Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võlg , scammer Puh.

Soovitatud postitused

Asi nii et vend räägib et maksis kunagi ammu sollides kuigi minule pole saatetud rate-i 4x 100 eek soll nii et jh ma võin pic anda et ta pole mulle hansasse kh saatnud , et kui shadow vicid siis täna õhtul ban kui pilt ei tule

 

nagu et ta rääkis kh siis et alles nädala pärast saab proof panna , et nagu läheb võttab emt-st väljavõtte et saatnud mulle vms aga vanemad ukrainas et tulevad nädala pärast ja siis saab alles võtta

 

Aga oleks tore et kui täna mingit proofi ei tle siis saab banaani , ja kui proof tuleb or kui saadab kiiremalt ära siis saab unbann , muidu ei vici ta vist lillegi liikutada kui banned pole ma arvan :)

 

Siin on kirjuttud et sina pole veel saatnud ja ta pole saanud. Millest mina aru ei saa munake ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Full Mhr -> Eemaldatud friends listist.

Blackdem0n11 -> Eemaldatud friends listist.

 

Vabandust, aga see, mida sa siin nüüd teinud oled, on häbiväärne. Sõber laenab sulle raha ja selle asemel, et tagasi maksta, valetad sa siin selle kohta. Algul saatsid raha. Siis olid SOL-id. No mida iganes, mees.

 

Et jah, head aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

täiesti vittus .

Nüüd sai jälle banni , siis kui kunagi millalgi saab jälle unbanni kuna mingi tuleb uus mode kes unbannib ta or vana mode kes ei tea mille eest ta banned ja unbannib ta ja tema saab jälle scammida ...

 

Ja mina ei saanudgi oma 250 eek tagasi ...

 

Tra ise on ta mingi 11 vms kh veel ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.