Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kui suur on teie filmikogu?

Soovitatud postitused

VIP

Kui suur on siis teie filmi kogu?

Kui palju on originaal DVD-si? Kui palju on tõmmatud filme?

Mis filmid teil on? Ei pea panema tervet nimekirja kui ei taha.

 

 

Endal on.

 

Originaalidest:

Saw I ; Deuces Wild ; 30 Miles ; Alpha Dog ; Paparazzi ; Leiutajateküla Lotte ; Supercop ; the Dawn ; The Butterfly Effect ; U.S. Seals ; Blind Dating ; This Thing of Ours ; the Best man ; John Tucker must die ; Side FX ; 3 PLAY ; Van Wilder 2 ; Carlita's Secret ; Confessions of A Sociopathic Climber ; The BOX ; Boat Trip ; Walking with Dinosaurs ; Hamstri Päev ; Keep your Distance ; Fire-fight ; Demon Slayer ; Resident Evil: Kurjuse Pesa ; Transformers ; sex is. easy love isn't ; Whirly Girl ; Roommate ; Resident Evil: Apocalypse ;

 

 

Tõmmatud: Hancock ; Transporter 2 ; Ironman ; The Perfect Storm ; The Sweetest Thing ; The Bourne Ultimatium ; Racing Stripes (Võidusõidusebra) ; Hannibal Rising ; Hitman ; Spiderman 3 ; Superman Returns ; Taxi 3 ; Black Christmas ; I Now Pronounce You Chuck and Larry ; Redline 2007 ; The Amityville Horror ; Hostel ; Ice Age 2 ; Saw II ; Saw III ; Texas Chain Saw Massarce ; Wild Hogs ; Transporter 1 ; Hostel 2 ; Scary Movie 2 ; Scary Movie 1 ; Scary Movie 4 ; 1408 ; Disturbia ; Knocked Up ; Cars ; Garfield 2 ; Ghost Ship ; Harry Potter and the Goblet of Fire ; Pirates Of The Caribbean ; Pirates Of The Caribbean 2 ; S.W.A.T ; The Spongebob Squarepants Movie (2004) ; Jumper (2008)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostetud: Vaenlase tagalas, Lõuad 2, paar sõjafilmi ka!

 

Tõmmatud: Me, myselfe & Irene, What happens in vegas, The Secret

 

Ma kustutan reeglina filmi peale vaatamist ära..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm mul on suht aint originaalid... kuna tõmmatud filmid ei taha eriti hästi 50 tollisel telekal mängida

 

kogu : Our fathers flags,Letters from Iwo Jima,Street Kings,Match ball,Wimbledon,Idiokraatia,Harsh times,Rocky Balboa,Miami Vice,I am Legend,The Heartbreakkid,What lies beneath,Saving pvt. Ryan,Behind enemy lines II,Flyboys,From person to person,Fools Gold,Dodgeball,The Departed,Good sephard,Prison Breaki III hooaeg,Man on fire,X-Files 9 hooaeg,Edison City,Stay,Matrix I,Matrix II,Matrix III,Disturbia,Shooter,Assassination of Jesse James,Insomnia,40 years old Virgin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma tõmban filmi, vaatan, kustutan.

 

Ma ikka jätan alles :D Mingi aja pärast ~aasta või nii, kui pole midagi vaadata, vaatan uuesti läbi, kuna stsenaarium selleks ajaks juba meelest läinud:D Tegelt oleneb kah. Aga jah, enamus filmid lähevad meelest ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Põhjus on ikka kõvakettaruumis kuna seda on vähe.

 

Nu aga siis tuleb kaval olla ja panna filmid DVD plaatide peale:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu isale kuulub Filmipood. -.-

 

Tõmmanud olen ainult serjaale ( Prison break, House, Monk, heros )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DvD'si veidike on ikka , nii oma 20+ .. ise ei vaata , ema ja paps vaaatavad :D

 

Siis Enda filme 0 , pole Downloadinud .. vanasse arvutisse jäi nii oma pea 10 filmi :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei usu et see läpakale oleks läinud & sõber oleks tahtnud mu arvuti ilma kõvakettata ära osta :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.