Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tossud !

Soovitatud postitused

VIP

See uniik on ikka tõsiselt hale pleiss,

Mu vannituba on ka fo' real suurem kui see pood.

Teenindaja oli ka mingi kerge emohakatisest pedekas.

 

fakit, ma ikka suudan teemasse panna. !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nendel saabastel on Circa tald vist, mul Circa Lopez 50-el on samad triibud seal all. :D

Jaah kurat, kahju, et ma juba ostsin ära, kui raha tekib ja neid kuskilt saada on, kindlasti ostan.

Esimesed sellised "kõrge kaelusega" saapad, mida ma nagu tõsiselt tahaks ja kannaks jalas.

Tavaliselt vaatan nende omanike imeliku pilgiga.

 

See uniik on ikka tõsiselt hale pleiss,

Mu vannituba on ka fo' real suurem kui see pood.

Teenindaja oli ka mingi kerge emohakatisest pedekas.

 

fakit, ma ikka suudan teemasse panna. !

 

Just nii. :-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eh eh, ei midagi halvas mõttes.

Kuramus, tõsiselt kahju, et Circad ostsin, oleks need pruunid ostnud parem.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lotus need mida plaanid osta need hõbedased on minujaoks rõvedad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See uniik on ikka tõsiselt hale pleiss,

Mu vannituba on ka fo' real suurem kui see pood.

Teenindaja oli ka mingi kerge emohakatisest pedekas.

 

fakit, ma ikka suudan teemasse panna. !

 

ma oleks ennem emohakatisest vannitoa teenindaja kui mingi vend kelle kogu elu on ganza tõmbamine ja 3 vikerkaare värvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma oleks ennem emohakatisest vannitoa teenindaja kui mingi vend kelle kogu elu on ganza tõmbamine ja 3 vikerkaare värvi.

 

Kust sa mind nii hästi tead siis muidu tahaks teada ?

Või sa oled samasugune debiilik kes teeb inimestest järeldusi signatuuridest ?

 

Loll laps, pane suu kinni kui sul midagi tarka öelda ei ole!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sitt ei ole sellistega käi kui mingi imesuur DC logo küljepeal...see mingi 13 aastase jalats ju.

 

 

Hahhahahaha, traa praegu pandi ära :D

Igal pool linna peal näen koguaeg, täpselt samasugused vennad, 150cm pikad, lõng üle kõrvade nii, et läbi selle karvkatte midagi ei kuule, cap peas, ruuduline vansi pusa, kitsad naiste teksad ja siis suurus 48 DC kossid, külje peal see suur DC märk ja roosad paelad. Vahel on pulgakomm ka suus. Tra no see on nagu ehtne 13 aastaste komplekt.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahhahahaha, traa praegu pandi ära :D

Igal pool linna peal näen koguaeg, täpselt samasugused vennad, 150cm pikad, lõng üle kõrvade nii, et läbi selle karvkatte midagi ei kuule, cap peas, ruuduline vansi pusa, kitsad naiste teksad ja siis suurus 48 DC kossid, külje peal see suur DC märk ja roosad paelad. Vahel on pulgakomm ka suus. Tra no see on nagu ehtne 13 aastaste komplekt.

 

Tubli, just samad sõnad oleksin ka mina kirjutanud.

Mitte et mul Timo vastu midagi oleks, aga sellised DC-d on nagu elukoledad, kuidas nad ~900 krooni maksavad??!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endale ka sellised üldse ei meeldi, hi-topid ja sellised circad mis mul on, sellistega käin.. Need vulc 99 circad ülimugavad ka, ja istuvad hästi jalas : ) kunagi 1-2 aastat tagasi käisin koguaeg mingi vanside ja DC'dega, ülisuured naelakastid olid, praegu mõtlen et WTF!? kuidas nendega käia saab.

 

BTW ma ka 13 ;d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tubli, just samad sõnad oleksin ka mina kirjutanud.

Mitte et mul Timo vastu midagi oleks, aga sellised DC-d on nagu elukoledad, kuidas nad ~900 krooni maksavad??!

 

DC-l maksab märk lihtsalt.

Pole ise omanud DCisi kuigi kõikidel tuttavatel on need kohe igaltpoolt puruks läinud ja kuluma hakkanud, niiet sitad tossud.Nõmedad ka, mõned üksikud on DCl ilusad kuid selliseid leiab Eestist harva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ei jõua kohale, mis on teie asi, kuidas keegi riides käib ? Mingid kahtlased vennad olete, et noori poisse kitsastes teksades vahite ? Kõigepealt võiks end peeglist vaadata, no offence, ma ei solvanud siin kedagi, aga SAAGE ÜLE ! Kõigil on oma stiil...

 

Endal sellised:

 

th2331248189518DC_Radar_Black_Grey_L.jpg


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Emod ja skeite? Väga vähe, emod on oma kuradi ketside ja tennistega. Ära pane tarka matvei. Samuti nagu avaldas cobalt oma arvamust, avaldan ka mina, nii, et sa oled ise väga masendav kuju.

 

 

Ise soetasin sellised, väga mugavad, samuti meeldivad.

 

16791200914516529625134_l.jpg

 

Endal siuksed taolised olnud . Kõige normaalsemad siit :) v2hemalt pole vans ega mingi naiste toss


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pickupcarharttpo1.jpg

nike-dunk-low-pro-sb-brown-carhartt-khaki-canvas-1.jpg

nike-dunk-low-pro-sb-brown-carhartt-khaki-canvas-3.jpg

Reedest . :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle ei jõua kohale, mis on teie asi, kuidas keegi riides käib ? Mingid kahtlased vennad olete, et noori poisse kitsastes teksades vahite ? Kõigepealt võiks end peeglist vaadata, no offence, ma ei solvanud siin kedagi, aga SAAGE ÜLE ! Kõigil on oma stiil...

 

Lihtsalt meesolevus + kitsad teksad = väga kole vaatepilt. Ei saa jälle mainimata jätta, et kui mõni on unustanud hommikul püksid üles tõmmata.

Aga noh, rulafanatid ja bmx-i ässad, edu teile.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bmx-erid kannavad kitsaid teksasi, mõned sellepärast, et püksid keti vahele ei jääks ja teised, vb moe pärast.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma saan sellistest inimestest aru, nagu ma mainisin, kellel on kitsad püksid peaaegu et hädavajalikud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi ise ostsin ka neid DC'si ja Vanse mis on sitaks rõvedad.

aga siis meeldisid , kunagi vaatasin ühel olid need Sky topid vaatasin et omg kui nõmedad tossud.

 

nüüd endal aga sky topid.

 

 

pilt ka kusagil siin.

 

npic80.jpg

 

ostsin täna , 1500.

 

need.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.