Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack SCAMMER JÄÄB SCAMMERIKS.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
varemgi neid lubadusi siin foorumis kuulnud !

 

"MA LÄHEN MENTI, SA SCAMMISID MIND "

 

HUJ LÄHEDKI !

 

sa ei usu et lähen :D? vaatame otpää on äge koht payback?

 

Mendid mind siia bannima ei tule sellepärast, et te scammerid saite scammi lol

 

sa oled ise kah scammer , siiski scammisid , kuigi sa ei tohiks seda teha . peaksid sa banaani saama .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma saan pr22gu asjast nii aru...

 

se OMGOMGOMG ostis acci chrisilt siis payback scammis chrisi ja ta ei teadnud et selle acci omanik on nyyyd OMGOMGOMG ?

 

PayBack teadis et ma acci omanik , kuna ta ostis sara seti mult 1kord , ta IGN on Hard 2 KO . vot ja seal peal on mu 68M kah kui tal need alles on veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PayBack teadis et ma acci omanik , kuna ta ostis sara seti mult 1kord , ta IGN on Hard 2 KO . vot ja seal peal on mu 68M kah kui tal need alles on veel.

 

Hard 2 ko ostsin ma Stan käest, pole mingeid sette sult ostnud :)

 

ma saan pr22gu asjast nii aru...

 

se OMGOMGOMG ostis acci chrisilt siis payback scammis chrisi ja ta ei teadnud et selle acci omanik on nyyyd OMGOMGOMG ?

 

OMGOMGOMG ostis väidetavalt acci chrisilt, siis chris scammis talt tagasi ja tahtis mulle müüa, aga kuna ma nägin eelnevalt, et selle acciga on kõvasti scammitud, tahtsin sealt saada võimalikult palju raha ära, ja tagastada kellegile kes on saanud selle acciga scammed. ( V.A. OMGOMGOMG, kuna siuke teema on tehtud ) :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
PayBack teadis et ma acci omanik , kuna ta ostis sara seti mult 1kord , ta IGN on Hard 2 KO . vot ja seal peal on mu 68M kah kui tal need alles on veel.

 

Kas ta mitte alles ei müünud mille?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa ei usu et lähen :D? vaatame otpää on äge koht payback?

 

Üleeile elasin tartus, Eile olin tartust ikka veel ja täna elan otepääl....Hmmm homme narvas ?

 

Kas ta mitte alles ei müünud mille?

 

Stan müüs hard 2 ko pealt mille, ennem kui ma talt selle ära ostsin, aga jamh, spammige edasi ;)

 

Tõsiselt OMGOMGOMG, sa said hoopis Chrisi käest scammi ja tuled siia minuga vigisema ? :D

 

Räägi veel üks nali, tõeline idioot.

 

Võiks öelda, et teema lukku, kunas ju kõigile isenesest selge, et mina pole süüdi, vaid 2 scammerit scammisid üksteist ja nüüd tulevad minu kallale ? :D

 

Võiks öelda, et TEEMA LUKKU !, midagi siin enam ei selgu ja OMGOMGOMG ähvardused mind ei kõiguta, ammu juba selge, et ma tegin õige otsuse, võttes scammerilt ära scammitud raha :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitab spammist.

SPammerid saavad warned.

Poole tunni pärast hakkan uurima, seniks teema kinni et rohkem SPAMMI EI TEKIKS.!!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.