Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Acci kellel mõni non combat skill kõrge.

Soovitatud postitused

Et siis mina ei osta tglt .. Sõber tahab rohkem .. Kuid combat võiks suht low olla. Combat pole tähtis. mida väiksem seda parem. Aga fish võiks olla kusagil 95-99 mining +80 , craft 70 wc 90.

 

Hind pakkuge suht ise.. Ei pea just sellised olema. Võivad ka väiksemad olla.. Ning ärge pakkuge meeletuid maine kes + combat 130.. sellised ei huvita väga.

Pank võiks ka suht hea olla.. Kes müüb siis kirjutage siia acci nimi ja palju panga väärtus ja msn.. Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://vahvel.net/showthread.php?t=32525 Kohe 600krooniga läheks müüki .

 

See rohkem maini moodi vms?:P sellised väga ei meeldi kuna tõenäosus on suur ,et kunagi keegi tahab uuesti mngida ja tõmbab tagasi. Nii ,et soryr jääb ära hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See rohkem maini moodi vms?:P sellised väga ei meeldi kuna tõenäosus on suur ,et kunagi keegi tahab uuesti mngida ja tõmbab tagasi. Nii ,et soryr jääb ära hetkel.

 

Tõmbab tagasi ? Sorry sellepärast ta müüki läksi kuna ei viitsita mängida , kuna on olemas skiller , mida parema meelega mängiks + ei viitsi arendada nii suuri skille (H)

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõmbab tagasi ? Sorry sellepärast ta müüki läksi kuna ei viitsita mängida , kuna on olemas skiller , mida parema meelega mängiks + ei viitsi arendada nii suuri skille (H)

 

:ty

 

 

Mainid mulle meeldivad aga osta ei meeldi võõrastelt. Never ever ei tea mis juhtuda võib. Skilleritega sammuti aga tavaliselt nende peale ei mata kõvat summat. Ja sa said selle sõbralt. Sul võib sõbral isu tulla tagasi ja võtab tagasi. kes teab. Sorry ei:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mainid mulle meeldivad aga osta ei meeldi võõrastelt. Never ever ei tea mis juhtuda võib. Skilleritega sammuti aga tavaliselt nende peale ei mata kõvat summat. Ja sa said selle sõbralt. Sul võib sõbral isu tulla tagasi ja võtab tagasi. kes teab. Sorry ei:)

 

Ta lõpetab eluks ajaks ära , ta piisavalt vana juba . mina 23 aastaselt ei mängiks ammu enam .

Seega ohtu ei ole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.