Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 4 kasutajat, lisainfot küsige/vaadake lähemalt.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis sellel "pray 34 owns" pangas on?

 

Kõikidel kasutajatel on PANGAD TÜHJAD (Ehk pangal pole väärtust!)

 

:):):)


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kes mu postituse 2ra kustutas veita imelik on ta w mingi ütleb et ma teeks raha ja xp-esid ja siis j2rsku muudab pwi 2ra ja ütleb logi korra v2lja ma sain vist ostja k2tte

 

 

ei soovita osta mingi scammer on mingi ütle tal 2 msni pani m6lemal mulle blocki peale teen rahulikult raha ja xp-esid ja siis ütleb tule v2jla ja enne seda muutis pwi 2ra suht kahtlane ei soovita

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene kasutaja?Paljuga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kes mu postituse 2ra kustutas veita imelik on ta w mingi ütleb et ma teeks raha ja xp-esid ja siis j2rsku muudab pwi 2ra ja ütleb logi korra v2lja ma sain vist ostja k2tte

 

Kes ütles sulle et tee raha ja xpsid, kui mina tahtsin sulle seda kasutajat müüa, MMiga siis sina ei julgenud öelda oma kasutaja nime, seega andsin selle tüübile sinu msn, tema kohe vastas umbes nii , ei mäleta täitsa peast "Unusta ära see kindel scammer ta ennemgi scamminud". Seega mõtlesin mis siis ikka, kasutaja praegu seisab lasen sul natuke mängida, mul tuli võimalik ostja ja vahetasin parooli ära, mis sa tõesti arvasid et jättan kasutaja sulle tasuta ja pealekauba sa ka scammer veel.. ei no mai tea, mine arene palun.

:uni:

 

Esimene kasutaja?Paljuga?

 

Paku, praegu võibolla läheb müümisele 375.- , kui ülepakkud on sinu.

 

kes mu postituse 2ra kustutas veita imelik on ta w mingi ütleb et ma teeks raha ja xp-esid ja siis j2rsku muudab pwi 2ra ja ütleb logi korra v2lja ma sain vist ostja k2tte

 

 

ei soovita osta mingi scammer on mingi ütle tal 2 msni pani m6lemal mulle blocki peale teen rahulikult raha ja xp-esid ja siis ütleb tule v2jla ja enne seda muutis pwi 2ra suht kahtlane ei soovita

 

Täitsa lõpp, kas sul tattil ei jõua ikka kohale!? Ütle mull ÜKS AINUS hea põhjus miks ma peaksin sulle "Ehk scammerile" Andma tasuta kasutaja, ütlesin ma sulle et näe võta kasutaja endale mai taha "EI!" Kui ütlesin, kus proof ? Ma ütlesin sulle et mängi praegu , kui võimalik ostja siis enam ei saa ! Seega hoia teema puhas tee Scammerite alla Teema ja PROOFIGA ! Kui ei siis Palun moderaatorid tehke sellele poisile selgeks mida mina talle enam ei jõua selgitada !

Ja muide nihuke teema postita scammerite alla mitte siia hoia teema puhas ! Krt võtaks mai saa aru .=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kes mu postituse 2ra kustutas veita imelik on ta w mingi ütleb et ma teeks raha ja xp-esid ja siis j2rsku muudab pwi 2ra ja ütleb logi korra v2lja ma sain vist ostja k2tte

 

 

ei soovita osta mingi scammer on mingi ütle tal 2 msni pani m6lemal mulle blocki peale teen rahulikult raha ja xp-esid ja siis ütleb tule v2jla ja enne seda muutis pwi 2ra suht kahtlane ei soovita

 

Omfg, selleks kustutakse su postitused ära sest oled scämmer ;) Vott mine arene parem kuskil mõjal .:) Vahvel.net ei aita sul areneda.


pede kari

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.