Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kitarr

Soovitatud postitused

Keegi mängib ?

Jagage soovitusi ja nippe.

 

Endal nüüd vahepeal oli vahe sees, kuna kool ja asjad. Nüüd uuest aastast lubasin endale kätte võtta ja jälle mängima hakata.

 

Keegi siit kitarri ka õpib? Ise õpin juba mingi 4-6 kuud. Peas juba mingi 16 akordi.

Neist silmad kinni oskan vahetada vb 7-8.. Et tahaks teada kaua keegi juba õppinud on ja mis pilli omab? Ja kus õppimas käib või harjutab ise kodus?

ise käisin esimese kuu õppimas Rakveres muusikakoolis. Super hea õpetaja. Aga läksin üle erõapetajale. 25,- krooni tund. 80-ndal oli eesti parim soolo mängija eestis. Tanel Padari kitarri õpetaja:) Suht selgeks saanud juba. Hea õpetaja hea suhtumisega:) Et kui keegi õpib siis võiks siia kirjutada jah:) Hea oleks arutada jne. Muide hetkel õpin puhta akustilise kitarri peal. Pole western. varsti tahaks elektri pilli osta. soovitakse millist osta ja mis võimendit jne:)

 

Ning mingid plaanid ka kellegil kunagi kitarriga seoses? Bändi teete või mida iganes? VÕi igavusest õppite? kes teie noh eeskujud üldse on. Kelle lugusi üritate järgi mängida jne.

 

Kõik kitarri kohta!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Akustilist kitarri olen mänginud üle kahe aasta ning elektrikitarri olen mänginud üle kolme kuu! Akustilisega eriti enam eriti ei mängi. Vahest võtan kätte ja tinistan, kuid elektrikitarr on see, millele ma pühendunud olen! Võrratu on mängida kitarri! (L)

 

Minu kullake! :P

IBANEZ SA120EX-BK

k36bt5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kaua võtab aega, et saada kitarri mängimine suht selgeks?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no ikka võtab. Oleneb kui kiiresti sa akordid selgeks saad. Akordid peavad unepealt vpeas olema. Vastasel juhul sa lihtsalt ei saa mängida.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no ikka võtab. Oleneb kui kiiresti sa akordid selgeks saad. Akordid peavad unepealt vpeas olema. Vastasel juhul sa lihtsalt ei saa mängida.

 

Täpselt! Mul läks üksnes akordi asetuste meeldejätmisega paar päeva aega.. :$

 

Ütleme nii, et alustamiseks ning käte harjutamiseks sobiks selgeks saada mingi 5-10 põhiduuri..

 

Need oleks: A, Am, E, Em, G, C, D, F, Dm.

 

Kui need on selged, siis harjutaks üleminekut ning rütmitunnetust ning muud sellist.. Hilisem huvi ja muu tuleb juba õppimise käigus.. Soolod, tehnikad, näppimised, efektid(elektrikitarril) ja palju muud huvitavat.. Üleminekute sujuvaks selgeks saamiseks kulus mul mitu kuud..

 

Aga edu sulle! Esimesed kuud on kätele tapvad! ;p Mul küll sõrmed meeletult valutasid, kui ma mängima hakkasin..

 

Keegi kuskil õppimas ka käib? Ise olen ise õppinud.. (lahe lause sai.)

 

Päikest! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui tunned, et oled akordid, üleminekud ja rütmi juba selgeks saanud, proovi hakata mõnda smilersi või terminaatori lugu mängima. Need peaksid alustuseks selliseid kergemad olema.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise alustan ka lähipäevadel kitarri õpingutega.

Täna sain pilli kätte, pill on nimelt Vitange v100. Kõla on väga ilus.

Arvan et alguses õpin ise akordit ära ja siis kuhugile õppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängin elektri kitarri, kitarr olemas ka.

Pole veel nii hullult süveneda jõudnud aga paari laulu ikka oskan ja tuure jagan.

Väga häid harjutusi ja üks eesti kitarri foorum asub siin: http://kitarr.astar.ee/

Alguses otsi niisama harjutamiseks mõeldud laule ja sõrmede venitamis harjutusi.

Siis õpi tuurid selgeks, väga kasulik oleks sebida Guitar Hero programm :)

Võid raamatukogust laenutada kitarri õpiku mis tagab kõige kiirema õppimise :)

Muide, mis häälestaja sul on?

 

Kuulad Nirvanat? :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

elektrikitarr ( t2pset marki ei m2leta )

marshall mg15cd võim ( super võim ! )

 

KItarr olnud mingi 3-4 kuud...Vahest n2pin ja õpin aga eriti pole viitsind.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eem...seven nation army-t õppige alguses...Väga lihtne ise 6ppisin ka toda.Vaadake youtubest õpetust


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
elektrikitarr ( t2pset marki ei m2leta )

marshall mg15cd võim ( super võim ! )

 

KItarr olnud mingi 3-4 kuud...Vahest n2pin ja õpin aga eriti pole viitsind.

 

Marshalli võim is hea võim :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liitsin teemad üheks, kuna siin oli ennem ka juba teema.. :D

 

Anyways, minu kitarrielu tutvustus on üleval.. :P

 

Koolis pole kuskil käinud, ise õppisin..

