Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor , cmxz1 & Marek62 AS

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bump :) Marek teeb suht veel :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi teist Grand tree'd Tree Gnome village't ja Monkey madenessi teeb pinni eest ? Pray ja def 1


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi teist Grand tree'd Tree Gnome village't ja Monkey madenessi teeb pinni eest ? Pray ja def 1

 

MM läheb sul maksma 100.- seda ma tean :P


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

1. Pray ja def 1 = Hinnatõusu kuna see on Raskem kui teha MM tavalistele( St et MM dungeon on raskem , Baas , Final boss jne ) Hind tuleks ainult MM ~150.- .

 

 

TÄHTIS UUDIS!

Praegu on selline tunne , et kõik kes tellisid midagi eelmine nädal või enne seda , saavad raha tagasi kui olen Tallinnas tagasi , ning ma võin enda osa ärist lõpetada. Kuna tööl + kool + orjamine ei sobi enam kokku ... Keegi minu äripartneritest ei tea seda veel ja nüüd vist teavad ... St et Fire capeid teen HARULDLASEL JUHUL AINULT JA VÄÄÄÄÄGA KALLI HINNAGA. Edasi pöörduge Fire capeidega Zammy. Poole.

 

Õnne edasiste tellimustega.

 

Täpsem info et kas Mina lõpetan või mitte Ütlen järgmise kuu alguses!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manraynor aga ma tahan fire capet sinult :) purele , aga ei leidnud kuskilt teemat kus oleks kirjas mis skille vaja oli, Midagi ütlesid et low cb-dele :)

 

Olen cb 61.. deff 1 pray 31.

 

what i need to do for f cape :) ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Justnimelt homsepäevaga :) kunapreagu teeb mul hunter 50-63 :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Manraynor aga ma tahan fire capet sinult :) purele , aga ei leidnud kuskilt teemat kus oleks kirjas mis skille vaja oli, Midagi ütlesid et low cb-dele :)

 

Olen cb 61.. deff 1 pray 31.

 

what i need to do for f cape :) ?

 

Hind tuleb suht 300.-+ ringis siis.

Madalam millega ma tegin oli 1 def , 67 range , 44 pray , ja mingi 60 vms hp (63 vist) ning Max gear. Kui sul on rasnased või paremad siis teen , madalamad siis mõtlen ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hind tuleb suht 300.-+ ringis siis.

Madalam millega ma tegin oli 1 def , 67 range , 44 pray , ja mingi 60 vms hp (63 vist) ning Max gear. Kui sul on rasnased või paremad siis teen , madalamad siis mõtlen ...

 

 

 

Okei, ma mõtlen siis, sest hind suht kirves (a).

 

Annan teada kui tahad, ja millel tahan :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Str 48-70

 

Range 15-40

 

Mage 25-59 .

 

 

Palju läheks , ei viitsi MSN'i lisada , ütle siin .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teeb mul mining 51-60 thx mees :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.