Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

eststr4 orjamise t66d

Soovitatud postitused

tere alustaksin enda orajmise t66dega

 

need kellel on 0-2 tehingut need ette ei saa ja kuni

3-300tehingut teen ette 2ra ja siis raha

 

teen siis freedes selliseid skille

 

woodcutting

firemaking

attack

strenght

defence

prayer

fishing

cooking

jne

 

teen ka membudes k6ike skille ja freedes msn on [email:2cd959xq]klennukas@hotmail.com[/email:2cd959xq]

 

hinnad pole suured

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina ka ei usalda teda . Algul m6tlesin et annaks talle tööd aq lugesin veidi foorumis ja m6tlesin ymber :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtetu vant !

Küsisin niisama, et palju Wc eest tahad, et kasuta F2P, see ei küsinud Wc levelit vaid cb, väitis, et niisama küsib cb lvlit !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtetu vant !

Küsisin niisama, et palju Wc eest tahad, et kasuta F2P, see ei küsinud Wc levelit vaid cb, väitis, et niisama küsib cb lvlit !

 

Suht mõtetu tont on ta jah , mingi tahtis mu kasutajat täna osta - ma ütlesin , sina annad ette või kasutame MM mõlema kulul , siis mingi ta ei olnud nõus , pakkus variandi et mängib mu kasutajaga seni kuni leian ostja , ta oli mingi 30minutit mänginud mingi 100k teeninud , siis leidsin võimaliku ostja ja vahetasin pwi ära , nüüd tuleb välja mul -1 tehingut + scammer kuna ei andnud talle tasuta kasutajat. Suht kõvv vms , :D=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.