 

Sõbraga mängime hetkel ning hakkame tegema oma lugusid. Tal on basskitarr ja ma olen soos soolokitarrist. Laulja on ka olemas ja värki. Kui saame hoo sisse, siis otsime trummari ka. Trummar on muidugi olemas, kuid pole neid värke veel. Eks suvel näeb, kas ostab. Kui head lood tulevad, siis kindlasti.. Või siis koguks raha ja läheks stuudiosse.. Hetkel olen kirjutanud kahele laulule sõnad ja täna hakkame sõbraga neile viisi mõtlema.. :)

 

Cheers! Kitarr on üks mu kirgedest.. (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Marshalli võim is hea võim :)

 

jep


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liitsin teemad üheks, kuna siin oli ennem ka juba teema.. :D

 

Anyways, minu kitarrielu tutvustus on üleval.. :P

 

Koolis pole kuskil käinud, ise õppisin..

 

Sõbraga mängime hetkel ning hakkame tegema oma lugusid. Tal on basskitarr ja ma olen soos soolokitarrist. Laulja on ka olemas ja värki. Kui saame hoo sisse, siis otsime trummari ka. Trummar on muidugi olemas, kuid pole neid värke veel. Eks suvel näeb, kas ostab. Kui head lood tulevad, siis kindlasti.. Või siis koguks raha ja läheks stuudiosse.. Hetkel olen kirjutanud kahele laulule sõnad ja täna hakkame sõbraga neile viisi mõtlema.. :)

 

Cheers! Kitarr on üks mu kirgedest.. (H)

sebige trummid mulle ja ma üllatan :D

 

tuttava trumme peksin ükskord, ta küll imestas. kuigi ma polnud kordagi trumme näinudki rääkimata mängimisest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw. Ma võtsin ka trummid ükskord kätte ja päris normilt tuli välja..

 

See oleneb sinu kogemustest muusikaalal.. Trumme pole raske mängida imo.. :)

 

Aga teema sisse tagasi..

 

Mis bändi kitarristi peate lemmikuks ja mis laule üldse mängite?

 

Endale meeldib Disturbed'i laule mängida ning suht iidol pärineb ka samast bändist. Nimeks tal Dan Donegan. :)

 

Muidu läheb igasugust kraami, mis aga meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on ka üks aga see natuke suur nagu see kõlakast seal ja siis ei ole viitsinud näppida teda:D

aga mingi ibanez on saksamaalt isa sai voin pildi kh lisada kunagi võite ara osta:P

mul on ka üks raamat oli kitarriga kaasas aga saksa keeles nii et si**agi ei saa aru:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sandman kuulad nirvanat muidu? Ise kuulan. Hetkel õpin come as you are lugu selgeks... eks paistab kuidas välja tuleb. Muide guitar hero mäng jep hea.. Sõbral olemas ja endal 2 õpikut. .üks on mingi muusikaabits mis räägib täitsa algusest peale kitarrist. teine on mis õpetab kiirelt rockima. akordid pähe ja lood ette antud mille järgi saab mängida jne.

 

orcut küsisid mis bändi kitarriste peate lemmikuks?

Enda üheks vaieldamatu lemmik on Guns N Rosesi endine kitarrist Slash aka Saul Hudson. .Vott see on vana(Y) Mul taolised juuksed ka nagu tal:D Siis loomulikult on Kurt D cobain üks lemmikuid kitarriste.. Grunge isa.. Siis Buckethead. Teate temast midagi? Ja siis muhhamed Suicmez. Tõeline PRO

 

Siis ei tasub ära mainida Zakk wylde(Ülbe natukene) Herman li (Y) Eric clapton ning Jimi Hendrix. Neid palju ja neid jääbki siia lugema.

Kuigi top 3 mul selline

 

1) Kurt D Cobain

2) Slash

3) Buckethead.

 

Kuigi noh häid on veel sitaks.Endal saab varsti 12 aastat täis raske muusika kuulamisest. 4 aastaselt kusagil alustasin. Varsti 16 nii ,et jah:) Kõva asi rsk.

 

 

Lauluhäält ka mul. Tahetud 1 bändi lauljaks ka. Kes lindistab ja juba suht hea:) Mitu korda kutsutud proovi aga ei viitsi minna. Brutal black metalit või Screamot teevad. Tahaks rohkem goothi styles or grunges.. Ühed lemmikud mis peale lähevad.

 

Sõber õpib ise bassi. vahest tinistan tema omaga pohhuilt ja suht hästi tuleb välja. Vahest üldse igav ja laisk sisi ei viitsi õppida midagi kidra peal siis lambist tinistan ja suht hästi läheb kokku:) aga hiljem meenutad siis mõtled rsk. kuidas see oligi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pilti!Pilti!Pilti!

 

Need kes teavad mõni siit foorumist mind irl elust need teavad ja rohkematel pole vaja. Mul pole nii pikad juuksed aga samamoodi lokkis muidu:) Ja suht õlgadeni

 

Mul ka mingi harley bentoni kidra ja võim, mis sellega kaasa tuli.

iseenesest väga ei kurdagi.

Fännan ka nirvanat, oskan sitaks nende laule teen spiritist alustades ja breediga lõpetades.

Põhiliselt ma ikka trummar, teen bändi ka mingil määral.

 

Mis styles teed bändi?:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.