Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shuffle.

Soovitatud postitused

woah, make some vid :),

siis lihtsam öelda, mida ja kuidas õppida vms ?

 

 

 

gogo muzi

 

 

 

Niiii ..

ära jäljenda unjoyerit, kes on eesti shufflesaatan, omastarust shuffle issi .

ta on lastele pähe tapminud, et oldschool tstep lihvimine on elu,

fuckthat, sinu nn oldschool pole tants, vaid ÜKS samm ..

mida vittu sa tantsid ühe sammuga ?

 

respect malai tüüpidele ..

et nad tegid ühest sammust tantsu.

 

ja see " ma ei joo ei suitseta " teema ..

pista perse ?

seeet unjoyer ei joo, ei tähejnda, et sel shufflega pistmist ioleks.

oled sa IIAL käinud kuskil reivil ?

98% inimestest on totaalse paugu all

niiet stfu kui sa asja ei jaga ;*

 

ja su shuffle pole niihea, võiksid natuke RM'i ka sisse toppida

mitte puhtal t stepil muuvida.. :D

 

 

Et nagu ? : Mingi kõvem tegija oled omarust ? Ma tean su tüdrukut . ja sind ennast kah . rofl mao . Oled oled maailmanaba . et nagu ? sina ütled . ja teised teevad ? Igalühel on oma arvamus äkki ? kus kurat sa võtad et ma mingi Unjoyerit jäljendan . Igal ühel on shuffles oma stiil niiet kui ei meeldi GFU .

MA pole SpS'st ega taha sinna minna , ega meeldi see grupp eriti .

Reivist ? : Ise oled mingi hull gängsta ja tuled reivist rääkima ? GFU . O rly .

Freedom Parade oli puhtalt selle peale väljas et mitte narkot teha .Kuigi jah seal oli neid suht palju : D . Kes sulle üldse putru pakkus ? Muidugi stomp on lahedam . Harrastan nii mõlemat Oldschool . kui ka Stomp . Kuid oldi tantsin vähem . . Parem ära tule kellama oma rämetate teadmistega kui sa ise ei tegele .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Issand, ära erutu muzi >.

ma ainult avaldasin arvamust (aaaA)

ja ma pole gängsta omastarust :D

IMO !

või sa näed palju bass agentsi pusa, ja phatpantsidega gängstasi ringi liikumas :D ?

 

ja no seda ma isegi usun, et sa mu tüdrukut tead, aga mind ei tea sa kohe kindlasti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand, ära erutu muzi >.

ma ainult avaldasin arvamust (aaaA)

ja ma pole gängsta omastarust :D

IMO !

või sa näed palju bass agentsi pusa, ja phatpantsidega gängstasi ringi liikumas :D ?

 

ja no seda ma isegi usun, et sa mu tüdrukut tead, aga mind ei tea sa kohe kindlasti :D

 

Tore , iseenesest . arvasin et oled totally retarded breiner . kes on maailmanaba :D .

 

Minuteada sa küll mingi reiver pole : D

 

Aga . pmts SpS niipalju . et . tõesti . nad on liiale läinud nata oma "Oldschooli"-ga . Unustagem see oldschool . uus mood tuleb peale : D

 

Ise harjutan ka hetkel täielikult Stompile üle minemist:D

 

Mõisvat suhtumist teile . Peace

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand, ära erutu muzi >.

ma ainult avaldasin arvamust (aaaA)

ja ma pole gängsta omastarust :D

IMO !

või sa näed palju bass agentsi pusa, ja phatpantsidega gängstasi ringi liikumas :D ?

 

ja no seda ma isegi usun, et sa mu tüdrukut tead, aga mind ei tea sa kohe kindlasti :D

 

Kas phatpants pole mitte urbanwear?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on küll , lmao .

 

ja kas need "gängstad" mitte ei kannagi just neid?:D

Sel juhul olen vist ise kah gängsta kuna mul on SouthPole''i püksid ja särk :-):h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja kas need "gängstad" mitte ei kannagi just neid?:D

Sel juhul olen vist ise kah gängsta kuna mul on SouthPole''i püksid ja särk :-):h:

 

Gängstad kannavad küll , aga see vahe , ühed asjad on reiviriietus vaata ja teised gängstade omad : d . kahe poolega asi . Phattid lähevad reivi alla . aga seda üldist gruppi kutsutakse Urbanweariks ..

 

Ülla ülla , anyway . ärge mind hukka mõistke . ega ka kedagi teist :D

 

Eelnevalt lihtsalt ütlesin kuidas asjalood tegelt on , ma pole kuskil mainind , et ise oleks räme oldschooli armastaja , vaid täpselt ristivastu !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gängstad kannavad küll , aga see vahe , ühed asjad on reiviriietus vaata ja teised gängstade omad : d . kahe poolega asi . Phattid lähevad reivi alla . aga seda üldist gruppi kutsutakse Urbanweariks ..

 

Ülla ülla , anyway . ärge mind hukka mõistke . ega ka kedagi teist :D

 

Mina ei mõsita kedagi hukka.

Selles suhtes et jahm..mina ei tea mis reividel te käite/olete käinud aga ma olen kahel korral käinud ja mõlemal korras lumivalges riietuses millele annavad erksust neoonrohelised kindad :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole tegelikult su kolmest viimasest postist midagi aru saanud nii et jah :D

Anna mulle andeks kui väga mööda kihutasin teemast, nagunii on shufflest juba asi kaugel :D

Aga jah, C walk on ja jääb minujuurde senikaua kuni radikuliit kallal on, edestab shuffle ilma pikema mõtlemiseta minu silmis :)

Peace.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ououou

no

FAIIIN :D

tänks, et mina see " arvasin et oled totally retarded breiner . kes on maailmanaba "

olen ..

aga noh, jah

ega sa ei tea ka mind eriti, niiet ma annan selle andeks sulle (:

 

Ega ma sult ei palu andestust . aga sorry anyways :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõni Shuffle vend juba videot ei hakka vorpima?

Tahaks näha kuidas asi edeneb või nii...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mnjaa, tuleb sul siis hästi välja, Päto?

Sa Martin Tomsoni tead, too C-Walki vend, kes Talendijahis käis, kus ta esitus perse keerati, tänu kaamera tööle.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.