Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keda scammis kennu_r@hotmail.com?

Soovitatud postitused

Hehehe. Kõik löömamehed:) ma võin kihla vedada ,et 80% foorumis rahvast ei oska lüüagi. Ma oskasin ka omaarust ilgelt tegijalt taguda ära teisi kunagi. Hakkasin kick poksis käima paar kuud tagasi ja tuleb välja ,et ma ei osanud lüüa. See ,et sa vasta hambaid annad polelöömine. Sul on oskust ka vaja. See et kaks korda vasta hambaid ja jalaga kõhtu või lähed kambaga peale mõtlete on tagumine? mkm.. Kahjuks ei ole.. Vahepeal keegi ävardas minna 20-kesi peale.. See on ka kahtlane juba. Sama hea ,et sa kõnnid tänaval ja ma lendan poole linnaga peale sulle. Kui oled tegija siis mine üksi mitte ära kutsu sõpru. Nagu fresh sina ka. Tal seljatagust on. Ta sitakott kui saab peksa ühelt inimeselt ja kutsub kamba. Sellised pole tegijad. Selliseid rotte leidub igas linnas iga nurga peal.. Või veel on netigängstad. Mängivad gängsterite mängu kus mingi lihtsalt vajutad nuppu ja annad vasta hambaid ja mõtled ,et ongi nii kerge. Lugesin kõik leheküljed läbi. Naerma ajas küll.. Netigängsterite kari koos.. Kõik lubavad taguda aga siiamaani taovad.. Ja mida te annate aega juurde koguaeg? andke kohe menti. Sõbralt lasti telefon rotti. Andis koguaeg vargale aega juurde. Lõpuks oli 3 kuud aega juurde andnud ja politsei ei võtnud enam vasta. Mida rohkem venitate seda kahjulikum teile. Kui jama on kohe andke menti.. Mitte ,et aasta pärast.

 

Aga jah. enne kui kirjutate siis ärge mängige tegijaid siin. Oh ma lähen löön maha. Oh kui mingi jama on siis ma utlen oma 10 sõbraga kohale.. Sul võib ka olla 30 sõpra. Tean juhuseid kus 2 tüüpi taovad 20 tüüpi väga vabalt ära. Tänu oskusele. See ei loe palju sul neid mehi on selja taga.. Kui nad oskavad ainult rusikat liigutada siis kasu sellest pole.. Ja veel. Keegi enne ütles ,et ta suht vana. Vanus ei loe siin mitte midagit. Nagu öeldakse. Mõistus pole laius ja pikkus pole jõud. Või midagi taolist. Sa võid olla 30 aga 15 aastase mõistusega. Sa võid olla kapp tüüp kuid nõrk. Nii ,et jah. Ootan netigängsterite tagasisidet:) Vb ähvardab keegi mulle ka ukse taha tulla peale seda lauset:) aga jah Head talve :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hehehe. Kõik löömamehed:) ma võin kihla vedada ,et 80% foorumis rahvast ei oska lüüagi. Ma oskasin ka omaarust ilgelt tegijalt taguda ära teisi kunagi. Hakkasin kick poksis käima paar kuud tagasi ja tuleb välja ,et ma ei osanud lüüa. See ,et sa vasta hambaid annad polelöömine. Sul on oskust ka vaja. See et kaks korda vasta hambaid ja jalaga kõhtu või lähed kambaga peale mõtlete on tagumine? mkm.. Kahjuks ei ole.. Vahepeal keegi ävardas minna 20-kesi peale.. See on ka kahtlane juba. Sama hea ,et sa kõnnid tänaval ja ma lendan poole linnaga peale sulle. Kui oled tegija siis mine üksi mitte ära kutsu sõpru. Nagu fresh sina ka. Tal seljatagust on. Ta sitakott kui saab peksa ühelt inimeselt ja kutsub kamba. Sellised pole tegijad. Selliseid rotte leidub igas linnas iga nurga peal.. Või veel on netigängstad. Mängivad gängsterite mängu kus mingi lihtsalt vajutad nuppu ja annad vasta hambaid ja mõtled ,et ongi nii kerge. Lugesin kõik leheküljed läbi. Naerma ajas küll.. Netigängsterite kari koos.. Kõik lubavad taguda aga siiamaani taovad.. Ja mida te annate aega juurde koguaeg? andke kohe menti. Sõbralt lasti telefon rotti. Andis koguaeg vargale aega juurde. Lõpuks oli 3 kuud aega juurde andnud ja politsei ei võtnud enam vasta. Mida rohkem venitate seda kahjulikum teile. Kui jama on kohe andke menti.. Mitte ,et aasta pärast.

