Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

P2p Pinnid Kiire!!

Soovitatud postitused

Kui pinni pole jätke oma soov, kui tuleb saate koheselt osta

 

 

*Ette saavad 25+ Tehinguga inimesed

*Swedbank-Hansapank ainukesena !

 

 

*Ei taha vastu accounte

*Jutuga et ostad järgmine nädal ka ei tule, kui addid ostad kohe

 

Praegune hind 75.- (HIND VAHELDUB)

Sollide hind 85 Solli

 

Msn [email:xdy0q7e9]Zoonik4@hotmail.com[/email:xdy0q7e9]

 

Lisage.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ette 100+ tehingutega inimesed ( Kus sa üldse tead et alates sellest nr on usaldatav. Sa siin foorumis varemolnud jah? [banned acc prob])

Pin tahad SOLides soovitavalt ( Tuntud scammimis viis. Rate.ee ei saa irl nime teada niimodi ).

 

Kui sa tahad et sinu äri üldse õitsema hakkab siis kas kasuta koguaeg MM või annad ette niikaua kuni sul piisavalt tehinguid.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui keegi ei usalda mind sis voib myss-ilt üle kysida ta k2is vanasti alati ette mulle ja mina sihuke inimene ei ole kes varastab!! Kasvage suureks

 

Rohkem Sobiks Sollides Müümin : )

 

Idioot, "vanasti", sel juhul oled siit banned saanud varem "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mai saa aru mida tee soimate ja molisete Ta on mulle teisest foorumist tuttav jobu!! Enne motle kui kirjutad

 

Situ verd pätakas, minuga võid mõnes teises elus vigiseda, kohe väga oled scammeri moodi ja seda muudab aind see, kui esimesed tehingud maksad ise MM eest või käid ette

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Situ verd pätakas, minuga võid mõnes teises elus vigiseda, kohe väga oled scammeri moodi ja seda muudab aind see, kui esimesed tehingud maksad ise MM eest või käid ette

 

Rahune maha.

 

MM maksab tavaliselt ostja või kui suuremad summad siis 50/50 või kokkuleppel.

Ma soovitan et alguses annad inimestele ette , alates 10-15 tehingut. Siis kui endal on niipalju siis võid ette nõuda.

Pealegi nende PINide tegemine on scammimine iseenesest nii et sa ei kaota ju mitte midagi kui üle saad kelleltgi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haha, minu pinnide teemast kopitud tekst, valus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.