Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

-Torso ori- :P

Soovitatud postitused

Alguseks sis , orjan torsosi ja voide olen ennemgi siin sarnase teema teinud aga nyyd uuesti, vahepeal sain siin scammi ise ütlesin et enne töö siis palk hiljem pakuti hoopis pinni mina mõtlesin, et tyhja kah ja võtan vastu ja anti vale pin aga see selleks =)

 

Olen teinud torso 6h ära seda tegin suvel nüüd teeksin vaikselt kooli kõrvalt, nädalavahetusel teeks torso ära kah arvan kui on keegi ennem kh ise üritanud siis annan hinda alla oleneb kui palju on tehtud.

 

Hind oleneb levelitest cb lvlist jne, vastu võtan ka pinne, hind min 50.- Kellel soovi on postitage siia ja saatke PM.

 

kui cb on vähemalt 110+ teen 50.-

kui cb on 95+ on 75.- (teen 50.- kui cb skill on 99 mage, range, str , def, hitpoints, att)

kui 90- siis 100.- (kehtib sama kui mõni cb skill on 99 siis teen ka 75.-)

 

Teen ka voidi hind kokkuleppel, hind ikka siis kõrgem kui paremad cb levelid. min voidi hind 100.- kui on flat 90+ või range, mage 90+ siis ka 100.-

muidu on 150.- või 125.-

 

ette käin inimestele kellel on 30+ tehinguid võime kasutada ka mm kui tahate aga teie maksate mm sellisel juhul.

 

]Ülekannet saab teha S|E|B pangast või swedpangast


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

usaldusväärne, soovitan. ;)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.