 

Aga jah. enne kui kirjutate siis ärge mängige tegijaid siin. Oh ma lähen löön maha. Oh kui mingi jama on siis ma utlen oma 10 sõbraga kohale.. Sul võib ka olla 30 sõpra. Tean juhuseid kus 2 tüüpi taovad 20 tüüpi väga vabalt ära. Tänu oskusele. See ei loe palju sul neid mehi on selja taga.. Kui nad oskavad ainult rusikat liigutada siis kasu sellest pole.. Ja veel. Keegi enne ütles ,et ta suht vana. Vanus ei loe siin mitte midagit. Nagu öeldakse. Mõistus pole laius ja pikkus pole jõud. Või midagi taolist. Sa võid olla 30 aga 15 aastase mõistusega. Sa võid olla kapp tüüp kuid nõrk. Nii ,et jah. Ootan netigängsterite tagasisidet:) Vb ähvardab keegi mulle ka ukse taha tulla peale seda lauset:) aga jah Head talve :)

Selle peale teeks ühe kõva aplausi. :cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mind scammis ka!!

 

Proof üles ja siis ütle, et scammis kukk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keblota põtra libu.

 

Ma pole seda kunagi väitnud ega öelnud.

Õpi lugema kits. Ja btw vanust saad mu profiilist ka vaadata.

 

Ja muidugi sa võid järeldada palju, aga sinusuguse koera arvamine mind üldse ei koti.

Minu sõnavaral pole midagi viga, aga noo kui sa maapoiss slängiga jne harjunud pole, siis pole see ka minu probleem.

 

Järjekordne netigängstaer meil välja ilmunud.

 

sul on odav sl2ng peaks mainima :D

 

Kui vaid oleks netig2ngsta,oleks ma nii h2ppy !

 

Ja ega ma su vanusega suht m66da ei pannudki , ning Tere talv , ma maa mats ?:D , Ennemalt on mingi ''Elva'' suurem maakoht kui Tallinn.. ?? ghmmm k6hh k6hh pls , lmao mida annab k6ike v2lja m6elda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sul on odav sl2ng peaks mainima :D

 

Kui vaid oleks netig2ngsta,oleks ma nii h2ppy !

 

Ja ega ma su vanusega suht m66da ei pannudki , ning Tere talv , ma maa mats ?:D , Ennemalt on mingi ''Elva'' suurem maakoht kui Tallinn.. ?? ghmmm k6hh k6hh pls , lmao mida annab k6ike v2lja m6elda :D

 

Sa tead et Rapid on ka Elvast?

Mõnitad Elvat mõnitad mind, mõnitad Elvat mõnitad teda, mõnitad Elvat mõnitad paljusid siit foorumist.

Ole oma sõnadega ettevaatlik mats.

 

Odav släng?

Tead ka mis släng üldse on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Neid väikesi tonte, kes mõnitab kohti/maakondi ei tasu tähele panna .

Paras idioodi kari on, ema pole neile midagi vist õpetanud, või koolis?

 

Lihtsalt, killman sa oled nagu väike laps, kes muud ei oska tuua, kui hakkab pilduma lametsusi maakonna kohta, ega tema ei vali kus ta elab?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Neid väikesi tonte, kes mõnitab kohti/maakondi ei tasu tähele panna .

Paras idioodi kari on, ema pole neile midagi vist õpetanud, või koolis?

 

Lihtsalt, killman sa oled nagu väike laps, kes muud ei oska tuua, kui hakkab pilduma lametsusi maakonna kohta, ega tema ei vali kus ta elab?

 

ghmm, tarkpea..2kki sa syveneksid teemase korralikult , ja loeksid eestpoolt ka? tema s6imas mind maamatsiks paras idioot , loe enne kui Targutama tuled , ahh ? Kuradi lammas oled sa .

 

Ja pole s6imanud maakohti kuradi kylakell nahhui , Sinust pole jutt siis 2ra spammi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ghmm, tarkpea..2kki sa syveneksid teemase korralikult , ja loeksid eestpoolt ka? tema s6imas mind maamatsiks paras idioot , loe enne kui Targutama tuled , ahh ? Kuradi lammas oled sa .

