Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siuke Küsimus/ Q The Wizard - kes on selle omanik ?

Soovitatud postitused

Siuke küsimus kes on Q The Wizard omanik et nagu pakuti seda müüa mulle ja ütles et ta esimene omanik , aga tegelt ei ole , tahaks teada kes oleks selle õige omanik ja siis tahaks osta (H)VÕIBOLLA TÕESTI SEE TEEMA EI KÄII SIIA AGA NOOH .sRRy:D:cool::nose::O:-)(H):uni::uni:


pede kari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Carl on esimene omanik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Stick aga miks sa tagasi ei scämmi ?

 

teema lukku ! ,

 

taun inimene, jah ma tõestan, olen Carl, ma ei tea üldse miks ma seda varjasin, ma pole ise midagi scamminud, btw, see vend scammis ise Q The Wizardi ära :D

 

Miks tagasi ei scämmi ? kle sa ei mäleta we , nagu ma sain selle kasutajaga nata mängida ja siis pass wale


pede kari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
taun inimene, jah ma tõestan, olen Carl, ma ei tea üldse miks ma seda varjasin, ma pole ise midagi scamminud, btw, see vend scammis ise Q The Wizardi ära :D

 

orja teemas rääkisid ,et sa ei tea kes calr ongi. nice lie.. Mõttega algul valetasid siis?? et sina ei tea tõesti jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma kardaks, kuna sa scammisid selle minult, ma tean kellele sa selle müüsid, ja kui paljuga hiljem kui sa tagasi võtad, võime koos minna temaga menti, juba tuttavad oleme :)

 

no ma ei tea, ma mõtlesin, et keegi ei taha siis vms, aga noh, mina oma acciga ei scammind, see oli teine vend.. eitea tõesti lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Okei . omg mida sa mees ajad , ma oleks sulle raha saatnud ma ütlesin oota3 päeva sa olid nõus 2 päeva jooksul oli kasutaja juba läinud kas pean maksma siis ka kui kasutajat enam ei ole mul we , tra sa oled ikka nii loll ja ma tegin selle memberiks ja siis ossin 10 milli kasutajasse .

 

 

STICK on tuntud scämmer !!!

 

 

 

BUMP

 

noh carl P*D**A*T - NÜÜD SUUMUL KINNI KUI TÕDE TULI VÄLJA JAHH !

 

 

teate kui hale ta on ta ähvardas mind et tuleb lööb maha koos ühe ****** .

 

[email:1zkp8teh]1.omgmidanuub@hotmail.com[/email:1zkp8teh] - msn ütleb kohe ära ehtne nuub !

 

2.carl.999´@maolenga*.com- 13 a - hahhahah ja tuleb annab peksa hahah

 

 

Ootan Siis milla peksa saan , Klge ma postitan siia ka siis kui ma olen peksa saand juba xdd -


pede kari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ole edasi kõva mees, uurin sind natuke tatikas,

 

 

btw, ma tuntud scammer ? edu ..

 

 

sa ise hakkasid paska ajama, et ma muutsin passi ära, kuigi ma seda ei teinud, paari päeva pärast müüsid sa acci maha, huvitav, kuidas sa tagasi said kui sul andmeid polnud ? :)

 

 

niietjah, hoia mokk maas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.