Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Mõnda head acci

Soovitatud postitused

Hey hey. Tahaks osta mõnda head acci.. Hinnapiir võiks jääda 900-1000 juurde. Kuna mul ega ka mu sõbral pole neti panka enam ja kahepeale ostame siis tahaks rohkem käest-kätte.. Rkv ümbruses kuid kui ei saa siis saab kuidagi sebida ka neti panga. Acc võiks olla selline hea main acc. Mitte mingi pure või mis iganes asi. Võiks member olla ning pangas algatuseks natukene cashi or itemeid..Combat võiks suht suur olla ja võiks olla teenimis võimalus ka mingi asjaga. Mitte aint bh-s või kus iganes istumisega. Üks pakkumine tehtud juba kuid otsin veel vb leian mõne parema. NB: acci ma ette ei taha:) Loodan ,et tehinguid palju ja saab usaldada. Või siis leiab mingi muu viisi. MM või mis iganes:) NB: Queste võiks ka normaalselt tehtud olla.. Vajalikud tehtud.... Kui leian sobiva pakkumise siis lisan teid msni. Sooviks siia kui keegi pakub siis Statside pilti,panga pilti jaquestide pilti..

Hind öelge ka kohe ära siis tean arvestada. Järgmise nädala keskel tahaks ära osta või lõpupoole:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elan rakveres müüks. FM 99 , cook 99 , palju ei küsi.

 

msn:martlep@hot.ee


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pimpmyride on scammer 'ära teda addi

 

Ei lisagi nagu enne kirjutasin. Ma tean paljusi scämmereid jne:) Paska pole mõtet ajada ,et pole scämmer. Hetkel mõne lisanud. Mõne omad on mõtlemise all ja mõned on välja kukkunud:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pakkuge veel. Frutti sa kunagi msnis ka käid?:P

 

käin küll . :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

praegu olen online.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.