Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer: Djkumm14@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Ei saa mitte mõhkugi aru, kes süüdi, palun selgemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina tahtsin selle [email:2adjoi8y]djkumm14@hotmail.com[/email:2adjoi8y] acc vahetada

siis ta hakkas recovereid maha võtma ja pass vahetati ära

siis ma võtsin tagasi ja nüüd acc tühi


Ainuke messenger: revopodsemski@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi kasutaja "jalgpall" ja see krdi djkumm , pidi kasutajad vahetama VIST .

Siis , djkumm sai ftw fish 99 , peal oli 33m . Tahtis stanile müüa , andis kasutaja , stan ootas , kuna teadis et kumm on scammer . 5 min pärast oligi pw vahetatud .

Stan pani asjad selleeest party roomi . :)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ta hakkas kasutajal recce maha võtma, samal ajal müües seda kasutajat? Kas sa tõesti nii naiivne, et arvad, et ta olekski sulle selle raha saatnud? Müües enne acci maha?

 

Keegi võiks neile kahele IP checki teha, tahaks näha, kas sama inimene.

 

 

 

Ma ise ei arva, et ma midagi valesti tegin. Scammer, kes enne oli teistele samat asja teinud, tahtis seda teha mulle ka. Ja nagu ShadowCat ütles, ei teinud ma seda omakasu nimel. Lihtsalt inimene sai teenitud karistuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja mina nüüd millidest ilma

 

Ära Stani süüdista , tema ju ei tea , ning nagu ma sult lugesin , tema ei teinud sinuga diili , sa võtsid tagasi acci . Tema ju valetas ning lõpuks jäidki ilma tema süü tõttu [kummiku] . Ning , Stan oleks ka ülesaanud .


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki rahunete ropendamistega?

Aga muidu acc kohta .. :dead::-(:dead:


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Scammer tahtis mind üle lasta. Ta andis mulle kasutaja ja ma teadsin, et ta on tuntud scammer. Seega, kui ma ütlesin, et raha saatsin ära, vahetas ta parooli ära. Tegelikult ma loomulikult ei saatnud raha üle, tahtsin näha mis ta teeb. Ja see paroolivahetus oli piisav, et ma midagi talle vastu ka teeks. Ma tõesti ei teadnud, et see kasutaja tegelikult kellegi teise oma.

 

Ja Jalgpall, sinu jutust saan ma aru, et sa teadsid, et see Kumm vahetab alles recce ja kasutaja polnud veel tema oma. Ja ta müüs siis seda edasi teistele. Mõtle ka, mida see tähendab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi pange MSN convo ... Siis teab kes on süüdi or not.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.