Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siim

Soovitatud postitused

Tuleks ka nenditda, et pole ime kui minulgi varsti moderaatori koht kaob:) Omastarust olen teinud kõike piisavalt hästi. Kuigi jah tuleb tunnistada, et F1 teemas ajas mind kah närvi see rassistlikus ja hakkasin sõimama kuidi oleksin võinud moderaatorina neile hoiatuse panna ja teema lukku kuna nägin, et seal ei olnud eriti ontopic.

 

:ty


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Ma lootsin sügavalt et sa ei ole selline nagu alex.

Miks ta teema kinni pani? Nõrk on, ta ei hoiatanud mind KORDAGI v.a see

teema.

Paistab et neid tuhandeid mis ma foorumi alla matnud olen ka tagasi ei saa?

Isegi mitte 10-t %-i?

 

Oli tore, Karl on pelmeen ^^

 

Tere Siim,

 

Esiteks, ka mulle on sinu ebaadekvaatne käitumine foorumis viimasel ajal väga silma hakanud ning usu mind, see otsus ei võetud vastu üleöö, vaid mitme kuu protsessi käigus. Üteldakse, et ükskord ikka viskab kopsu üle maksa.

 

Teiseks, mitte keegi ei ole sul palunud foorumi alla neid "tuhandeid" panna käskinud, see on tulnud sinu poolt täiesti vabatahtlikult. Me ei nõua üheltki juhtkonna liikmelt rahalist toetust. Ainuke asi, mis me nõuame, on hea eeskuju näitamine ning vastavalt vaba ajale postide modereerimine.

 

Kõike parimat sulle, Siim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tuleks ka nenditda, et pole ime kui minulgi varsti moderaatori koht kaob:) Omastarust olen teinud kõike piisavalt hästi. Kuigi jah tuleb tunnistada, et F1 teemas ajas mind kah närvi see rassistlikus ja hakkasin sõimama kuidi oleksin võinud moderaatorina neile hoiatuse panna ja teema lukku kuna nägin, et seal ei olnud eriti ontopic.

 

:ty

 

Hirm on tore motivaator, aga kahjuks ei pea sa oma mode koha pärast väga palju kartma, kui sa just ise midagi väga valesti ei tee.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.