Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

o:RSmille.

Soovitatud postitused

Ostan ainult suurtes kogustes (50mil+) (15kr.=1rsmil.)

Kellel on soovi müüa siis palun pmige mulle oma msn või postitage see siia teemasse.

Mina ette ei käi aga olen nõus kasutama mm´i. ;)

 

High BH! (p2p)

Ostan järgmisi asju :

 

(Täpne hind sõltub GE keskmisest hinnast)

 

Ags ~60-65milli.

 

 

Nüüd ka siis olemas MED bh valiku võimalus mis on hetkel f2p aga kui tahate kindlalt müüa siis võin p2pks teha :)

 

 

(Peale kauba minupoolset kättesaamist tasun ma asja väärtuse hinnakirja alusel sõltumata sellest kas ma suren või ei, teie sellepärast muretsema ei pea)

 

 

 

(Hindu palun mitte komenteerida ja üldsegi võiks kogu teema spammivaba hoida=/)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kellel on soovi oma millidest kiiresti lahti saada? :D

BUMP.

 

//

swift, siin on juttu suurtest kogustest, antud juhul ta ei ootagi, et kõik talle müüksid, see on neile kes ei viitsi mõne milli kaupa jamada.

 

Täpselt! ;)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

killmann kui keegi kellel on üle 100milli tahab nendest lahti saada siis vb ta ei viitsi nende sara settidega nussida :D

enyway kui kellegil on suuremas koguses müüa siis postitage siia või pm , see nädal saate 15kr/per mil ;)

 

(bump)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

bump 15kr per mil.

usaldusega probleeme ei tohiks tekkida , kui olete kindel müüa saate minu isiklikkud andmed ja adressi + tel (kui vaja :D) + id kaardi pici ;)

:ty:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.