Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Carl!

Soovitatud postitused

Tglt võetakse küll. Osad nus*ivad meelega näkku. Või siis ei saanud kedagi üle lasta ja teeb tagasi mängib kannatut. Vihavaen või mida iganes:) Ma olen päris elus ka trahvi saanud kuna ma ei saanud ühe inimesega läbi ja tema nägi ,et ma tõmbasin suitsu kuigi olin see aeg mujal. Ja trahv kukkus:) Nii ,et osad võivad ajada paska. kui dpole välistatud ,et Carl lasi midagi rotti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tiitlita.PNG

 

Ja kell 21:40 tegi tema teema kus mina olevat teda scamminud -.-


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See Andreas on teema ka teinud ,et müüb acci. aga kui öeldakse ,et lisa pilte siis ,et ah ma ei oska ja ma ei hakka jamama pärast läheb perse. ja siis kui üks andis õpetuse siis oli vait. Ja tahtis hea acci eest rune asju saada. Laps tahtis scämmida jälle:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Megahit...mina langesin ka täpselt sama trikki otsa...see kutt küsis sult pm..ja sa saatsid pm mingi lambikale, et see oled sina..ja see kes küsis sult pm...scämmis seda ohvrit, kellele sa saatsid pm ja ta nüüd arvabki, et SINA scämmisid teda, kuna sinult tuli ju pm...

 

Ma tegin siia foorumisse ka teema tema kohta..niiet olge ettevaatlikud!


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No t*ra bannige mind siis ära kui ma nii scammer välja paistan, mul pohhui, mina ei vastuta mingi lollaka pärast.


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pilte pole= teema lukku.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.