Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Müün 8 Saradomin set , legsidega 90 ea! , hanza!

Soovitatud postitused

Oota, sa tahad öelda, et ma ei ole raha kandnud sulle?!?!? Ja ma ei ole mingi suvaline... 5 Aastat RSi mänginud umbes ja NeoNetis olen tuntud. Vahvlis olen uus lihtsalt.

 

Ja ma kandsin sulle raha 100% ära.. sa lihtsalt ei maksa ära mulle seda. Minumeelest võiks sinusugused siit foorumist banni saada üldse. Ole hea ja tule maksa ära, kui sa scammer ei ole, nagu sa väidad! :wa: Ja niimoodi valetada + vinguda, et mingi newschooler tuleb valetama sinu kohta (kuigi ei valeta), on väga hale sinust. Anna mulle vähemalt mu 90.- krooni tagasi, kui sul ühest Sara setist kahju on. Kuradi scammerist joffor raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle tüüp ilmu siis msni!!!!

Mingi rõve scammer oled ?

Härra UKU JAKOBSON !

 

Nimi on tõesti õige, pooldan ka arvama, et skämmer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:/ Siis olid küll tore, kui ise mult settisid ostsid. Selline, kergema vastupanu teed minek, ei ole normaalne.

Saa aru, varastamine pole lahendus ei praegu, ei homme ega ka tulevikus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen kedagi varastanud ?!

Ma ei tee enam lihtsalt teist välja, kui sellist iba ajate.

pole minu süü peale seti andmist kui surma saata, loxid

 

Sa pole andnudki seda setti idioot, mis kuradi surma saamisest sa räägid? Hale tüüp oled ikka, kes ei julge isegi tunnistada, et scammisid! Lõuga annaks sinusugusele... Mõttetu tüüp...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra toppige proof üles kui mingi jant on.

Kui proofi pole siis käige p*tsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tra toppige proof üles kui mingi jant on.

Kui proofi pole siis käige p*tsi.

 

On mõnigi, kes teab Kuidas peaksid asjad käima !

 

Ostaks 2

 

Lisa msn ära, [email:36w1gc4l]rs-sell@hotmail.com[/email:36w1gc4l]

Hetkel pole, aga kui tuleb, annan teada !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On mõnigi, kes teab Kuidas peaksid asjad käima !

[/b]

 

Mis tähendab teab, kuidas asjad peaksid käima?! Ma tean paremini, et sa oled mult seti scamminud. Ja on ka teine tunnistaja, keda sa scammisid. Ma kaldun seda arvama, et sa vaatasid, et me mingid newschoolerid + kandsime raha kohe ära, ja siis sa otsustasid scammida. Tont selline. Julge tunnistada vähemalt, et sa meid scammisid, ja äritse edasi oma asjakestega... :wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.