagi.

 

Eks vahest ärkan üles, samal ajal karjudes "Vittu" vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lmfao :D, see on ikka parim :D

 

 

Ise võtsin üks öö teki pealt ära, kõndisin tekiga toast välja ja viskasin trepist alla, hommikul ärkasin ülesse, wtf - kus tekk on :D

 

Soomes kõndisin sõbra tuppa keset ööd, sonisin seal midagi ja kõndisin tagasi magama, ise ei mäleta midagi.

 

Eks vahest ärkan üles, samal ajal karjudes "Vittu" vms :D

 

Mul on sõbra sünnipäevas MÄLUAUK.

Pilte vaadates ei MÄLETA SITTAGI.

Siis ma ise, läksin öösel teise tuppa, tõin tooli, viisin oma tuppa, ja siis läksin magama tagasi, ja hommikul ema küsis, et mis sa selle tooliga öösel kell 3 tegid. Ma olin nagu, mida vi*tu? Mis tooliga:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole veel majast välja kõndinud unes, aga väiksena nägime vanaemaga, kui vend kõndis öösel täiesti magades ja silmad kinni trepist alla peldikusse, käis kusel vist ja silmad kinni tagasi trepist ülesse ja magama - ulme, :S

 

Tahaks küll unes veel kõndida, äge hommikul kuulata, millega jälle hakkama oled saanud lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.