Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

purelane2 cooking 99 cratzzz

Soovitatud postitused

Tegin video kah

 

Räige muusikamaitse.

 

Purelane või mis sa oled, suured , suured õnnitlused! Ise tahtsid 2-3 aastat midagi 99 ajada, ja välja tuli nii, et hetkel ei ole kasutajatki :)

 

Rs g0d, sa ei pea enda 99 prayga uhkustama, seda pole sittagi teha kui raha on, või kui nagu sina kasutajaid ostad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räige muusikamaitse.

 

Purelane või mis sa oled, suured , suured õnnitlused! Ise tahtsid 2-3 aastat midagi 99 ajada, ja välja tuli nii, et hetkel ei ole kasutajatki :)

 

Rs g0d, sa ei pea enda 99 prayga uhkustama, seda pole sittagi teha kui raha on, või kui nagu sina kasutajaid ostad.

 

Ma ei viitsinud eriti midagi uut tõmmata ja see oli mul kohe arvutis olemas..Pohh see muusika ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gratzz ka minu poolt. Kui mul endal cook 99 gratz oli sain ma lvl-i enne partyt:D hea et sul sellist apsu ei juhtunud.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.