Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack <-->Minu poolne seletus scammerist.

Soovitatud postitused

VIP

Free, nad valetasid, sest nad on selle kasutajaga Zullfigar1 scamminud teistes foorumites ikka kõvasti. Ma usun, et 10000+ krooni eest raudselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
kuulete moderaatorid w?

teate mida w ?Kas te olete debiilid ?kas see kuradi m*nn paypede maksab teile w?SAATE ARU TA LASI MULT 60+ MILLI ROTTI JA TE SÕIMATE MIND SIIN SCAMMERIKS JA ET MA PEAN OMGOMGOMG-ILE RAHA TAGASI ANDMA , JA TEMA PÄÄSEB PUHTALT JA SAAB MILLID ENDALE ? SEDA EI JUHTU , OLGE HEAD ÄKKI KEEGI TEAB SEDA MUNNI , KUI TEAB SIIS PEKSKE TEDA NATUKE . UROODID JA TE MODED OLETE KA DEBIILIKUD EI OSKA MINGIT TÖÖD TEHA KEERATE KÕIK SÜÜTUTE INIMESTE VASTU , SEE VAHVEL ON PERSE KEERATUD NENDE MODEDE PÄRAST . TÕMMAKE PUTSI TZORDID . JA SA PAYBACK KYLL ME SU KÄTTE SAAME !

 

 

Sa oled mingi odav tatt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma, kui aus olla kahtlustasin ennegi, sest ükspäev ma vaatasin rs24, mis Amichie teind on, vaatasin sealset scammerit teemat ka

 

Zullfigar,Zullfigar,Zullfigar

 

Nojaa, nüüd tulebki välja et,

 

OMGOMG ja getafakk tahtsid müüa Paybackile kasutajat, hiljem tagasi scammida . Payback tark poiss teadis rääkida, et võtaks ehk millid ära .

Tubli poiss saigi hakkama, nüüd nutavad OMGOMG ja getafakk elulõpuni oma mille järgi, kui nad surnud pole scammivad nad siiani kasutajaga Zullfigar1


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma, kui aus olla kahtlustasin ennegi, sest ükspäev ma vaatasin rs24, mis Amichie teind on, vaatasin sealset scammerit teemat ka

 

Zullfigar,Zullfigar,Zullfigar

 

Nojaa, nüüd tulebki välja et,

 

OMGOMG ja getafakk tahtsid müüa Paybackile kasutajat, hiljem tagasi scammida . Payback tark poiss teadis rääkida, et võtaks ehk millid ära .

Tubli poiss saigi hakkama, nüüd nutavad OMGOMG ja getafakk elulõpuni oma mille järgi, kui nad surnud pole scammivad nad siiani kasutajaga Zullfigar1

 

sa saad valesti aru , mina ei tea mis chrissil arus oli aga lugesin ta chat log l2bi mis ta tegi kokkuvõttes on ikka PayBack kah scammer , mina ostsin chari ikkagi 2500 EEK eest see minu char ja PayBack teadis seda kuna ostis 2 nädalat tagasi minult sara seti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja teate mida veel ?

OMGOMGOMG ongi mu irl sõber , me tahtsime lihtsalt mille tagasi saada , sest jagasime acci . ja kui see m*nn meile mille ei anna siis otsime su ylesse urood

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

 

Idikas OMGOMG! HAHAHAHAHAHAHAHA

HAHAHAHAHAHAH

 

Andke armu mulle palun moded, kuid hahahahahaha

 

 

 

Lollimad,kui siin see konnake :D:D:D


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa saad valesti aru , mina ei tea mis chrissil arus oli aga lugesin ta chat log l2bi mis ta tegi kokkuvõttes on ikka PayBack kah scammer , mina ostsin chari ikkagi 2500 EEK eest see minu char ja PayBack teadis seda kuna ostis 2 nädalat tagasi minult sara seti...

 

Mina ei teadnud sellest accist, muud kui see on üks igavene scammerite acc, ja mingeid sette pole ma sult ka ostnud.

 

No pic, no proof idioota

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no aga kus te teate et ta oleks tagasi scamminud?

Ja mis õigus oli payback-l raha pealt ära võtta ja endale jätta?

Ja sellisele tatile nagu PayBack tuleks tappa anda , elab ta Otepääl?

 

Sest mujal foorumites on sellega juba piisavalt palju scammitud?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi Võru ghetto on kõik kohal siin? Free, Tiiger, OMG, Geta - tore.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no aga kus te teate et ta oleks tagasi scamminud?

Ja mis õigus oli payback-l raha pealt ära võtta ja endale jätta?

Ja sellisele tatile nagu PayBack tuleks tappa anda , elab ta Otepääl?

 

sp, et ta loe krdi paybacki pilte mis ta pani, payback pani reqsid ja võttis millid, kuid see omgomg lasi juba acci rotti, teadmata kas raha saabub või ei?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no aga kus te teate et ta oleks tagasi scamminud?

Ja mis õigus oli payback-l raha pealt ära võtta ja endale jätta?

Ja sellisele tatile nagu PayBack tuleks tappa anda , elab ta Otepääl?

Kõigest ~60km paned mööda ;)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvuta ringi pindala raadiusega 60km ja leiad maa-ala kust mind otsida võid oma võru "gängiga"

 

Ootan sind juba tõsiselt, tahaks teid 14 aastaseid rsoreid näha :D

 

sina eesotsas lammas...

 

sp, et ta loe krdi paybacki pilte mis ta pani, payback pani reqsid ja võttis millid, kuid see omgomg lasi juba acci rotti, teadmata kas raha saabub või ei?

 

mida ma siis tegema oleks pidanud ma ei teadnud et selline diil k2ib tahtsin logida vaatasin wtf teised kyssad peal ja pass changed et wtf tegin appeali sain tagasi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hey payback , müü mulle mõni set odavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

laseks yhe hea peeru selle jutupeale


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OMG, nüüd on juba hilja, aja oma diilid oma irl "sõbraga", et ta sulle raha tagasi maksaks, ta hullem scammer siin, 10k+ kindlalt selle acciga rotti lasknud, messiga

 

[email:1ardj6xa]getafakk@hotmail.com[/email:1ardj6xa]

 

http://rs24.ee/index.php/topic,14325.0.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.