 

Ja pole s6imanud maakohti kuradi kylakell nahhui , Sinust pole jutt siis 2ra spammi .

 

Ma ütlesin maapoiss kukk.

Õpi lugema või kao n***ui siis foorumist.

Ära ise targuta kui sa midagi nagunii ei jaga. Selle aja sees kui ma sinuga rääkisin langes mu IQ 10 võrra. Kust sellised üldse tulevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlesin maapoiss kukk.

Õpi lugema või kao n***ui siis foorumist.

Ära ise targuta kui sa midagi nagunii ei jaga. Selle aja sees kui ma sinuga rääkisin langes mu IQ 10 võrra. Kust sellised üldse tulevad?

 

:D , irl n2eks kytaks molli kyll :) , ei viitsi vaielda enam :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D , irl n2eks kytaks molli kyll :) , ei viitsi vaielda enam :P

 

Davai roni elvasse!

 

Tahaks näha seda kuidas sa mulle molli kütad.

Võta kasvõi kari ahve kaasa.

Võime aja ja numbri ka paika panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Davai roni elvasse!

 

Tahaks näha seda kuidas sa mulle molli kütad.

Võta kasvõi kari ahve kaasa.

Võime aja ja numbri ka paika panna.

 

 

"Numbri" paika panna?

Võtad toa ja tahad seal madistada või?


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kennu_r ?

 

Tean teda irl, suht nii võrd kui võrd tean teie teemat, räägitud siin ...

See kes talle paska keerab, tuleb tagajäried halvad ;)

ei soovita soojalt.

 

Wdf are tagajäried?

 

Davai roni elvasse!

 

Tahaks näha seda kuidas sa mulle molli kütad.

Võta kasvõi kari ahve kaasa.

Võime aja ja numbri ka paika panna.

 

Fking netihiirosid täis foorum. -.-

 

August 18, 1993 (15)

 

lmao pls. :)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Numbri" paika panna?

Võtad toa ja tahad seal madistada või?

 

Ei kui ta lüüa tahab siis tulgu ja löögu.

Ütles,et kui tänava peal näeb annab peksa. Ma pakun talle väga head võimalust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keitzz vao sa oled lahe....

15 aga mõistust ei venita kohe kuidagi sinnani!

...

 

Kotib ka mis sa arvad?

Kui ta nii ütles, siis las näitab ka seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõni mode ei vaatagi? Selline nn peksmine käib ja keegi teemat kinni ei pane. Kunagi oli nii ,et kui nati spämmi siis warn või hoiatus ja teema lukku. siin mingi teatud rahvas lubab kedagi ära taguda ja mida iganes veel ja kedagit ei koti? Normaalne. Ja ärge ajage ,et moded on ka inimesed:P Ongi aga see spämm on siin mitu päeva olnud:9

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõni mode ei vaatagi? Selline nn peksmine käib ja keegi teemat kinni ei pane. Kunagi oli nii ,et kui nati spämmi siis warn või hoiatus ja teema lukku. siin mingi teatud rahvas lubab kedagi ära taguda ja mida iganes veel ja kedagit ei koti? Normaalne.

 

Kus siin peksmine käib?

Asi on selles, et ta ütles ja ma pakkusin võimalust.

 

Pealegi ei kujuta ma ette milline netipeksmine välja näeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus siin peksmine käib?

Asi on selles, et ta ütles ja ma pakkusin võimalust.

 

Pealegi ei kujuta ma ette milline netipeksmine välja näeb.

 

Sa ei saa aru? Kõik lubavad kedagi maha lüüa või lõuga anda. Aga ei näe küll ,et midagi toimunud oleks? Pole mõtet loopida ähvardusi. ja Keitzz.. Loe ka:) Kas see käis sinu pihta ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata ma soovitan sul selle koha pealt suu natuke rohkem kinni hoida.

Miks?

Sellepärast, et vanust sul kohe kindlasti üle 15 ei ole. See omakorda tähendab seda, et sa võid ju siin naljatada "Eks tulge andke, botid", aga vaata mis siis saab kui satud sellise inimese peale kes tõesti tuleb ja annab? Loomulikult enamus inimesi kes lubavad tulla ei tule, aga on ka erandeid..ja tõesti on.

 

Pooldan ka Teie mõtteid.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.