Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Best Cs Score(s)?

Soovitatud postitused

VIP
lmfao valus wh ju, l2bi seinte n2ha neid :D::D

 

144600n.png

 

Use yo breins ja loe mis enne kirjutasime!!!

See ülemine on hüppes ja alumine on vees surnud(seal madal vesi) ning map on 35hp_4, mis see wh aitakski?!

BREINZ0r!!!


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vsu pole wh , ma temaga varemal ajal täiega mängind .. kui vaataks kuidas ta lasi sel ajal siis ta EI OLNUD KINDLALT WH !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vsu pole wh , ma temaga varemal ajal täiega mängind .. kui vaataks kuidas ta lasi sel ajal siis ta EI OLNUD KINDLALT WH !

 

souly

 

To rico mis ajast vesi seinaks hakanud?:P

 

~ loe eelmisi poste ennem kui postitad

 

:ty


s5ye88.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muide see mees hüppab alla sealt :)

 

ei hüppa , vaata kuidas ta sihib .. :dead:


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatan et suht kõik eestlased MegaProd? Mai tea ma küll aru ei saa kui kuskil pubis or nii mängin, mis te olete valinud kõige noobima servu kus skoorida? Ise endal olnud de_westwood 27 0 , ja awp_india 59 3, pilte pole sest mina ei näe mõttet neid teha, suht pohhui kui usute v mitte, aga vaadates neid eelmiseid poste on küll suht wierd, juba 10 prod koos ? Teeme cw ja vaatame ka kas kellelgil siis ikka skillib jagub v on lihtsalt juttumees? Ja prod oma wtj tiimidega minge perse, kõige mõttetumad tüübid, ise mängisin koguaeg Party 24/7 ns , seal oli ka 1 tont .. Flatron Tallinn , äkki tleb kellegile tuttav vms, see oli wtj koguaeg ja kui üksi suri tiimist siis karjus kõikidele TULGE ÜLE OR KICK - Ise oli WTJ.

Lame ühesõnaga , kthxbye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
cs-seis.jpg

Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vaatan et suht kõik eestlased MegaProd? Mai tea ma küll aru ei saa kui kuskil pubis or nii mängin, mis te olete valinud kõige noobima servu kus skoorida? Ise endal olnud de_westwood 27 0 , ja awp_india 59 3, pilte pole sest mina ei näe mõttet neid teha, suht pohhui kui usute v mitte, aga vaadates neid eelmiseid poste on küll suht wierd, juba 10 prod koos ? Teeme cw ja vaatame ka kas kellelgil siis ikka skillib jagub v on lihtsalt juttumees? Ja prod oma wtj tiimidega minge perse, kõige mõttetumad tüübid, ise mängisin koguaeg Party 24/7 ns , seal oli ka 1 tont .. Flatron Tallinn , äkki tleb kellegile tuttav vms, see oli wtj koguaeg ja kui üksi suri tiimist siis karjus kõikidele TULGE ÜLE OR KICK - Ise oli WTJ.

Lame ühesõnaga , kthxbye.

 

Ole parem vait.

Srsly, sa ajasid mu praegu vihale.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vsu ära närvi mine.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1)võibolla kus sina olid oli winner team ? ;dd

2)publikus oled hull pro ?;d

3)veame kihla ,et ma lihtsalt üle jooksen sinust .

 

1) kui sa tähele ei pannud oli minul üksi enda teamist kille, ja tänu minule oligi see winner team.

2)ma lasen nii CW-l, LAN-is kui ka pubis

3)sina ei jookse kellegist üle, sinust joostakse.

 

sa ns-hakatis söö vähem lõviputru, ning ole vait (näed targem välja)

Detsembris saab mul 5-s aasta CS-i maailmas täis, sellest peaaegu 3 ja pool aastat steami. so STFU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1) kui sa tähele ei pannud oli minul üksi enda teamist kille, ja tänu minule oligi see winner team.

2)ma lasen nii CW-l, LAN-is kui ka pubis

3)sina ei jookse kellegist üle, sinust joostakse.

 

sa ns-hakatis söö vähem lõviputru, ning ole vait (näed targem välja)

Detsembris saab mul 5-s aasta CS-i maailmas täis, sellest peaaegu 3 ja pool aastat steami. so STFU

 

 

duud , see et sul on steam & seal kontopeal 1.6 ei tee sind maru kõvaks steameriks.

Ja minuteada ei ole väga palju aktiivseid Steam Pube , põhilised olidki NS'id =/


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ASD asd vsu wh, ükski krdi csi mehike ei hüppa niimoodi,

1?miks sul wh peal knife mapis oli oli see et ennem just teises mapis koodisid ei viicinud maha võtta


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
duud , see et sul on steam & seal kontopeal 1.6 ei tee sind maru kõvaks steameriks.

Ja minuteada ei ole väga palju aktiivseid Steam Pube , põhilised olidki NS'id =/

 

 

 

no vittu kas sa aru ei saa, ma olen lihtsalt niipalju mänginud et ma lasen nii CWl hästi kui ka pubis, kus ma lihtsalt teistest üle jooksen. lambad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

flai, võta ego madalamaks ja lahendage oma erimeelsused parem cs 1.6 areenil.

Selle postituse tegemiseks lähtusin teema põhimõttest. Pilte? Ja ärge hakake rohkem kõvatama.

Selle jaoks on olemas PM, MSN jpm, et oma probleemid lahendada. Antud juhul pole see õige koht sellise offtopicu ajamiseks. Kes veel spamib, saab warned.

 

Jaanus


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh jah, mai viitsi vaielda, ei soovi Warni saada ;) - Aga aniwai , thx Jaanus et üritad teemat korras hoida sest siin muidu hakkaksid pannid lendama , soovin edu teil nolifemisega, ise suht quited csist hetkel kuna ei ole võimalik mängida, ping laes 600+ . Kui midagi pole teha lähen üksi bhoppima xD =):P

Mai tea kas võib/tohib küsida , kes teist ka Kz harrastab, ja kui keegi harrastab äkki saab öelda oma parima aja mappis bkz_goldbhop , 800 grav , 100 air - Endal 2min 39sec :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.