Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Spikerdamine

Soovitatud postitused

kusjuures, eile, vene tunnis, kirjutasin spikri vihiku peale, et tööajal see raamatu alt vaikselt välja nihutada ja uurida seda. Kirjutasin ära, panin raamatu alla, kuna raamat on mingi suur ja paks, siis ei paista see vihik sealt kuidagi välja, ning isegi kui vihik sealt välja paistaks poleks midagi. Pöhimötteliselt, panin vihiku öpiku alla, spikrit ei olnud näha kuskil. Öps jagas tööd lehed kätte, seletas ka midagi. Sain 1. rea kirjutatud kui tuli öps ja töstis öpiku vihiku pealt ära,vaatas vihikut ning vöttis enda kätte selle pmst jah, sain busti, kuigi, ma ei tea kuidas ta teadis?! Ta ei näinud 10000000% et ma selle valmis kirjutasin, suht noku öps meil, aga noh, pole midagi teinud, pärast ainult pidin vihiku tagasi lunima vms

 

Kui sa nüüd natukene rohkem mõtleksid, siis saaksid ka aru, kuidas ta aru sai, et spikerdasid. Imelihtne.

Sina vaatasid "koguaeg" vihiku&raamatu poole ja õpetaja märkas seda ja arvas, et spikerdad ning kontrollis üle. ;)

 

Ise olen kasutanud tavaliselt originaalseimat spikrit - Paberilipik. Pole kunagi vahele jäänud. :D

Tänapäeval on kustukummid, mis on mingi pisikese ümbrise sees. Võtad kustukummi välja ja kirjutad spikri sinna peale ja topid ümbrisesse tagasi. Olen mõned korrad kasutanud seda.

 

Ühiskond & Ajalugu, seal on 80a. õpetaja. Seal väga lebo spikerdada. Annab töö kätte, siis laksti raamat põlvede peale jne. :D


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vot Sa pole küll normaalne.

 

Ega see siis teksade rikkumine pole.

Pastakas tuleb kergelt pesus maha, ise ka häda olukorras nii teind. :)

Tavaliselt ma prindin spikri välja ning panen läbi paistvasse pastakasse või siis käes hoian (oleneb õpetajast).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuskil 6.klassis matemaatika töö ajal küsisin õpsilt sodipaberit, kirjutasin töölehelt kõik tehted sodipaberile, panin tasku ja küsisin õpetajalt, et kas vetsu võib minna. Õpetaja lubas, niisiis läksin vetsu, pükstetaskus oli telefon ja arvutasin kalkulaatoriga kõik tehted ära. Pärast tulin tagasi ja kirjutasin tehete vastused töö peale. Minu mäletamist mõõda oli hinne 5 ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

uv pliiatsiga lasen tavalisely, töötab osadeskohtades suht


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ainult vene keele tunnis spikerdan - sellepärast vene keel 5(mitte kogu aeg) ka.

Teistes ainetes ei ole vaja, mõttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saksa keel : telefoniga pildid sõnades vms. Pärast töö aeg mobla lauale, õps istub ise ees, vahin moblast sõnad maha.

 

Keemia : õps oma laua taga alati, mul vihikud lahti ;)

 

Füüsika : vihik, õpik lahti

 

Teistes ainetes ei pea spikerdama :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise kasutan spikerdamiseks UV Pliiatsit, väga mugav. Õpetaja seisis mu ees, rippisin ikka vastused maha. Parim spikerdamis viis imo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
wtf, räägi täpsemalt :D

 

Kui kirjutad ei näe midagi, aga kui kasutad lampi mis pastaka otsas, siis näed teksti, mis on nn "nähtamatult" kirjutatud.

 

Ise kirjutasin vastused vihikusse paremale poolele, töö oli vasakul pool, suht hea oli maha vaadata nii. Kindel ka, et vahele ei jää, võib vabalt rippida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sa nüüd natukene rohkem mõtleksid, siis saaksid ka aru, kuidas ta aru sai, et spikerdasid. Imelihtne.

Sina vaatasid "koguaeg" vihiku&raamatu poole ja õpetaja märkas seda ja arvas, et spikerdad ning kontrollis üle. ;)

 

kusjuures, ta alles jagas tööd kätte, ma pole vihikut jöudnud puutudagi veel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen niimoodi spikerdanud, et tõmban iPhone peale eelnevalt arvutis valmis tehtud faili ( kus on siis näiteks lühikokkuvõte mingist teemast vms - ühesõnaga spikker ise ) ning panen varruka sisse. Kui keegi ei vaata, siis libistan vaikselt kätte mobla ja loen sealt maha :D. Kui aga õps tuleb, siis lükkan ruttu varrukasse tagasi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mu klassivend spikerdas iPhonest riigieksamil... Tal oli iPhone laua peal ja matemaatika valemid seal ees. Õpetaja kõndis mitu korda mööda aga vist ei tajunud, et tal on telefon laua peal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, meie õpetajad on kahjuks aru saanud juba, et iPhone pole lihtsalt kalkulaator või peegel nagu õpilased seda kutsuvad kui õpetaja suured silmad teeb ja küsib:"Mis see on???"


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise spikerdasin saksakeeles nii, et töövihik on meil sinist värvi ja siis kirjutasin kaaned sõnu täis, ja õpetaja eriti vist aru ei saanud.Eriti seda vaja tegelikkuses ei olnud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

uv pliiatsiga on vast köigekergem, ise olen möned tööd niimoodi maha teinud, sest kahjuks tellisin selle alles kooliaasta lpus


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pastaka sisse spikker ja kõik. Eriti õpetaja ei pane tähele, kuna nägemine paigast. Teema siis Vene Keel :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.